Erkekler hep bakire bir kizla evlenmek ister dimi ?

Peki ozaman niye önüne her gelen kizla öyle seyler yasamak ya da konusmak ister ?

Ben 24 yasindayim ve hic birsey yasamadim bu konuda ama

konusmalarim oldu karsimdaki erkegi denemek icin. Ve hepsindede

yanildim. Ilk cok iyi görünen insanlar cok degisti. Cidden ya bende bir sorun var ya da türk erkeklerin geneli sekse cok düskün.

Ben evlenmeden önce ve gercekden sevmeden ve güvenmeden

önce bunlari yasamak istememem bukadar anormalmi ya ?

Böyle bir soru soruldugunda, öyle yanit verdigimde bana hemen e sen evlenmek istemiyormusun hic diyorlar? Yahu hersey seks mi oldu ?

0|1
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle Türk erkekleri sekse düşkün falan değil, sekse aç. Gün görmemiş, yaşamadıklarını yaşadım diye anlatan o kadar çok insan var ki tahmin bile edemezsin.

Bir erkek cinsellik söz konusu olduğu zaman denenmez. Yani o senin yaptığın konuşmalar, karşındakini denemek üzere olanlar, işte onlar aslında çok tehlikelidir. Cinsellik ile özellikle bir erkek denenmez.

Evlenmeden cinsel ilişki yaşamak istemiyor olman anormal değil, senin kendi görüşündür ve saygı duyulması gerekir. Ancak evlenmeden kişisel cinsel yaşamını da yaşamayacaksan o anormal olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• evlenmeden seks yapmayacam dersen, sana katılıyorum diyen bir erkek illaki çıkar.. Bu konuda Türk erkeklerini suçlayacaksan batıda bekaret verme yaşı 15 16 lara iniyor.

Sen çevreni değiştir biraz bence.. Erkeklerle tanıştığın ortamdan da olabilir. Mesela burada bir çok kişi seks içi bekleşiyor :D Bi de erkekleri deniyorum diyorsun ya Güzelce konuşmaya çalışan birini denersen hem adamın heyecanını katledersin hem de sana olan saygısını kaybedersin. Şimdilik tersleyen çıkmamış galiba ama bu da muhtemel. Denemek çözüm değil, ne istediğini bil yeter.

0|0
    1|0
  • Ya ablacigim erkeklerin geneli sekse düskündür evlendiginde 7/24 yap kimse bisey diyemez ama sen gayet normalsin allah allah bunda ne var seninle gurur duyuyorum resmen vallaha ama sunuda eklim evlenme zamani gelmis ;) fazla geciktirme eniste ile yasarsin gezersin ben mesela 19 yasindayim allah izin verirse bidaki seneye evlenecegim insallah cok mutluyum sabirsizlikla bekliyorum :)

0|0
    1|0
  • Şahsen ben elbette bakire bir byanla evlenmek isterim.. ama sadece bakire oluşu değil tabiri caizze eli erkek eline değmemiş bir bayan olsun isterim : ) ... ve sen dogru yoldasın kardeşim.. evlenmeden bir resmiyet olmadan dini bir bağlantı olmadan bunu yaşamaman gerek.. bu en doğru olanı..

0|0
    0|0
  • yanı sorunun cewabı evet arkadasım. canım bazı kız wardır yalamalık opmelık konusmalık bazısı wardır evlenmelık dıyeyım sana. dogru ınsanı bulursun elbet canm

0|0
    0|0
  • senin düşüncelerin normal ama denemeye kalkarsan her erkek cinsellik konuşmak ister,denemek yerine anlaşmayı dene

0|0
    0|0
  • Boşver takma kafana sen doğru bildiğin yolda gitmeye devam et. Nasıl olsa birisi seni sen olduğun için sever.

0|0
    1|0
  • her sevgilimiz versn hatta sevgilide olmasın versin yeter eşimiz erkek elı degmemıs olsun bunun kafasındayız ayrıca bakıre degılsın dıye anında postayı koyar o* damgasını yapıstırırız :)

0|0
    2|0
  • Benim öyle bir takıntım yok , aşkı sevgiyi beğeniyi o kadar küçük bir detaya indirgemem

0|0
    0|0
  • Her Sevgilim Versin Ama Karım Bakire Olsun!

Malesef biz böyleyiz...

Bu Bir Özeleştiri...

0|0
    0|2
  • Tabular tabular insanın hayatını parçalar Yurdumun kızları erkek hormonlarını kendisiyle bir tutar :)

0|0
    1|0
  • insanları deneyince, sen dürüst mü olmuş oluyorsun?

0|1
    0|0
    • onlarda beni denedi sorun yok

• mesaj at bakayım bana

• kızım sen erkeklere kanma fırsat buldumu hacışakir sabunu deler ortasından geçerler buna inan akıllı ol sen

• önüne gelen kızla beraber olan erkekleri tercih ediyor bütün kızlar ... sorun burada .

0|0
    0|0
  • bakir bir erkeğim ve bakire arıyorum

erkeği denemende normal bir durum

0|0
    0|0
  • fırsatını bulan götürür ama evleneceği zaman hiç dokunulmamış kız ister erkeğin doğası bu tam terside var tabi

0|0
    0|0
  • Seks vücudun bir ihtiyacıdır. Bu ihtiyaç giderilirken zevk de hasıl olur. İhtiyacını karşılama arzusunda olan birine sekse düşkün diyemezsin. Sekse düşkün olan çok seks yapandır. Gayrimüslimler sekse düşkündür. Bekar olsun, evli olsun düzenli bir seks hayatları vardır. Türkiye'de ise bekarların çoğu sekse hasrettir. Daha bir kızla ilişki yaşamamış olanımız çoktur. Çok kıza asılmak da bundan ötürüdür. Amacı o bir taneyi bulmak ve hayat boyu onunla devam etmek olan da az değildir.

İkinci husus; evlenmeden, gercekden sevmeden ve güvenmeden önce bunlari yasamak istememen en doğrusu.

0|0
    0|0
  • herşey seks değil ama evliliğinde olmazsa olmazı karşındaki erkek sana ciddi niyetle yaklaşıyorsa cinsellik konusu enson gelir

0|0
    0|0
  • Hayır ben istemem mesela.

Çünkü ben bakir değilim ve bakire bir kızı isteme hakkım yok.

Türk erkeklerinin geneli diye bir sey yok, yabancılar bizden daha çok seks yapıyor.

Sperm Savaşları

Beyindeki Seks

Erkek Beyni

Bu kitapları al oku bence. Bakış açın degisir biraz da olsa.

0|0
    0|0
  • anlamadım la

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...