Sevişirken soyunamıyorum :(

erkek arkadaşımla bir yıldır birlikteyim. Bakire de değilim üstelik sürekli kaçamak ilişkilerimiz oluyor bende soyunmuyorum son zamanlar da laf etmeye başladı. Ama bilmiyor ki ben takıntılıyım çok az bir tüyüm olsa bile hemen dert ediyorum kendi kendime. Bir keresinde soyundum bu mu? dedi bunda ne var dedi devam etti. Sizce ben mi büyütüyorum? Erkekler o an tüylere bakar mı? Sizce soyunmalımıyım?

Güncellemeler:
takıntılı Bir kızım. tüy dediğim Çok çok çok kısa tüyler yanlış anlamayın lütfen

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde tertemiz güzeldir tabiki.

Çok uzun olmamalı tabiki ama azsa sorun olmaz.

1|0
    0|0
    • Jiletle mi alıyosun ? Jilet sonrası kalan kısa tüyleri diyosun sanırım

• anladımm hayırlısı artık :D

• Aynen öyle :)

Erkekler Ne Diyor 12

• sen de kıl, tüy, yün vs gibi şeyler obsesyon haline gelmiş. takıntılı olduğum şeyler konusunda kimse beni zorla ikna edemez çünkü yaptığım iş içime sinmez mutlaka içimi rahat ettirecek şekilde önlemimi ya da o an şartlar neyi gerektiriyorsa vs. onu sağlarım ondan sonra işe koyulurum. aklında şüphe, tedirginlik, korku, vehim vb. kalırsa yaptığın işten de zevk alamazsın zaten.

1|0
    0|0
  • Dejavu bu yaaa 10 gün önce yaşadim aynisini,

Bakmaz, bakmayiz, bakılmaz,

İçin rahat olsun ;)

1|0
    0|0
    • :DD sağl yaaaa

• :D:D yok yok sen değilsin

• :D değilim değilimmm

• evet bence büyütüyosun. bakire kızların kendilerince önlem almak için soyunmamalarını anlarım da senin böyle yapmana gerek yok. tüyü pek de takmayız o anki azgınlıktan dolayı merak etme :))

1|0
    0|0
  • Sen takıntılısın hem de acayip takıntılısın. Bakmayız biz öyle şeylere ya.

1|0
    0|0
    • teşekkürr edermmmmmm

• Teşekkür edecek birşey yok ya. Benim için hiç problem değil ama huzursuzluk çıkartırsan o zaman problem olur işte.

• Tüylerin nerelerde ki...

1|0
    0|0
    • yaa çok az oluyor aslında hatta çok çok az böyle bacaklarım da ama o da dediğim gibi çok az bn kendime takıntı yapıyorum o birşey olmaz diyor ama bn yapamıyorum :(

• ya birden geldi bize gel die ondan macbur almak zorunda kaldm :D

• Himm anladim canım istisna olmuş ;) ama sakın bidaha jilet sürme...

• bırak o seni soysun :D

1|0
    0|0
  • O senin tuylerine degil baska yerlerine bakacaktir merak etme soyun gitsin

1|0
    0|0
  • soyunda gir koynuma terim ilaçtır benim

1|0
    1|0
  • yok ya sadece senin takıntın bizim öyle takıntımız olmaz

1|0
    0|0
  • Soyun gitsin ya sonra vurdukca ses gelsin biraz :)

1|0
    0|0
  • Ağır abazan iken birlikte olurken dikkatini çekmeye bilir başka türlü şahsen ben tiksinirdim

0|0
    1|0
  • peki birleşme nasıl oluyor? içine nasıl giriyor?

1|0
    0|0
    • pantolunumu indiriyorum çamaşırımı yana alıyorum işte problem bu zaten :( indiremiyorum korkuyomuyum acaba

• ben olsam ellerini ayaklarını bağlardım, seni çırılçıplak soyar karşında oturup kahve içerdim :P

• susma ama :P

Kızlar Ne Diyor 2

• canım o zaman bu konuda titiz davranıp agdanı yap..hem ıcın rahat olur hem sorun yasamazsın

0|0
    0|0
    • aceleye gelince mecbur jilet vurmak zorunda kalıyorum

• Anlıyorum. O da pek ıyı bı çözüm olmaz maalesef

• saaaalllll gitsin anaaammm :D rumuz :D sağına bak :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...