Anal seks karşıtı yapmacık güruh

öncelikle şunu söyliyim anal sekse düşkün birisiyim. yaşadıklarım hem benim için hemde karşımdaki kız açısından hep olumlu geçti. bu ilişkide temel esas kayganlaştırcı kremler anestol gibi acıyı azaltan merhemler ve girişin yavaş uygulanmasıdır.

anlatmak istediğim ise cinsellik kategorisinde her çeşit soruların içinde en çok ilgiyi görenin yine anal seks üzerinde olduğudur. görüyorum. bir kız vajinayla ilgili bir soru soruyor 8-10 kişi cevap veriyor. ama bir anal seks sorusu oldumu 20leri buluyor. mesela ben ilgimi çekmeyen bir soru olduğu zaman çok fazla ilgilenmiyorum demekki ilgi alanımda değil. burada özellikle bir erkek grubu var ne zaman anal la ilgili bir soru var hemen damlıyorlar. güya istemiyorlar ya. istemediğini belli edip farklı bir beklenti içerisine giriyorlar. yani o soruyu soran kızı soğutmak amacıyla yapılan bir taktik. başka erkek yapmasın ilk ben yapayım olayını aslında. ha birde müslümanlık taslayıp günah mevzularına giriyorlar. siz bu kafayla daha çok beklersiniz anal seksi. not:gerçekten istemeyenlerde zaten soruya pek müdahil olmazlar.

0|1
5|1

En İyi Kız Görüşü

• ZATTEN ARASTIRMISLAR bir insan neyi cok istiyorsa onu elstirirmis

adam arkol icmek istter ailesi karsi gider iceni elestirir

kiz kafasi acik gezmek isster ailesi kapli türbanli zorla kapatilir basi. gider aciklara

ospu der acisini onlarda cikarir

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Bi kere günah olduğunu biliyoruz. Ne kadar çok isterikli de olsak diğer dünyada hakkaniyetini göreceğimiz için herkes geri vites yapıyo. Belki ister ama yapmaz- yapamaz. İşte sen de bunu eleştiremezsin

0|2
    0|0
    • zahmet olmazssa soruyu birkez daha okursanız. benim anlatmak istediğim bu değil. isteyip te yapan ya da yapmayanı eleştirmedim.

• diyosun ki çok ragbet görülüyo bu sorulara herkes ay ben yapmak ıyk mıyk. Ben ne diyorum merak vardır.

• yine anlamadın. istemem berbat bişey diyipte aslında yan cebime koy misali yorum yapan erkeklere diyorum. eleştirim kızlara değil.

• yahu iyide çok zevkli bişey olsa s*çarken orgazm oluruz.şimdi gelipte ne alaka demeyin oranın görevi dışkıyı atmak değil mi? kabız olunca zevkten geberen var mı? sevişirken zevk alma kısmını şöyle değerlendiriyorum: 1- acı çekmekten gerçekten zevk alanlar var 2- aşağılanmaktan zevk alanlar var ve anal seksi yaparken aşağılandıklarını düşünüp haz duyuyorlar 3- o an ki erkeğin isteğini, mimiklerini görüp zevk alanlar. vajinal seksteki ya da klitorisin okşanmasıyla alınan zevkle bir değil

2|4
    0|0
    • işte kamuoyu buna karar veremedi sayın gizli :) bakalım er geç bulucaz bakalım neymiş gerçek

• ilişkinin içinde vajina devre dışı bırakılmıyor zaten. her iki tarafında istediği olacak. ortaya karışık yapılacakki sevgililer mutlu olsun.

• Ahhhh su anal seks konusu erkek icin zevk kadin icin iskence...

0|1
    1|0
    • sayın belki burada sayısız kadın işkence diyor ama amatörde dahil görüntüler öyle demiyor buna bir açıklık getirsek soruyu soran murat beyde katılsın doğru yapıldığında da işkencemi ki

• Goreceli :))

• çoook göreceli ama :D

• Eşimin istemesiyle 3 kez bu durumu bende yaşadım ..Çok zordu canım yandı ürün kullanmamıza rağmen ve her defasında azcık kan geldi bende eşime anlattım daha da istemiyor artık...

0|2
    0|0
    • eksik veya yanlış yaptığğınız birşey olabilirmi

• en azından o zevkı tattırmışsınz gerçkten iyi bir yaklaşım bnce.belkıde szde yapamadıklarını dışarda arayacaktı ama şimdi merakı da gtmiştr en azndan

• Eşim yapmaz bende bütün aradığı şeyler mevcut ben çok güzel bir bayanım ayrıca

Erkekler Ne Diyor 1

• murat bey isteyipte yaşayamayanlarda var aramızda herkes sizin gibi şeytan tüyü taşımıyor

0|1
    0|0
    • lafım sana değil. istediğine ulaşırsın umarım.

• aynı jenerasyon 30-35

• yinede hiçbirşey için geç kalmış sayılmazsın. bol şanslar kardeşim.

Yükleniyor...