Hep gay bir en iyi arkadasim olsun istemisimdir

Hep bir gay yakin arkadasim olsun istemisimdir, her konuda guvene bilecegim, birbirmize hep destek olabilek felan flan ,

gay bir arkadasi olan varmi ? araniz nasil ne konusursunuz.

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Geyden geye fark va var. Cok sevdiğim bir arkadasim var.feminen geylerle genelde o bunu yapmis, bu bunu giymiş falan konuşuyoruz. Sevdiğim arkadaşla her şeyi konuşuyoruz neredeyse. Onunla konuşmak keyifli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aslında seni çok iyi anlıyorum . Kişi kendinden bilir işi derler ya ne zaman bir kızla yakın arkadaş olsam sevgili oldum . İbne olsun yavşamasın ömrümün sonuna kadar dostum olsun diyorsun yani .

1|1
    0|0
    • evet evet evet, gerci o yonden dusunmedim sadece en iyi arkadasim olsun, hep istiordum ama bir dizim var yabanci orda iki arkadas var isde kizla erkek, erkek tabi gay :D gay arkadasi istedimi hatirladim

• Yani ancak bu sebeple istenir . Ben sanmıyorum ki sen bir erkek arkadaşının kıç deliği dar diye aranız bozulsun .

• yok hiç olmadı olmasında

0|0
    0|0
  • bende bir lezbiyen arkadaşım olsun istemişimdir?

0|1
    1|0
  • Bende bir ikiz kez normal kız arkadaş edineyim dedim ikisi de ben seninle arkadaş olamıyorum dedi. Ateş barut misali tutamiyorlar kendilerini

0|0
    0|1
  • Bu sitede var :D

0|0
    1|0
  • Ne bu kadınlardaki i*ne merakı?

Kadın gibi dedikodu yapacakları erkek mi arıyorlar nedir.

0|0
    0|0
  • yolun acık olsun unutma gaylarında penisi var :d

0|0
    0|0
  • Ben gayim ne oldu ki?

0|0
    0|0
  • senin kafanda tahta eksikliği var ne yazık ki kusura bakma, gay dediğin kişi ahlaken kendini aşağılayıcı bir duruma düşürmüş birisi, kişiliği beni de ilgilendirmez ne olursa olsun, sen insanlara güven konusunda takıntıları olan birisin, evet sana yamuk yapılmış olabilir, herkesi aynı kefeye koymayacaksın çok iyi niyetli insanlar vardır. Sen doktora görün acilen.

0|0
    0|0
    • Dedin gibi ahlaken o onlarin meselesi, ama sen neden bu kadar agresivlesiosun

• Tmm sensinn. Dik dusunmete devam er bakalim senin gibilerile nereye varicagz

• Yazma özürlürlü olduğun kesinleşti.

• Ben de lezbiyen isterdim. Bana sarkıntılık etmeyen bir bayan ne güzel .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...