Erkek arkadaşım gizli gay olabilir mi?

erkek arkadaşım bana hiç yaklaşmıyor hatta eli elime değmiyor bile diyebilirim.Her seferinde bir bahane buluyor hiç doğru dürüst erkek arkadaşı yok hep kızlarla takılıyor.Başbaşa kalmamıza hiç fırsat vermiyor.Beni beğenmiyor desem o zaman neden çıkma teklifi etti.Sizce gizli gay olma ihtimali var mı?

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Deveyi diken, insanı s**en yaraşırmış derler... Amma azdı kızlar şu dönemlerde. İlişki sadece cinsellik demek değil ki. Herşeyin zamanı var. Bugün çekiniyordur. Yarın alışır yaklaşır vs... Hemen bugün çıktık yarın yatak mı olmalı? Normali bu mu oldu artık gençler arasında? Yatağa atmayan, önce cinsellik düşünmeyen erkek hemen GAY diye mi damgalanmalı? Allah akıl fikir versin.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Başka Bir ErkekleÇık O Değil Dokunmak Sen Bahane Bulursun Artık Bu Gibi şeyleri Yapmamak için:) pırlanta gibibirini bulmussun işte Daha ne istiyorsun utangac demekki :)

hanibir soz var '' xx bulmussun kıllısını arıyorsun diye'' bilmem anlatabildimmi...

0|1
    0|0
  • dondurmayı nasıl yediğini sor :D...hönk

0|1
    0|0
    • ne alakası var?

• evet bakımlı insanları dış görünüşlerine göre yargılıyor genelde yürüyüşü normal aslında renk konusunu bilmiyorum. ya hiç sormadım ama genelde kırmızı ve siyah ağırlıklı giyinir

• hayır aslında tam olarak öyle değil, kendi bile kabul edememiştir gay olduğunu ve sosyal baskılar yüzünden istediğini de yapamıyordur, ama en azından kaşımı alırım,manikürümü yaparım diyordur, elleri çok bakımlı olur, kadın eli gibi...demek istediğimi anlıyor musun? hani erkek eli ve kadın eli görsel açıdan çok farklıdır

• Vay arkadaş vay arkadaş! Hakikaten şaşırıyorum. Çocuk sana zarar vermemek için dokunmuyor ama sizin düşünceleriniz ne yönde... Sora başkası dokunur gider sapık dersiniz. Neyin kafası bu ?

Pırlantayı bulmuşsun ama artan cinselliğin yüzünden bnu göremiyorsun.

Göstermek isteyen çok erkek var emin ol. Yaz şu siteye ver adrsini işin çözlsün

1|1
    1|1
  • sizi anlamakta güç yaklaşsa suç yaklaşmasa suç. adam gay olsa senle neden çıksın bunu sormalısın ona neden böyle diye burda herkes gay dese şimdi o adam gay mi olacak

0|1
    0|0
    • 21 yaşındayız 3 aydır çıkıyoruz.Çocuk elimi bile tutmadı ya tek başımıza bir yerlere bile gitmedik sence bu normal mi?

• güzel olduğumu söylüyorlar çevremdekiler üstelik bakımlıyım giyime kuşama çok özen gösteririm.

• vardır bi sebebi hemen gay deme belki çekiniyordur daha önce böyle bir şey yapmamıştır kimsenin elini tutmamıştır vs işte

• buyur burdan yak

0|0
    0|0
  • karaman kamyoncular derneğini arar mısınız biriniz lütfen. bu kıza bi tane lazım. aksi iflah olmaz.

0|1
    0|0
  • Olabilir, neden bu tutumunun sebebini sormuyorsun ki..? Belli sınırlar çerçevesinde yakınlaşmak istediğini söyleyebilmeslisin...

0|0
    0|0
  • Neler düşünüyorsunuz ya. Gay olsa senle nie çıksın?

0|0
    0|0
  • YOK. Öyle olsa senle neden çıksın? Muhtemelen utanıyor... Çocuğu töhmet altında bırakma çok ayıp.

0|2
    0|0
  • kızın başına gelene bak

0|1
    0|0
  • bursadamı ikamet ediyo ?

0|0
    0|0
  • İmkansız.Belki biseksüel.

0|0
    0|0
  • zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Olabilir ama başka birşeyde olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşlarında falan kalıyorsa geceleri...aldatılıyor olabilirsin :D

0|0
    0|0
  • Gay olsa seninle işi ne?

0|0
    0|0
  • valla olurmu olur.

0|0
    0|0
  • saçmalama yanlış anlamandan korkuyordur

0|0
    0|0
    • ya bazen ben elini tutuyorum çekiyor filan yanlış anlamamdan korkması imkansız 3 aydır böyleyiz.

• güzel misin ?

• gay gay

0|0
    0|0
  • kesin gay ayrıl yoksa 2 erkk bi sen yatağa girersiniz

0|0
    0|0
  • alakasız benim de çoğu arkadaşım kız. Ama ilk kısım için bir şey diyemicem ( nerdeyse eli elime değmiyor kısmı için) belki söyleyemediği bir şey vardır ama gay değildir. Bana kalırsa açıkça sor niye elimi tutmuyorsun. Utangaç bile olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Elini tutar ileriye gider sapık dersiniz elini tutmaz gaymı dersiniz ne istiyon alla sen? gay olan birisi kızlarlamı gezer.

1|2
    1|0
  • Gay anlamını bilmiyorsun sanırım.Erkeklere ilgi duyanlara gay diyorlar.Ayrıca utanıyor olabilir ne bilim belki başka bişey ama gay değil :D

0|1
    0|0
  • olabılır neden olmasın. Belkı de sana sadece gostermelık olsun dıye teklıf ettı baskaları durumunu cakmasın dıye.

0|0
    0|1
  • mümkün.

Ama diğer açıdan seni sadece sosyal ortamda tutunabilmk için kız arkadaşı var imajı yaratmak içinde yanında tutuyor olabilir. Dışa dönük bi rinsansa yakında başkası ile aldatır. Seni yalnız kalmamak için kullanıyor olabilri.

0|0
    0|1
  • gay olsa kızlarla değil erkeklerle takılır

0|0
    0|0
  • gay demek hıc dogru olmaz..biseksüel olabılır

0|0
    0|0
    • Biseksüel olsa elini tutardı. Çünkü 2 cinsede ilgisi oluyor onların.

• tutmamasının sebebı nıe cınsıyete baglanıo.gay olsa da onla cıkmazdı

• gay olsa seninle çıkmazdı elini tutmadı diye öyle düşünmen saçma

0|0
    0|0
  • altta yazılanları da okudum.. üç aydır beraber olduğunuzu söylemişsin, daha yenisiniz ve belki yapısı öyledir ama enteresan olan normal durumda sen başbaşa kalmak isterken onun bunu reddetmesi! böyle erkekler kaldı mı yahu :) benim bildiğim bunun tam tersi yaşanırdı.. bir de doğru dürüst erkek arkadaşı olmadığını söylüyorsun, kafa karıştırıcı şeyler bunlar.. kimsenin günahını almak istemem de olma ihtimali var gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...