Erkekler sorum size. Tabularınızı yıkar mısınız ??

Erkekler

Bakirelik sizin için önemli de olsa ,

Diyelim ki bir kızla tanıştınız sevgili oldunuz hani bir şekilde sorulacak bu soru ya kızın çok sevdiği güvendiği bir adama verdiğini daha önceden ve bakire olmadığını öğrendiniz

Ama bunu size açık yüreklikikle söyledi hiç bir aldatmaca kullanmadan bir hata yaptığını ve bununla kabul edilmek istediğini söyledi

Onu bu hatasıyla kabul eder misiniz deli gibi seviyorsanız ve aşıksanız

0|1
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere senin sorunda hata var. Neden bunu hata olarak görüyorsun ki? neden böyle birşey sorulsun ki kıza. bir zaman sevmiş ve yaşamış bunu.. kendi tercihi..biz bakir miyiz ki hem? ayrıca bir suç değil ki bu açık yüreklilikle söylemiş olsun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Arkadaşım merhaba,

Erkek nasıl sevdiği kadınla birlikte olmak istiyorsa kadın da sevdiği adamla birlikte olabilir... Bir şekilde o ilişki bitebilir elbette ama bundan dolayı kadını suçlamak aptallıktır...

Ben şahsen bakire birindense bakire olmayan bir kadını tercih ederim... En azından ne yapmış olursa olsun severek ve isteyerek yapmış, saklayacak gizleyecek birşeyi yoktur...

0|0
    0|0
  • Ne demek, hatasıyla !.. Ortada, bir hata yok ki, eğer, bu durumunu, açık yüreklilikle söylemeseydi, saklasaydı, yada, bazılarının yaptığı gibi, tıbbi müdahale ile bu durumunu ortadan kaldırsaydı, o zaman hata oluşurdu.. Burada, özgür, açık sözlü ve özgüveni olan iki insanın ilişkisinden söz ediyoruz.. Bu değerlerin bulunduğu ortamda, hata dan söz edemeyiz, güvenden, sevgiden, bağlılıktan ve fedakarlıktan söz edebiliriz.. :)

0|0
    0|0
  • Zamaninda etmemiştim şimdide etmem.

4.level olur olmaz soluğu Cinselik katagorisnde alanlar Canımsınızzzzzz :P

0|0
    1|0
  • Soruda hata var... Deli gibi seviyorsan ve aşıksam.. o*ospu bile olsa kabullenirim ve yeni hayata başlarım... Umarım cevabım tatmin edici olmuştur ;)

0|0
    0|0
  • Tabi kide ederim. İnsanın ilk önce kendi saflıgını sorgulaması gerek. Hem benden önce olanlara karışma,onu onlara göre yargılama hakkım yok,ben,benden sonrasından sorumluyum. Bakirelik arayan erkeğin de bakir olması lazım gelir bence.

0|0
    0|0
  • Bu tamamen duruma göre değişen birşey. O anki ruh halime ve karşımdaki insanın dürüstlüğüne bağlı olarak değişir.

0|0
    0|0
  • Onu, şöyle diyeyim, kraliceler,gibi yasatirim en sevdigim huydur kizlarda ve tabiikide sadik olmalari

0|0
    0|0
  • bir kez yapılan bir hatayı dert etmem

unuturum

ama bir değilde onlarca kez yaptıysa

kezbanla işim olmaz

0|0
    0|0
  • Takılmam bekaret konularına

0|0
    0|0
  • Ben bacak arasina degil benimle uyumuna beni ne kadar mutlu edebilecek buna bakarim

1|1
    1|1
    • Tesekkur ederim

• Bekaret bacak arasında değil çok haklısın..

• Onemli olan benimle oldugu andan sonrasi benimleyken beni aldatmasini af edemem

• isterse kız bakire olsun bana güven vermiyorsa sorun büyük ama bana güven veriyorsa yani o güveni almışsam kızdan sorun yok herşey güvenle alakalı

0|0
    0|0
  • Kendisi kız olsun da evleniyim birisi cikipta milletin namusunu hiçe saymak aslinda bir namussuzluktur

0|0
    0|0
  • yıktığım olmuştu önmli olan tabular değilki arkadaşım

0|0
    0|0
    • Ne peki önrmli

• önemli olan dürüst olması ve bana olan sevgisi ve benim ona olan sevgim.bir bayan istediği kada ilişkı yaşayıp bakıre imajı vererk bır erkeği rahatlıkla kandırabılır ama bunu açık yüreklılıkle söyleyen kızdan asla korkmayacaksn.

• çok seviyosam hatasıyla kabul ederim ama edene kadar bana bir süre vermesini isterim

0|1
    0|0
  • Daha once basima geldi...pismanim dedi cok sevmistim dedi okey dedik.

0|0
    0|0
  • sen şimdi bu soruyu sormuşun içini rahatlatacak cevaplar bekliyosun ama çok yazık senin gibilere sen ilerde anne olacaksın hiç namus yok musende

0|0
    2|1
  • diktirmesinden iyidir la

0|0
    0|0
  • evet ederim eğer dediğin gibi seviyorsam

0|0
    0|0
  • ben başkalarıyla yapmış olsam sorun değil ama ben kendimi tutmuşsam kafamı fena karıştırır heralde:(

0|0
    0|0
  • Asik oldugum kizdan ayrildim bakire olmadugini ogrenince cunku aklimdan hic cikmayavakfi kendimide onuda mutlu edemezdim namus bacak arasinda degil diyenler kizlari gazliyolar namus tam baak arasindadir. Namusun ennbelirgin ozeligi bacak aradindadir

0|0
    0|0
    • Umarım evleneceğim kadın bakire olur

Ama götten vermiş memelerini yalatmış başkalarını oral ile boşaltmış

Bir anlamı kalır mı bir zar parçasının ?

• Zaten sorarim.ben haa yalan soylerse gunahi boynuna kizlik zari cok onemli bir olgu yinede venm icin gotten herkese veremez ama o delik acildimi kimin girip ciktigi belli degil namus bacabk arasindadir en onemli emaresi budur haa diger yazdiklarininda farki yok onlarda namussuzluldur

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...