İleri düzeyde aşık olmak..

Nerden başlasam bilemiyorum.

Bir kızı çok sevdim.Yaşım 19 ama öyle böyle değil.Hani kendi canınızdan bile değerlidir.Bakmaya kıyamazsınız işte aynen böyle.kendisi benim ilkokul arkadaşım olmakla beraber nefret ettiğim bir kişiydi.Çok kavga ederdik aradan uzun zaman geçmesine rahmen hala kolumda tırnak izlerini taşıyorum :) 8.sınıftan sonra yollar ayrıldı işte ne olduysa ozman oldu.Aklımdan bir türlü cıkmadı her gun ama hergun aklımda aradan 5 yıl gecmesıne rahmen hiç bir şekilde sevgisi azalmadı aksine çoğaldı.Kendisi ile face'de sürekli konusuyorduk ama yüzyüze görüşmelerimiz olmadı ve bu benden dolayı kaynaklanıyordu itiraf ediyorum benim özgüven sorunu yaşamamdan dolayı kaynaklanıyordu elim ayağım düzgündür o ayrı :) ama işte bu duyguları yaşayanlar beni çok iyi anlar diye umuyorum.Her neyse ona sevdiğim kızdan bahsediyorum oda her defasında bu konuları açıyor ve bana ne kadar değiştiğim hakkında yazılar yazıyordu.Ayıptır söylemesi çocukken fırlamanın tekiydim.beni değiştiren bu kızı çok merak ediyor ama kendisi olduğu hakkında en ufak bir fikri yoktu:).Artık dayanılmaz bir hal almıştı söylemem gerekiyordu artık.Her neyse Söyledim Tabi çok şaşırdı ben öyle düşünmüyorum şeklinde cümleler kurdu.Şunuda ilave ediyim sevgililerini bana anlatır bende çözüm yolu bulmasında yardımcı olurdum çok hal kırıklığı yaşamıştır bir türlü aradığı sevgiyi bulamamıştır.işte aradan 3-4 ay geçti baktım o yazdı ''nbr,nasılsın''diye bir mesaj kalbim nasıl atıyor ama!ben sana şans vermeyi düşünüyorum dedi buluşma yeri filan ayarlandı.Ben Deniz Aptal oldugum için bir sorun üretip tartışma ortamı yarattım ve plan iptal oldu.Nedeni ise Bir ton sorunum var ailevi sorunlardan tutunda arkadaş ortamına kadar.Bu kadar sorun içinde onu mutlu edemem diye düşündüm.Aynı şekilde oda benden sıkılır düşüncesine kapıldım. Her neyse Abi bir hal çaresi yok mu bu durumun diyorum yasım daha 19 neler gelır gecer ama yok bugune kadar kimse ile çıkmadım ilişki yaşamadım nedeni sevdiğim kızı üzenler gibi olmamdır karşımdaki insanı bile bile mutsuzluğa sürükleyemem bir çok kızın teklıfını geri çevirmişimdir.hakımmda bu çocuk gay'mi sorusu bile sorulmuştur.Ama yakın arkadaşlarım dısında kimse bilmez bu durumu.Ne yapmam lazım Allah Rızası için Bir yol gösterin tecrübeli insan topluluğu :)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Tahminim -ki yalnızca tahmin ediyorum- yıllar boyu bu kızın kafanı kurcalaması ona verdiğin değeri o kadar arttırmış ki gerçekten bir şans elde ettiğinde bu kadar büyük bir yükü taşıyamamaktan korkmuşsundur. Ve bunu da ben söylemiyorum, bu senin cümlen: ''bu benden dolayı kaynaklanıyordu itiraf ediyorum benim özgüven sorunu yaşamamdan dolayı kaynaklanıyordu...'' kendine de itiraf etmişsin bunu. Tavsiyem, önce kendine bir özür hazırla. Mutluluk fırsatını kendin yok ettiğin için sonra kıza hazırla onun mutluluk şansını yok ettiğin için. Tekrar buluş ve bu sefer lütfen ama lütfen korkma. Aşktan korkarak mutlu olamayız.

0|1
    0|0
Yükleniyor...