Ertesi gün hapı alabilir miyim ?

Merhaba dün akşamüzeri erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, bakireydim tani ilk kez yaptım. Prezervatif kullanmasını söyledim ama prezervatifle zevk alamıyorum zaten içine boşalmıcam bişey olmaz dedi. Ve ilk girişinde prezervatifsiz girdi dediği gibi oldu içime boşalmadan çekti zaten boşalamadı çünkü acıdığı için fazla yapmadı. Ikinci yapışında prexervatif kullandı, üçüncü yapışında ise yine prezervatif yoktu ama çok fazla yapmadık zaten acıdığı için

. Fakat yine de korkuyorum hamile kalırım diye. Bu yüzden bugün eczaneden ertesi gün hapı alıcam daha 24 saat bile olmadı zaten.

Ama reçeteyle veriyolarmış diye duydum, sizce alabilir miyim? Reçeteyle alamam çünkü annemlerin bilmemesi lazım. Lütfen fikirlerinize ihtiyacım var.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• gider ister ve alırsın hiç bişi olmaz

0|0
    0|0
  • bence erken alıp içmeliisn çünkü boşalmasa bile her erkekte zevk suyu dediğimiz hafif döl akar farkına varamaz oda içine akmıştır bunu bilmen gerek

1|0
    0|0
  • yooo git NORLEVO diceksin veriyolar 2 hap o 5 6 saat arayla mı ne atman gerekiyo. ama ikisini aynı anda da atan var.

0|0
    0|0
  • reçetesiz alınıyor 30 40 lira bişey ama bakireliğini bozdurur bozdurmaz peşpeşe ilişkiye girmesen iydi en azından canın yanmazdı hemde karşındakinede zevk verir sende zevk alırdın

0|0
    0|0
  • İnşallah annen ya da baban öğrenir.

1|0
    1|0
  • ne kadar rahatsın yaa:)

1|0
    0|0
  • burda vakit kaybedene kadar git eczaneye sorsana

1|0
    0|0
    • Okuldayım şuan. Çıkınca gidicem ama tanıdık eczane ya. Ya anneme söylerse?

• memlekette baska eczanemı kalmadı ıllakı onamı gıtmen gerek sende bır hos sun ya

• Tebrikler kadinliga adim attiniz, korkmayin bisey olmaz

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı al reçetesiz bulursun.

0|0
    0|0
  • reçeteyle verlmiyor normal alıyorsun diye biliyorum

0|0
    0|0
  • her ihtimale karşı al tabi

0|0
    0|0
  • alma hiç gerek yok emin olabilirsin, sonra düzenini falan bozacak ertesi gün hapi

0|0
    0|0
    • Ya hamile kalırsam

• Ilişkiye girdiğin kızlar belki doğum kontrol.hapı kullanıyodu nerden biliyosun?

• biri hariç hepsi normal kizarkadaşlarimdi, sevgiliydik yani, herşeylerini biliyorum. ap falan kullanmiyolardi. erkek içine boşalmazsa hamile falan kalmazsin.

• oh be bu ne bari yediğine değermi zevk ala bildinmi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende aldım üç ay önce 20 liraya aldım reçetesiz alabilirsin

0|0
    0|0
  • düğün nezaman sadete gel

0|1
    0|0
  • Reçeteye gerek yok diane al sürekli kullan ilişkiden sonra 3 tane al hem sağlıklı bayanlar için adetini düzenler. Acı için ise kas gevşetici sür

0|0
    0|0
  • hamile değilsindir korkmaa

0|0
    0|0
    • Ama zevk suyundan bulaşablir diyorlar

• Banyo yapmadım :( Çişimi yaptım 1 saat sonra

• hamile değilsindir . korkma bence . ama bir daha korunsun .o zevk alıcak diye yaşadığın korkuya değmez.

• Ben eşimle 5 gün birlikte olamadım ilk evlendiğimde korkudan siz ne çabuk elin oğluna veriyorsunuz namusunuzu?

4|1
    1|2
    • Keşke herkes benim gibi burada yazılanları okuyup yorum yapabilse!

• senin dininle benim dinim aynı değil cicim boşuna atlama...

Yükleniyor...