Bu yaşanılanlar normal mi ? Her ilişkide olur mu ?

5 6 aydır ciddi olarak konuştuğum biri var yaşlarımız 2 4 26 tanıştğımızda eğer anlaşırsak her şey yolunda giderse sonu evlilk olacağını uzun yıllar sevgili olmayacağız dedik yani her şey yolunda gitti güzel giden bir ilişkimiz var haziranda nişan yapmaya karar verildi ama henüz nişanlı değiliz ve

biz bir takım yakınlaşmalar yaşadık (yüzeysel sevişme

)artı cinsellik konuşmaya başladıkk hani evlenince isteklerimizi beklentilerimizi bilelim diye öyle çok aşırı detaya da girmiyoruz ama artık konuşuyoruz.

Bunlar normal mi bu süre zarfında

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• canım yanı bılmıyorum ben hıc yasamadım ama ben olsam karım dıcegım ınsanla boyle konusmazdım yanı sen nasıl seversın oral yaparmısın vs bunlar agızdan cıkmaz. delıkanlı adama soylemek yakısmaz. ha ıcın ııcn ogrenmek ısterım konusmakta zevklıdır ama boyle seylerı konusmak kızı degersızlestırır bence. evlenınce cok mu merak edıyorsun sorarsın artık karındır aranızda saklı yoktur, ve ya bır ıkı yoklarsın baktın kız ses cıkartmıyo yaparsın fantazını. ama konusmam sanırım. ben acıkcası konussam kızın benı durdurmasını ısterım. sadece bakıremı bunu sorarım benden once neler yasadı bunu sorarım nısan yapmadan once. ve cogu erekk ıcınde bu bır sınav kıza yapılan. bakalım konusayım ne dıcek bu konulara acıkmı. bır ıkı elleyım verecekmı. verırse de bırakıbılırler kızı kendını korumasını bılmıyo dıye.ç neysae konu derınlesmesın arkadasım ıı gunler san

0|0
    0|0
    • öyle çok detaya inmedik sadece bazı yerlerde yazılar okumuş işte sadece kendinizi değil eşinizi de memnun etmek gerekir arkasınızı dönüp yatmamamk gerekir flan diye kadınların orgazm konusunda flan nebiliyim bana bakiremesin tarzı hiç sormadı oral yapar mısın demedi ama o tarz şeyler konuştuk değersizleşmeyi artık geçtim biz bitakım şeyler yaşadık bunları yaşadıktan sonra konuşmaya başladık kafam karıştı

• aynen aramızda bazı şeyler geçtiği için artık utanıcak birşey yok diyo evlilik için olumlu düşünüyorum tanımaya ç alışıyorum değip değmeyeceği nasıl anlaşılır ki örnk vercek olursak

• yanı ne dıyeyım kı. artık senın krıterlerın neler bılmıyorum. herkesın kendıne gore bır degerlendırmesı wardır.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok ya ne alaka konus abla hic sorun yok sende kendin diyorsun birazcik konusmusunuz sade okadarida olsun

0|0
    0|0
  • güzelim bu yaşa gelmişsin ve bunu sormadan kendi kendine değerlendirebilecek bir yaştasın.

0|0
    0|0
    • ne biliyim işte insan tedirgin oluyor acaba gizemi kaçar mı falan diye düşünüyor insan

• tamam işte, sorun yok. dediğim gibi bu kadar takılma. sen zaten olgun bir yaşa gelmişsin ve bundan sonra nasıl senin için iyi olacaksa o şekilde yaşayabilmek için kararlar verebilirsin.

• haklısınız doğru

• gayet normal hatta geç kalınmış bile yakından tanımakta yarar var karşındakini

0|0
    0|0
  • tam istenilen düzeyde tebrikler böyle devam edin

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• bu sekilde olması gercekten cok guzel fazla ilerisi her ikiniz içinde kotu sonuclar doğugrabilir

• evet haklısınız

• norma tatlım ama evliliğe de birşeyler kalsın

0|0
    0|0
  • Devam antreman yapmaya :)

0|0
    0|0
  • yanı sevısme olmasa daha ıyıymıs

0|0
    0|0
    • neden

birleşme olmadı o evliliğe kalcak sadece yakınlaşmalar oldu

• yanı elbette olacak hepımız meraklıyız cınsellıge tatmın olmayada ıhtıyacımız var ... ama belli sevıyede tutmassak tadı kacar

• öyle doğru diyosunuz

• bende ayrıldığım sevgililerimin hepsiyle konuşuyordum,nişanlanmadan konuşursan sonu ayrılık olabilir dikkat et

0|0
    0|0
    • ne açıdan ayrılılk olur nasıl yani

• bilmiyorum bakalım ilerde artık

• oral yapılmasından zevk alacağına adın kadar emin ol,nişanlımda hayatında kimseye dokundurtmadı ben oral yaptımmı uçuyor zevkten

Kızlar Ne Diyor 2

• sana kalmış normalmi olup olmadıgı

0|0
    0|0
  • Sorun nedir onu anlamadim normal olmayan ne ?

0|0
    0|0
    • yani bu tür yakınlaşmalar ve cinsellik konuşmamız normal mi diyorum henüz 6 aydır birlikteyiz ama niyetimiz ciddi evlilk düşünüyoruz

• Gec bile kalmissiniz konusmakta

• anladım teşekkür ederim

Yükleniyor...