Böyle bir kiza ne söylemek istersiniz?

Bu siteden tanistik ve 6 aydir beraberdik. Baslarda hersey rüya gibiydi birbirimize cok düskündük her gece saatlerce yazisirdik. Sonra bir sebepten dolayi 5 gün ben ona yazamadim. Hakli olarak bana kizdi ve cok gururlu bir insan olmama ragmen geldigimde ona gunlerce yalvardim gerekcemi anlattim tekrar baristik ya da ben oyle zannediyordum.

Onunla beraber oldugumuz süre zarfinda o kadar degistim ki... Birsürü firsatim olmasina ragmen aldatmayi aklimdan bile gecirmedim. Onu hep herkesten ön planda tuttum kimseyle kiyaslanmayacak kadar degerliydi benim icin hayatimin kadiniydi onunla bir saat konusabilmek icin saatlerce bekledigim oldu ama o arkadaslariyla disari cikti haber vermedi. Onunla konusurken benim isim var diyip cikti gitti olsun dedim ses cikarmadim ama aylardir telefon numarasini bile vermedi bana ve ona kimsin sen fake misin diye sordugumda ise ayrilalim artik eskisi gibi olamam seninle diye siddetli bir tepki gosterdi.

Simdi bu kiz beni sevmis olsa boyle demezdi bence. Fake oldugunu dusunuyorum birkac yalanini yakalamistim zaten... Hem insan gercekten seviyorsa ve fake olmasa insan fake olmadigina inandirir bir cümleyle silip atmaz.

Eger gercekse benim kadar iyi niyetli ve bu kadar cok sevecek birisini bulamaz ama kendisi bilir.Erkeklere e tavsiyem hicbir kiza baglanmayin yedekte mutlaka birini tutun ve fazla umursamayin ki karsinizdaki kiz sizin kulunuz köleniz olsun pesinizden ayrilmasin..

Hayatimdan 6 ayimi caldi resmen ve bu kadar baglandigim kisinin sanal bir fake karakter olmasi beni cok sarsti. Kizlardan nefret ettim artik bir iliskim olur mu bilmiyorum olursa da ask yok bundan sonra cinsellik ve biraz simartilmak icin iliski kurabilirim ama ask tövbe...

Güncellemeler:
Ha öyle cok guzel de degildi hani ama onun iyi kalpliligine asik olmustum saf gibi... Dis gorunus olarak belki cogu erkek cirkin bile bulabilir ama bana gore dunyanin en guzeliydi
Fake oldugunu itiraf etti ...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• "Erkeklere e tavsiyem hicbir kiza baglanmayin yedekte mutlaka birini tutun ve fazla umursamayin ki karsinizdaki kiz sizin kulunuz köleniz olsun pesinizden ayrilmasin.."

Hayattan çıkardığın ders bu mu? İnsanlar tecrübeleri olgunlaşmak için edinir, serserileşmek için değil!

0|0
    0|0
    • sizin hosunuza giden bu lafta oyle degil deseniz de gercekte olay bu yani. kizi ne kadar takmazsan o kadar baglaniyor seni elde tutmaya calisiyor ama cantada keklik gibi hissederse soguyor zamanla

• kizlar serseri erkekleri seviyor ama gercek bu. kime bu kiz farkli bu da oyle degildir desem biraz ilgiden sonra simariyor gercekler bunlar

• Siz de öylesiniz nedense... Kızlara yüklenme yani. Bir kişiden darbe yeyince herkesi aynı kefeye koymak büyük bir haksızlık.

Kızlar Ne Diyor 2

• kardes destan yazmıssın keske cam de gorseydın bende netet tanıstım ınan cıkarcı hepsı erkegıde kızdıda aynı bok ALLAH oylelerınn belasını versın cevrende adam gıbı bırı cıkar aynı sey bende yasıyorum tekmeyı yedım netten tansmıstım ısıne gelemyınce defoluo gıttı.

0|0
    0|0
  • benzerini bende yaşadım

yani fake olayı falan degilde bu siteden tanıstıgım birine karsı baya bir baglılık duygum olmustu

sanaldan aşk olmaz

bence 2. kez sakın aynı hataya düşme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hımmmm.. İşte bu yaşadığına deneyim deniyor. Geçmiş olsun!

Sesini nile duymadığın birine nadıl bu kadar bağlandım?

- Ben söyliyeyim : Ondan edinemediğin bilgileri, kafanda olması gereken en ideal şekliyle kendin tamamladın.

:-)))

0|0
    0|0
  • bilader internetten tanıştığın kıza güvenme seninle konuşurken daha iyisiyle tanışır seni unutur bu böyledir

0|0
    0|0
    • bilemedik ki reis benim biraz fazla iyi niyetli bir yapim var zaten

• bende iyi niyetliyimdir ama şimdik bildiğin birşeyide inkar etmek aptallıktır kızın sana bağlanma ihtimali yoktur bile özelliklede yakın yerlerde oturmuyorsanız

• uzaktik. büyük ihtimal fake'ti ama hala bir umut diyorum belki gercektir...

• Eski hayatına geri dönersin bir süre sonra.Fazla düşünme.

Böyle bir şeyle karşılaşan ilk kişi değilsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...