Bir gay erkekle arkadaş olur muydunuz ?

Ben gayim. Hic arkadasim yok gay arkadasimda yok gaylarla takilmiyorum yalnizimdir. Peki siz arkadaslik etmek istemezmisiniz gay erkeklerle ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Daha eğlenceli oluyonuz siz. Travestiler falan acayipler sabahlar olmasın

2|2
    0|0
    • Daha eglenceli derken nw gibi pki ?

• Reja ederim =)

Kızlar Ne Diyor 8

• Buradaki arkadaşların geneli hep olumlu sözler demişler.

Ama kendi oğullarının başına gelmesini de hiç istemezler eminimki.

Yaptığınız yanlış. Bu sebeple koskoca bir kavim yok olmuş Allah c.c tarafından.

Sebebiniz sadece nefsinize hakim olamamanız. Nefsinizi kötü olarak kullanmanız.

Müslümanım diyorsanız kendinize ve bir müslümana yakışacak şekilde davranmanızı ve nefsinizi o şekilde hakimiyet altına almanızı tavsiye ederim.

0|0
    1|0
  • Çok konuşuyosunuz üfff :))

0|1
    0|0
  • Var arkadaşım. Araştığımızda 1 saatten aşağı kapatmayız telefonu, deli gırgır yaparız. Severim keratayı

0|0
    0|0
  • Ben hep en yakin arkadasimin gay olmasini istemisimdir :D

0|1
    1|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Bi gayle arkadaş olmak isterdim

0|0
    0|0
  • İsterdim açıkcası

0|0
    0|0
  • benim için cinsel tercihi ilgilendirmez bir kişinin.önemli olan düzgün insan olabilmek şu hayatta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• olunur neden olunmasın. sonuçta sen de bir insansın. değişime açık olunmalı. ve insna taşıdığı değere göre yargılanmamalı.

0|1
    1|0
    • Tesekkurler arkadasim +1

• Ama herkez sizin gbi dusnmuyor ya bn kayseriliyim buranin insani disliyor gaylarida duzgun degil buranin :(

• o onların saygısızlığı. hoşgörüsüzlüğü. insan olan insanı insan olduğu için sever. ona yüklenen vasıf gereği değil.

• Gay arkadaşlarım var, ama çok konusuyorlar dsadas

1|1
    0|0
  • Sanırım 3 tane var :) Hatta bir süre gittiğim pisi pisikoloğum gaydi :\ Buradan selam ederim kendisine çok delikanlı adamdı.

Yahu gaylik farklı bir cins değilki sonuçta insan yani :\ gay lez denildiğin de neden hep akla seks gelirki :O

0|0
    0|0
    • Aynn evet ben seksle ilgilenmoyorum ama ilgilenen gay cok be abi iyi degil bizmkiler bozdular iyice ya

• İnsanları cinsel tercihlerine göre algılamam fakat hiç olmadı

1|1
    1|0
  • Bana hallenmedikçe sıkıntı yok hacı :D

0|0
    0|0
  • niye olmasın onlar öcü mü ank :D

0|0
    1|0
  • Bir gay olarak evet :D

0|0
    0|0
  • hayır

1|1
    0|0
  • bana arkadaş gözüyle baktığı sürece sorun yok :D

var öyle arkadaşım.

0|1
    0|0
  • gay erkekle arkadaş olurumda biraz daha kadınsı olanlar la onlar çok sempatik ve zararsızlar

1|0
    1|0
    • Hmm boyle dusunduren nedir peki seni iyi dusunuyosunda banada bir hetero arkadas denk gelmediki ya pff

Yükleniyor...