Babamdan tiksiniyorum :(

Merhaba arkadaşlar,

2 yıl önce Annemle babam ayrıldı. sonra babam bir sürü kadınlarla beraber olmaya başladı 3 kişiyle aynı anda çıkmalar felan.. Neyse en sonunda birisiyle nişanlandı , onun yaşadığı şehre gitti görüşmeye felan.. sonra eski sevgilisi aramış onun yanına gitmiş babam . Otel'de felan kalmışlar. Aldattı yani. neyse bu kadında mesajları mı ne görmüş işte tam bilmiyorum ayrıldı. Babamda kaç gündür kadını arıyor mesajlar atıyor çok pişman affet beni seni çok seviyorum gibisinden. Ama bizim yanımızda gülüp eğleniyor ayrılırsa hiç üzülmem başka kadın mı yok diyor. İyice tiksindim yaa erkeklere farklı gözlerle bakmaya başladım napacağım bilmiyorum?:/ ayrıca yanında okul yüzüne kalıyorum cebinde prezervatif felan buldum:Sss

(((Kusura bakmayın nereye açacağımı bilemedim bu konuyu)))

0|0
320

En İyi Kız Görüşü

• Hak verdim, üzüldüm de. Bekar ve genç bir adam olabilir ancak kendini bu kadar dağıtması ve baba olduğunu unutması üzücü.

Seni ne biçimde etkilediğini bilmesi gerek bence, onunla konuşmayı deneyebilirsin.

2|1
    1|0
    • Beni gercekten cok iyi anlamissin. Erkeklerin bir kismi normal karsilamis anlamiyorum yani.. Cok kez dedim ama umursamadi..

• Soyledimde benim hissettiklerimin pek bir onemi yok onun icin.. Neyse arrtik tesekkr ederim:)

• Allah ıslah etsin diyelim o halde. Sen kendini üzme tüm erkekler aynı değil ve lütfen insanlığa aşka inancını kaybetme.

Ben teşekkür ederim ayrıca :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Hani genç ergen çapkın tipler olur ya.

babanda aynı durum ve kafa da.

Sana bu kadar yansıması berbat olmuş sadece. Baban maalesef kolay değişmez.

ve söyle diyeyim en azından sırf bu yönden değerlendirme onu. Ama asla hoş da görme. Sen okulunu bitir. Geleceğin için önce kendini geliştir. Kişilik sosyal eğitim her şekilde kendini yetiştirmeye bak. O durur veya durmaz ama seni bekleyen bir gelecek var. Lütfen fırsatları bu sıkıntılar yüzünden harcama..Onlar bir gün yanımızda olmayacak geriye biz kalacağız

Bütün. erkekler aynı değil ayrıca baban çok inandığın birisi olduğu için ağır gelmiş. Bende güçlük çekiyordum ama artık kendimi görüyorum sadece. Üzülme

1|0
    0|0
    • Evet degismez bence de .. Uzulme diyorsun da boyle gordukce takmamak elde degil:/ sonucta ben de bir kizim ve o kadinlari iyi anliyorum.. Hepsini uzerek birakti bilmiyorum neyse tesekkur ederim

• Sadece olabildiği kadar gerçekçi konuştum :) rica ederim Rabbim yardımcın olsun

• :))

Amin

• ayrıldıysa istediğini yapar ne yazıkki.tiksiniyorsan git başka yerde yaşa.yada belki evlenir o gider kurtulursun

0|0
    0|0
  • okulunu bitir iyi bir meslek edin kendi hayatını kur kimseyede katlanmak zorunda kalma umutsuzluğada kapılma öyle

1|0
    0|0
  • Bekar erkek normal birşey..Prezervatif bulduysanda ayıp birşey değil sonuçta.Herkesin kendi hayatı sanane babanın aşk hayatından EĞER bu kadar takacaksan?İstediğini aldatır kimseyle evli değilse yapacak birşey yok yasalara aykırı değil sonuçta.USA'de aile içinde neler oluyor bir bilsen..Çok da normal karşılanıyor.Türkiyedeki zihniyet çok bağnaz nedense hiç sevmiyorum bu şekildeki düşünceleri..Yani seni ne bağlar sana olan sevgisine mi ihanet ediyor?Demek ki sevmiyor kadını sana dert olmuş..

0|0
    0|0
    • Normal bisey olabilir ama herseyini benimle paylasip ondan tiksinmem normal degil bana gore. Karismak istemiyorum diyorum hala ayni sey..

• Paylasmiyorlar mi? Iletisim mi yok aranizda anlamadim..

• Annemle babam ayrı benim babam sonradan evlendi.Annemde paylaşır ama senin baban kadar değil yani :)

• babanın senin yanında yaptıklarını, senin onun yanında yaptığını bir düşünsene? ne olurdu. yani atıyorum telefonda bir erkekle konuşmak, ardından başka bir erkekle konuşmak., sonra bir başkasıyla.. yani babana böyle bir profil çizsen ama tamamen senaryo gereği. ne biliyim saçma gelebilir belki sana ama böyle iğrenç bir insan profili çizebilirsen eğer, belki baban da biraz empati kurabilir içinde bulunduğunuz duruma.

0|0
    0|0
    • Ben oyle birsey yapamam ki rol icabinda olsa bile. Ki o da bunu pek umursama zaten emin olabilirsin yani ustune alinmaz bile:/

• Baban bir çok kadınla birlikte oluyo diye bütün erkekleri aynı kefeye koymayın lütfen .Babanızın yaptığı yanlış her şeyden önce boyu kadar kız olduğunu ve yaşının getirmiş olduğu sorumluluğu unutmaması lazım Senin yapacağın tek bişey bol bol dua et baban ıslah olup doyru yolu bulsun

0|0
    0|0
  • bence erkeklerın hepsı böle değıldırr sonucta o senın baban buda bır gerçek

1|0
    0|0
    • Bilemiyorum.

• Hayir o kadar degil ama guluncek bisey degil:D

• gulmesende yüzünde gülümsemeyı temsıl eden bır ıfade bulunur :) desem

• Allah yardımcn olsun

1|0
    0|0
  • Babanın cinsel hayatı kimseyi ilgilendirmez.

Birilerini aldatmışsa çok ayıp etmiştir.

Babanın ceplerini karıştırdıysan sen de çok ayıp etmişsin.

0|0
    0|0
  • tam bir pezemeng miş baban .s

0|1
    0|0
  • benim babamdan daha şerefsiz <3

0|0
    0|0
  • Baban bir yetişkin olarak istediği kadınla istediğini yaşamakta özgür.. Cebinden prezervatif çıkması çok normal de, senin babanın cebinde ne işin var orası ilginç ?

0|0
    0|0
  • Aldatma konusunda tiksinebilirsin de , ayrılmış adam ya ne yapacaktı ya bu yaşta :\

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok kangren olmuş kesip atacaksın ihanetin bedeli olmaz işin zor gerçekten.

0|0
    0|0
  • Adam hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Gençlik yıllarına dönmüş..

0|0
    0|0
  • ne yapsın adam zorla mı . kendi geliyor karılar.

0|0
    0|0
  • Akıllı ol kendine gel

0|0
    0|0
  • la bze heryer angara demiş resmen :D madem başka yerde yap demi hi. utanma kalmadı millette

0|0
    0|0
  • baban bir sapkınlık içerisinde üzgünüm allah sonunu hayır etsin

0|0
    0|0
  • senin yapabileceğin fazla bir şey yok allah onu doğru yola çevirsin demekten başka ıslah etsin demekten başka çare yok her erkeğe aynı gözle bakma bu kötü durumlar içinde sen herzaman doğru yolda yürü doğru olduğuna inandığın şeyleri yap allah kolaylık versin

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya oyle bakmamak elde degil.. Sagol iyi sozlerin icin

• allah hiç kimseyi zor duruma müşküle sokmasın sende sagol beni dinlediğin için

• Amin:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Babanın aşk hayatından uzak dur. Neticede bekar erkek, takılıyor demekki. Kadınlarda az geri dursun.

0|1
    2|0
  • iğrenç gercekten

0|0
    0|1
Yükleniyor...