Bir kerecik deneyince eşcinsel olur mu insan ya?

Geçen gün sevgilime parmak attım uyku arasında daha hiç ilişkiye girmedik ama biz hoşuna gitti heralde kıpırdandı durdu.

Ee imdi bu çocuk normal diyorum ki acaba bir erkekleyatsa eşcinsel olur mu?

Şimdi sizdede anüs varya hani boşalamayınca parmak atıyorsun boşaltıyorlar.Ee o da çok zevk veriyormuş felan.

Türkiyede de lezbiyenlerin çoğunlukta olduğunu öğrendim ve lezbşyen bir arkadaşım var bir kere deneyelim felan dedi ben karşı çıktım daha önce deneyenleirn lezbiyen ya da gay olduğunu duymuştum.

Cidden öyle bir şey varmıdır denememden zarar çıkar mı?Sevgilimi bayanla aldatsam aldatmış sayılmam dimi :S

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• nedense bu hikayedeki roller bana pek inandirici gelmedi yalancinin bile zikisini severim.

0|0
    0|0
    • Sen inanma o zaman neden cevap veriyosun mal mısın?Ciddi bir soru sorduk mantıklı bir açıklaman yoksa defol git.

• Soru sorup sormayacağımı sana mı sorucam?İstediğimi sorarım snei ilgilendirmez ama senin benim soruma cevap verme hakkın yok.Doğru düzgün bir cevap vermiyorsun sonuçta.Şimdi defol git lütfen.Gereksiz yer kaplıyorsun.

• istedime cevap veririm istedime vermem zorunami gitti :):):)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu kadar uzun yazacağına, "kadın profili ile girmiş bir erkeğim ben" deseydin daha makbule geçerdi...

1|0
    0|0
  • Yok daha neler yaş yağacak başimiza...:D

0|0
    0|0
  • Dene bencede deneyim olsun.

0|0
    0|0
  • Karar senin dogru yolu bulacak olan sensin. Herseyi dene ama sonra pisman olacagin biseyi deneme.

0|0
    0|0
  • sen nerelere takılırsın genelde

0|0
    0|0
  • uyurken mi? deli misin divane mi?

0|0
    0|0
    • Ya ben o sırada uyanıktım burada gezinirken gördüm deneyim dedim denedim birlikte yaşıyoruz zaten.Bu da çok derin uyur başında balon patlatsan uyanmaz kendi horultusundan duyamıyor zaten.Neyse işte öyle :S

• Uyumaya gidiorum valla sabahın 7 sinde kalkıcam en kötü tekmelerim gider diğer odada uyur banane ya saatlerdir uyuyor zaten salak horlamanın çözümü var mıbiliyormusun şu burun bantları işe yaramıyor bunda.Rüyamda ormanda ayıların kovaladığını felan görüyorum.

• top yuttur :) iyi uykular :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye de lezbiyenlerin coğunluğu? hmmm şöyle bir bakalım dünya da istatistiksel olarak en çok görünen iki ülke Kanada ve ABD. ABD'de bu oran %33 iken Türkiye'de kaçtır acaba? gene çılgın sorular kafamda amık

0|0
    0|0
    • %11 lezbiyen , %8 gay var türkiyede.Oranlar bana ait değil araştırırsan bulursun.

• he iyi çok değilmiş

• Bu abartılan oran zaten.Normalde 80 millyon insandan 10 milyonu eşcinsel bizim ülkemizde.İstatiksel gerçek olan oran %7 lezbiyen %3gay'di ama kendini gizleyenleride hesaba kattılar.Kadınlar lezbiyenliklerini erkeklere oranla daha kolay itiraf ediyorlar..

• Hic iliskiye girmediniz ve uyurken parmak attin? Bu cumleden sonra okumayi biraktim.

0|0
    0|0
    • İlişkiye girmeden sevgiline dokunamaz mısın?Ben gayet dokunuyorum?

• Eline yüzüne dokunursun hadi diyelim penisine de dokundun onada tamam. Ama daha iliskiye giren kadinlar bunu yapamiyo .madem parmak bile atiyosun ozaman dogru düzgün seks yap sacma sapan seyler yapma.

• eşcinsellerin dünyasına giriş yaptığın zaman genellikle bu yolda devam ediyorsun ama tamamen sana bağlı bir şey.

bana göre bayan-erkek fark etmez ondan başkasıyla sevişirsen aldatmış olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...