Kapat

Penisin üzerinde kıllar olması sizi rahatsız eder mi?

özellikle bayanlara soruyorum. görüntü olarak olması ayrı bir sey ama içinize gireceğini düşündüğünüzde penisin üzerinde kıllar olması iyimidir kötü müdür? yani tırtıklı prezervatif gibi sürtünmeyi arttırıcı bir etkisi varmıdır?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• eder

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• yo etmez cunku erkekte olan kadında da olur

0|5
    0|0
    • uzun süredir böle 1 tarafıda haklı kılan bi yorum gördüm mutluyum, +nı verdim kızım.

• hoş bir görüntü olmaz,sizler nasıl bir bayanın vücudunda tüye allerjik reaksiyon veriyorsanız bizlerdede aynısı oluyor

0|1
    0|0
  • Açıkcası hoş olmaz...

0|1
    0|0
  • Rahatsız etmekten daha çok, hoş bir görüntü değil.

0|1
    0|0
  • oha penis ustunde kıl olur mu bu nasıl bişe recep ivedik gibi. gormedim duymadım ole bişe şaka mı

0|0
    0|4
  • kaşındırabılır :D

0|0
    0|0
    • :D: nereye sokuyosan orayı kasındırabılır sonçta kıl tüy hiç sevmem ben dikkat edıyosam oda dıkkat edecek o kadar ağdayla ugrasıyoruz ;) onlarda yapsınnn sıkıyosa ağda :D

• olmadı kankam:-))

• ağda yapılacak yer var yapılacak yer var yapılacak yer var jilet neresini kesiyosa orasını alıcak :D:D

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Takip ettiğim bir blogda adam, karısının kıllı sevdiğini, onu tahrik ettiğini ve ilişki sırasında özellikle üzerinde sürtünürken baya zevk aldığını yazıyordu.

0|0
    0|0
  • terlediginde hoş bir koku olmuyor o yüzden kesiyorum

0|0
    0|0
  • :D vay be

0|0
    0|0
  • penisin üzerinde kıl çıkmaz ki

0|0
    0|1
  • ne kadında ne erkekte hem kötü bir görüntü hemde hijyen değil...

0|0
    0|0
  • sanki kızlar kıllarla amazon ormanlarında ağaçtan ağaça atlicak hemi :D

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın yahu penisin üstünde tabi kıl çıkar üstünde dediğim başında değil gövdesinde.

0|0
    0|0
  • Seven katlanır durumu başka çare yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...