Erkek arkadaşım onunla şu an ilişki yaşamama nedenimi anlamıyor? nasıl bir açıklama bekliyor ki?

5 aylık güzel bir ilişkim var, oldukça düzgün bir insan olduğunu düşünüyorum, birbirimizi tamamlıyoruz bence ve suana kadarda ciddi hiçbir sorunumuz olmadı.

beni herhangi bir şekilde zorlayan biri değil, ancak tabiki isteklerinide dile getiriyor (ki bence oldukça normal ve iyi birşey). ancak ben bir çok şeyi zamanla, ve alıştıkça yaşama taraftarıyım. baştaki cinsel yakınlaşma isteğini geri çevirince benim bakire olduğumu düşünmüş, tabi birbirimizi daha iyi tanıyınca bu konuyu daha net konuşma fırsatımız oldu. Ve ben daha önce birliktelik yaşadım diyince çok şaşırdı (bekaret meselesine takıldığından değil asla)... Ne kadar durumu anlatmaya çalışsamda anladığını düşünmüyorum, yani benim kararlarıma saygılı, kesinlikle art niyetli olduğunu düşünmüyorum, ama ona göre 5 ay uzun bir süre ve birlikte olmamamın sebebini onu sevmediğim olarak algılıyor, ona açıkladığımda tamam falan dedi ama hala kırgınlığını, aklında sorular olduğunu görewbiliyorum.

Sizce ne yapmam lazım? Erkekler bu tarz durumlarda ne düşünürler? Nasıl bir açıklama onu rahat ettirecektir?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• canım benım kendını oyle guzel anlatmıssınkı,yorumlarda senı kotu bıcımde yargılayanlara bıle sakın sakın guzellıkle cevap vermıssın tebrık ederım senı. erkek arkadasın bence daha once bırısıyle olmanı yedırememıs olabılır. yazdıklarını cok ıyı anladıgımı bılmenı ısterım. emın ol oyle bır ınsan degıl dıyorsun ama herkesın aklına gelebılcek bazı dusunceler var boyle durumlarda. onunla yasamıs asık oldugunu dusunup,benımle neden yasamıyor dıyebılır kı emın ol bu dusunce yadırgancak bır sey degıl. onu sevdıgını asık oldugunu hıssettırmekten baska yapabılcegın hıv bır acıklama yok ınan bana. bunların zamanla olacagına,belırlı sureclerın bu ılıskıyı getırecegıne ınandıgını soyleyıp sevgını gostermenden baska e askısına bırakmakta baska yapabılcegın hıc bır sey yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Başkasıyla yattı çünkü onu seviyordu. Benimle yatmıyor çünkü beni sevmiyor. Klasik düşünüyor ama doğru düşünüyor. Düz mantık.

0|0
    0|0
    • boyle dusnyordr

• O şimdi kendince alınmış durumda. Sana ver diyen yok hemen ama yakın ol ne bileyim. Ya da zaten bunlar direk haram şeyler hiç sevişmeyin.

• :) haha dogru en guzeli..

• 5 ay bir ilişki yaşamak için çok uzun bir süre diil ilişkiye hayır dediğin için seni sevmediğini düşünüyosa o kişi zrn sadece seninle cinsel ilşkide bulunmak için birliktedir

0|0
    0|0
    • gercekten ole bir insan degil, biliyorumşu antabi tabi diyorsunuz ama.. suanki tek sorgusu guven veremedim mi, beni sevmiyor mu.. nedne bilmiyorum bir turlu sebebini anlayamadi :(

• bak bakire olmadıqını öğrenince seninle ilişkiye qirmek istedi sen kabul etmeyince bana güvenmiyosun süsü veriyo anladınmı ?

• bu siralamada olmadi, benimle seks yapmayi istedi (ki dogal bir istek sevgilisiyim) ben hayir diyince hicte israr etmedi, bu konusma bir kac sonra oldu ve herhangi bir israr hatta teklif dahi olmadi, sadece nedenini anlayamadi ve bana kirildigini farkettim.. o yuzden zaten yaziyorum burada...

• sen ne düşünüyorsun yani onun ne düşündüğünden cok sen kendini nasıl görüyorsun belkide oda kalıcı olmayacak bir şey vaadeedemezse beceremesse bazı şeyleri

0|0
    0|0
    • tabiki bilincaltinda bu sorgulama var, yani sizin soylediginiz kadar keskin bir hatti yok ama, henuz iliski yeni, yapabilecekmiyiz, sevgimiz hangi asamada diey icten ice bir sorgulama var. bunn yani sirada hersey daha yeni, yeni yeni elimi tutmasina alismisken, ve hala bu durum beni deli gibi heycanlandirirken, atdini cikara cikara zamana yaya ya birseyleri yasama taraftariyim..

• SADECE SENİN EMEĞİNLE ÇABANLA OLACAK İŞ DEĞİL KENDİNİ YIPRATMA OLAYLARI AKIŞINA BIRKA ARTSI İLİŞKİNİN KADERİ SADECE VE SADECE senin elinde.

• hem kız olmadığını biliyor hemde üzerinden 5 ay geçmiş sen ne bekliyosun erkek arkadaşından? onun beklentileri belli

0|0
    0|0
  • anlat acıkca 5 ay yetmz insanları tanımak ve paylaşım yapmak için de

0|0
    0|0
    • anlattim anlatmaz olurmuyum... mantigina uydu soylediklerim ama sanirim kendine yakisirmiyor. yani ben baska birinin sevgilisi olsaydim, evet ya kiz cok dogru soyluyor derdi eminim, amaşu ankendisi soz konusu olunca mantigi ile duygularini kapatamiyor. bana sordugu ilk soru beni bu kadar guvenilmez mi buluyorsun oldu... ondan asla boyle bir yaklasim beklemezdim, bilmiyorum, kendide savasiyorşu anduygulariyla :(

• sexle güven seksle ilişki farklı seyler yani her seks yapmayan güvensiz her seks yapmayan sevgili olamamız mı

• Erkekler ne kadar versen fazlasini ister

0|0
    0|0
  • onu rahat ettırecek tek sey sevısmenız.ama belkı yasayacagız ama bıraz beklemelıyız bazı şeylerı aşmalıyım falan dersenız olabılır

0|0
    0|0
  • bende olsam anlamam. milletle yapacağını yapmışsın şimdiki oğlana da aşıksın ee sıkıntın nerede?

0|0
    0|0
    • sadece zamana ihtiyacim var, yani yapacagini yapmissin olayi degil, ne yani simdi onume gelenle birliktemi olayim... bazi seyler zamanla ilerler (kisiden kisiye degisir ama).. ne bilim birini gorursunuz, once tanisirsiniz, sonra hoslandiginizi belli edersiniz, iliski baslar, vs vs.. adi konmamis, zamani belirlenmemis surecler vardir, onu seviyorum ama henuz iliskimizin bu boyutta oldugunu dusunmuyorum...

• iliskimin cinsel birliktelik yasiyacak boyutta olmadigini dusunuyorum, ilkokul flortu yasiyoruz demedim. biriyle cikiyorsam, sevgili olmanin bir parcasinin sevgilinize cinsel duygular beslemek oldugunu bilebilcek yastayim ve bunu normal karsiliyorum. Durup duruken ortaya atilmis bir sey degil, soylemem gereken bir konusmaydi ve bende soyledim..

• madem söyledin kendini ona hesap verecek gibi gördün o zaman bundan sonra sana otur kalk demesinden rahatsız olma. kendini ilişkiye girecekmiş gibi görme ya da onun aklında sorunlar var diye üzülme. çünkü bunlar genelde ilkokul ilişkilerinde oluyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• seninle bu genişlikte olduğundan ciddi düşünmezdim erkek olsam. kırılma böyle düşüncem.

0|0
    0|0
    • hayir kirilmiyorum, insanlar ayni boyuttan bakmak zorunda degil yeryuzune. zaten o dusuncedeki bir erkekle bakire dahi olsa ben ne evlenir ne de sevgili olurdum... Insanlar arasinda sac, goz rengi farkliliklari gibi, hayat felsefelerinde de farkliliklar vardir..

• cok guzel ve sosyal bir varlik olan insani insan yapan temel yapi taslarinedena biridir degerler. Ama ayni zamanda, hosgoru ve saygi duymakta bu yapi taslarindandir. Insallah karsiniza hep sizin degerlerinize sahip insanalr cikar. benden bu kadar.. sevgiyle kalin...

• hoş görü- saygı duymak elbette erdemdir. bu yine bağımsız bu yazılanlardan. sonuçta tamamen zıt ta düşünülse saygı duymak lazım katılmamakla beraber.

sizde sevgiyle kalın.

Yükleniyor...