Gerdek gecesi evlendiğiniz kadın bakire çıkmazsa ne yaparsınız?

gerdek gecesi evlendiğin kadının bakire olmadığını öğrendiniz ya da bayanlar eşinizin sizden başka birisinin olduğunu öğrendiniz ne yapardınız?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• not dusiyim bir deist olarak tum dini kitaplari okudum islam dininde bana mantıklı gelen bir ayet vardi

Temiz erkeğe temiz bayan

Zina yapan erkeğe daha önce bu isi yapmis bayan daha uygun görülür ayeti tam olarak hatirlamiyorum ancak boyleydi Burda bekaret onemli degil sadece zina yapan lar icin gecerli sen nikah adi altinda yaparsan bunları hayla temizsin .

Soruna gelicek olursam erkeklerin 10 kisiden 3 kisisi kabul eder kabul eden 3 kiside hep bunu kafaya takar yok önemli değil falan diyenlere inanmayın bekarete önem vermiyorum diyen erkek yalancidir sahsen ben göz yumabilirim ama ölene kadar aklimda bisey kalir acaba kimle yapti kac kisiyle yapti gibi acabalar basimi agritirdi simdi diyorsunuz erkekler bisürü sey yapiyo bisey demiyoruz onlar niye onem veriyo diye erkek irkinin ustune okadar yuk bindirilmiski kadinlari okadar ayiramazsin sana desem senin vajinan su sekil bu sekil koymaz ama bize koyar yok onunki dahabbuyuk yok o daha gec bosaliyo gibi sana dunu siyliyim istersen 25 cm aletin olsun arkininki 26 olsun kiskanirsin nedeniyle düşünür insan acaba Nasıl bir adamla birlikte oldu acaba gercekten mutlu edebiliyormuyum gibi burada biz erkeklerde sizin gibi standart olsak epimiz ayni inan bu tabular yikilacaktir .

Soruna gelir olursam

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben varken başkası olursa kıyamet kopar benden öncekiler orada, geçmişte kalmıştır beni ilgilendirmez

1|1
    0|0
  • en güzel aşklar böyle başlarmış.önemli olan aşk. kızlığın ne önemi var.

1|1
    1|4
  • eskiye mazi derler geçmişe bakmam gelecegi ben olduktan sonra

1|1
    2|5
  • an itibariyle valizini veririm eline

0|1
    0|0
  • boşarım.

0|0
    0|0
  • birbirlerini sevip evlendilerse her seylerınden haberlerı vardır.

yanı cok nadır olur bu olay.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Belediyeye haber veririm anons geçsin.

Kime ne benim evlendiğim kadının bacak arasından kan akıp akmadığının bilgisinden?

6|0
    0|1
  • yalanından dolayı yüzüne tükürür otele gider ertesi günü de boşanırdım

1|1
    0|0
  • Bakireyim deyip çıkmazsa o gün sabahı beklemem, babasının evine yollarım. Ama baştan söylediyse, ben bakir değilim ki bakire isteyim.

3|3
    2|0
    • olduğun gibi beklemen güzel. genelde erkekler her şeyi yapıpta namuslu koz aradıklarından...

• madem senin için önemli degil niye gönderiyorsun

• Soran biraderim; dürüst kadına değer verdikçe bence ters ilişkiye girenlerin değeri kalmayacak.

Gizemli hanım; baştan söylediyse hiçbir problem yok, ama son dakika havadisi olursa yollarım babasının evine.

• kullanici haklarimi kullanirim :):):)

0|3
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • nası soru lan bu evlenmişsin hayatını birleştirmişsin aradığın malzemeye bak

1|0
    1|1
  • ben işe devam ederim

0|1
    0|0
  • Evlenecek kadar seviyorum diyen bunu takmaz ki

0|0
    0|2
  • bastan solemesı gerek solemese babasının evıne ustune para alrım :D

0|0
    1|1
  • bunu neden söylemediğini sorarım ve bana o güne kadar gizeldiği söyledmediği için ayrılırım. bakire olmadığı için değil sadece benden bişiler sakladığı için. güvenip evlendiğim hayatımı birleştirdiğim insan benden bişey sakladığı için...

0|2
    0|0
Yükleniyor...