Sevgilim bakire ama azıyorum diyor. Ne yapmaya çalıştığını anlamadım!

Sevgilim bakire ama azıyorum diyor. mesajlasırken cinsel konusuyoruz bazen diyo azdım sonrada şaka yaptım ben azmam ki felan diyor napmaya çalıştıgını anlayamıyorum :/

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• utanıyor besbelli

0|0
    0|0
  • Hormonlar tavan olmus ama caktirmamaya calisiyor. Bi kac aya aranizda biseyler olur dayanamaz

0|0
    0|0
    • Çok degişik biri bazen diyo delirircesine aşık olsamda biriyle beraber olmam diyo bazende istiyorum seni dayanamıyorum felan diyo ardındanda bana sapık diyo :/

• Sapik dedirtme kendine aman cok da cinsellik ustune konusturma o zaman sevisir senle cunku cinsellik ustune konusan bayan isteklerini bastirir. Sen de konusturtma ve aciga cikmasini sagla

• evet 2 haftadır konusturtmuyorum o konuyu açıyo ben hemen kapatıyorum ve trip atıyo :/

• Bence herşey ağzında derler ya bazı insanlar için buda o şekil...

0|0
    0|0
  • azmış ama sana belli etmemeye çalşmş aklnca :D

1|0
    0|0
  • dengesiz kız ya ayıp ayıp de ona

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yeni adetten cıkmıştır adet öncesi ve bittikten 3-4 içinde asırı hormon salınımı olur cinsel aktivide pik yapar.

4 defa düşün bir defa gir derim

0|0
    0|0
  • bence sadece seni test ediyor, ilişkinin sadece cinsellik olup olmadığını anlamaya çalışıyor, güven istiyor derim ben.

0|0
    0|0
  • aynı şey benim de basıma geldi hep öyle derdi ama sonunda bi açıldı fena açıldı kendi kendine tatmin ediodu bnle mesajlasırken :D

0|0
    0|0
  • bence seni deniyor sende biraz üstüne düşersen olur bu iş... bakirelik elden gitmeden yapabildiğiniz kadarını yaparsınız...

0|0
    0|0
  • konuşmayın öyle cinsel falan ne kadar ayıp. anneniz kızar sonra. hem saat kaç oldu yatın bakayım yarın okul var.

0|0
    0|0
    • ikimizde okul çocugu degiliz ;)

benim üzerime mercedes servisi var.

onunda benm gibi sevgilisi

okumuyoruz ve durumumuz iyi neyse gece gece iyi hava yaptım -,-

• zarf atıyo bilader anlasana ..kuş uçmadan kafesle.

0|0
    0|0
  • yakında azgınlığının faturasını senden cıkarmasın da:D

0|0
    0|0
  • şaka yaptım ben azmam ki :) yaşı kaç bu kızımızın.

0|0
    0|0
  • utandıgından olabilir mi:

0|0
    0|0
  • zar hormon salgilamıyor ya da salgılanmasına engel olmuyor.

0|0
    0|0
    • emin misin ?

• kuru kabuk demiyorum sadece soruya cevap anlamında. yoksa zarı olmayan kadınlar azmazdı di mi?

Yükleniyor...