Mastürbasyon yapmak ve pişmanlık..

Benim bir sorunum var. Ben masturbasyon yapyrm ama bu alışkanlık nerden başladı bilmiyorum. Yıllardr yapıyorum. Anlık bir zevk yaşıyorum sonra da pişman oluyorum. Kötü bir kızmışım gbi hissediyorum. Çevremdeki herkes ailem sevgilim dahil bekarete çok önem veriyor. Bu yüzden en büyük korkum masturbasyon yaparken kızlık zarımın yırtlmış olduğu ve ilerde kocamın bana bunu sorup bana inanmaması. Bıktım bu düşünceden bekaret kontrolü mü yaptırsam? İçime bişey sormuyorm ama cisim kullandıüım olyo o zarar vermiş midir?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• içine birşey sokmadınsa sorun yok

0|0
    0|0
  • en doğru cevabı kontrolde bulabilirsin. pişman olman da gerekmiyor. normal bir şey yapıyorsun. hem ihtiyacını gideriyorsun hem kimseyi aldatmıyorsun. evlenince bu sorunun kalmaz. ancak kızlık bekaret vs o dikkat gerektiren bir şey. cisim veya el ikiside tehlike andırabilir. en kısa zamanda kontrole gidip kafanı rahatlat ;)

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın neden yırtılmış olsun ki? Ayrıca o pişmanlık mastürbasyon yapan insanların %90 gibi büyük bir kısmında da vardır

0|0
    0|0
  • hayır olmamaıştır die düşünüyorum ama bunu herkes yaşar herkes kendini kötü hissder sadece yaptıktan sonra bunu düşünmemeye çalış rahatladım duşumu aldım de mışıl mışıl uyu

0|0
    0|0
  • VALLAHA ben sporcu adamım yapınca çok pişman oluyorum kaybedenmişim gibi hissediyorum çok yapmam arasıra böyle ama gene de kötü hissediyorum Bilmiyorum spor ypmayan için nasıldır...

0|0
    0|0
  • cogu snnle aynı durmda bunu kafana takma zvkı al snra pısman oluryorsn bnde de oluyor yerı gelınce :)

0|0
    0|0
  • hiç kan gelmedi mi ordan anlardın ama içinde şüphe varsa doktora gidebilirsin

0|0
    0|0
  • içeri almıyorsan sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Vermemişsindir (tabi masturbasyon yönteminde önemli), en azından kan görmediğin sürece.

Sabretmeyi dene, aklına başka şeyler getir.

Evlenince geçecek zaten. Hem eşine daha çok vakit ayıracaksın gerçek ilişkiyi görünce.

0|0
    0|0
  • mastürbasyona ilk başladığımda bende öyleydim nasıl abdest alacağım sendromu benimkisi :)

0|0
    0|0
  • siz niye kendinizi, bedeninizi bir başkasına sunulması gereken bir mal gibi görüyorsunuz?

1|1
    0|0
    • Çok mantıklı söyledin arkadaşım. Biz degil içinde yaşadığımız zihniyet böyle Görüyor.

• Sen niye o zihniyeti sürdürüyorsun?

• bence sanal seks sadece yabancıyla yapılmalı yani zaten sevgilinle dilediğinde yaparsın amaç gerçekte yapamadığınla yapmak sanal seksi vazgeçilmez kılan bu bence başkasıyla sanal yap

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı öyle pamuk ipliği değil . İçine bir cisim sokmazsan zorlamazsan yırtılmaz .

0|0
    0|0
  • yo canım masturbasyon yap rahatlarsın ihtiyaç canım takma kafana ama dikkat kızlık zarına canım aman

0|0
    0|0
  • Olgun birisin.Tatmin olman normal.Cisim kullanma.Riskli.

0|0
    0|0
  • tamm ben inandım .. sürtmeyle yırtılmaz yırtılsa bile tamamı yırtılmaz

0|0
    0|0
  • cisim ne kullanıyorsun

0|0
    0|0
  • vermez canım dert etme yas kac peki

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1