Bugün bakireliğimi kaybettim geri nasıl düzeltebilirim ?

Bu gün erkek arkadaşımla yakınlaştık ve bakireliğimi kaybettim kendimi kirlenmiş his ediyorum nasıl düzeltebilirim ya da gerişarabilirim ? Bizim sınıftaki tüm kızlar bakire değil bende onlara uydum pişmanım masum his etmiyorum artık kendimi. Nasıl bakireliğimi geri kazanırım diktirmek falan gibi yöntemlerden ?

Güncellemeler:
Ben kızlıgımı diktirip hiç yaşnamamış farz etcem
Kızlık zarımı diktirirm hiç yaşanmamış farz ederim kocamada ilk sensin derim oda inanır allahla benim aramda sizene ben böyle olsun istiyorum siteden baktım tüm kızlar böyle yapıyorlar hem onlara kızın
şaka maka siz anlamıyorsunuzdan cidden kötü his ediyorum kendimi yaa sanki şu anda yaşamıyorum gibi daha önce yaşadım ya da yaşıycakmışım gibi bu analrı ama ben bu anlarda degilim yani kafam bir durgun bir gidip hafif bir sersemlik var üstümde diktircem ben tekrar eskisi gibi mutlu olmak için mutlu degilim çünkü böyle

0|0
943

En İyi Erkek Görüşü

• diktirdikten sonra evlenecek olduğun adamın karşısına ben temizim sıfatıyla çıkacaksın dimi? hadi onu kandırdın diyelim kendi vicdanını nasıl yatıştıracaksın? başka bir erkeğin kollarındayken bekaretini ona vermişken asıl sevmiş olduğun adamı göz göre göre kandırmak hiç mi sızlatmayacak vicdanını?

8|5
    0|0
    • merak etme benim rahat olduğum kadar sen de rahat olucaksın abicim hiç kimse çağın getirdiklerine karşı koyamaz..

• sen bu tiple ihanaet edemen zaten

• ahaha ağlıyorum şu anda biliyor musun? birilerine hakaret etmek haddim değil. ama kaşınana da gerekli cevabın verilmesi taraftarıyım. sen de bu kalp olduktan sonra hiçbir zaman huzur bulamazsın zaten. afedersin ama o*luk kanına işlemiş. hayatın da umarım daha büyük problemlerle karşılaşırsın. allaha havale ediyorum seni.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• Ya böyle bir cümle kurduğum için özür dilerim ama

Siktirince kirlenmiş hissediyorsun, Diktirince temiz mi hissedecksin?

3|6
    3|0
    • güzel bir kapak olmuş eline sağlık

• Evet ya giren girmis sayin ablacigim kusura bakma böyle konustumuz icin ama sende yani olan olmus bundan sonra kendine dikkat et bidaha yapma buda sana ders olsun baska nedim sana

• diktirince eşini kandırırsın. peki kendini nasıl inandıracaksın. bu kadar iradesilik niye. bunu neden başta düşünmüyorsunuz. bu kadar kendinizi neden basite düşürüyorsunuz. kendini nasıl paylaşılabilir obje olarak görüyorsunuz. hiç anlamıyorum.

1|0
    0|0
    • güncellemene bakınca sadece öyle sanıyorsun. asla yaşananlar unutulmaz. kocana yuttursanda her ilişkiye girişinde seni bu konu rahatsız edecek huzurunu bozacak

• kaç saattir işkencedesin. peki 5 dakika için değdi mi

• Başlat--->Tüm Programlar--->Donatılar--->Sistem Araçları--->Sistem Geri Yükleme

5|4
    0|1
  • bu kızılacak bir şey değil. istediğin kadar yırt istediğin kadar diktir kimsenin kızmaya hakkı yok. diktirebilirsin ama bunu tekrar etme bence. edeceksen de ciddi ilişki yaşayacağın biriyle olmalı... ruh sağlığın söz konusu böylece sağlığın bozulabilir

0|0
    0|0
  • diktirince temizleniyor mu? karşına çıkanı kandırmak temiz bir davranış mı? artı sınıf falan diyorsun -18 sen doktor senin demenle sana bişey yapmaz..

1|0
    1|0
    • evet eskisi gibi his etcem ben en azından

• ya yaşanmışsa yaşanmıştır.. kirlenmek tabiri bile yanlış ama bir insanı kandırmak ona kötülüktür..

• Geri alamazsın, ancak kendini kandırırsın.

1|0
    0|0
  • Gerek yok sonuçta senin en doğal hakkın...

1|0
    2|1
    • istediğin kadar diktir en fazla 1 hafta sonra kendiliğinden yırtılır..

• bu yorumu bir kız çocuğuna sahip olduğun vakit böyle rahat bir şekilde yapabilmeni allahtan dilerim. belki o zaman anlarsın milletle dala geçilmemesi gerektiğini. ha bana ters değil bu durum dersen zaten ilk başta söylediğim şeyin seni rahatsız etmemiş olması gerekir.

• ulan manita yapmıyorum ki eden bulur diye. 25 yıldır hiç kız arkadaşı edinmedim ki evlenirsem o da temiz olsun diye. ama sizin yüzünüzden gidip bir tane yabancı uyruklu alacağım sırf onlarda bu işler normal diye. daha sadık oluyorlar hiç yoktan...

1|2
    1|0
    • yabancılarda kız enle evliyken seni aldatıp başkasıyla kalabiliyor hatta sana seni sevmiyorum istiyorsan boşanabiliriz biel diyor

• ben durumları bilerek alıyorum zaten yabancıyı. namuslu temiz aile kızı almıyorum ki herşeye hazırlıklı olarak geliyor... ama senin durum vahil iş işten geçmiş Allah yardımcın olsun...

• şimdi diktirsen 2-3 gün sonra dikişler atacak ne mal karısın sen enişte bey prof çıkarsa teşhis eder seni sonra çıktın eve geri yollar.. bozdururken aklın nerdeydı

yada dayanamaz bir kac gün sonra tekrar ilişki yaşarsın manitanla nede olsa tadını aldın iyimiydi barii

0|0
    0|0
  • Sizin gibiler yüzünden evlenemiyoriz ha yazık allah affetsin ins.

1|2
    2|0
  • Hayatın boyunca cenabet kalcaksın istediğin kadar abdest al bir fayda etmeyecek abdestsiz öleceksin cehennemde yanacaksın istersen evleneceğin kişiyi de kandırabilirsin bu sadece senin ateşini körükler !

1|1
    2|0
  • şimdi diktirince kendini iyi mi hissedeceksin ki ?

2|0
    1|0
  • Sistem Geri Yükleme yap

1|0
    0|0
  • diktirmeden de bir hataydı diyerek hiç yaşanmamış farz edebilirsin

1|0
    1|0
    • kocamda bakire sansın

• bana sorarsan yürekli olup da açık açık anlatanı pişman olduğunu söyleyeni başımın tacı ederim. Ama senin gibi bakire sansın diyeni de hiç affetmem

• Bi bok yedin bari dimdik arkasında dur!

1|0
    0|0
  • Bakireliğini geri kazanamazsın ve sınıftaki kızları bahane etmen saçma. Bu duruma zamanla alışırsın canını sıkma.

1|0
    0|0
  • en önemlisi psikolojini alıştırman yoksa diktirsende kafanda oturmadıkça hiçbirşey değişmicek önce otur düşün diktirsem bu durumu kafamdan atabilcek miyim yoksa fiziki olarak artık ne olursa olsun görüntü hariç hiçbirşey değişmez

0|0
    0|0
  • içindeki pisliği nasıl bir dikiş tutar ki? madem evleneceğin biri değil neden kızlığını verdin ya da sonunu düşünmeden yaptın?

0|0
    1|0
  • Olan olmuş bunun dönüşü yok

1|0
    0|0
  • kızlık zarı ince bir zardır dikiş tutmaz öyle senelerce diktirin içiniz rahat edecekse ama genelde o işi evlenmeler 5-6 gün önce yaparlar dikiş tutmaz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 9

• umarım diktitmeye gittiğin dokturda seni bir kere miker sonra diker :*

1|6
    0|0
  • Inanmiyorum ya şaka gibi. Bence hem yapip hem diktirip hemde sahtekarlik yapip zavalli cocugu kandirmaktansa diktirme acikca söyle en azindan sadece yaptığın ahlaksizlikla kalirsin. Anlayamiyorum ya ya biz çok edepli namuslu büyüdük ya da elalem itsoyu. Allah a sukur kendimi eşime sakliyorum bide utanmadan beyaz gelinlik giyeceksiniz yazik size..

0|2
    2|0
  • Hahahah nasıl geri alabilirim ne ya bakirelik bu.

2|4
    1|1
  • geçti artık iş işten güzelim yapmadan önce düşüncektin

0|1
    0|0
  • sakin ol. hata yapmışsın belli.

ve sonuç pişmanlık.

boyle yollara bas vuracagına yaptıgının arkasında durmanı onerırım evet zor ama olmus bı kere.

0|0
    0|0
  • Diktirdiğin muyane ile ortaya çıkıyor ve en önemlisi geçmiş peşini bırakmaz bir gün tokat gibi çarpar yüzüne kimseyi kandırma

1|0
    1|0
  • Arkadaşım bir hata yapmışsın arkasında dur seni böyle kabul edecek biri çıkar her kör satıcının bir şaşı alıcısı olurmuş sonuçta :)

0|3
    0|0
  • Sen ve senin gibi kızları anlamıyorum ve vallahi ben utanıyorum artık. Gerçekten bir kızlık zarını diktirdikten sonra temiz olduğunu düsünuyosan daha da dicek bisi bulamıyorum bence sen kızlık zarı diktirmeden önce beyin nakli yap da biraz beynini aklını kullan. Senin için üzülüyorum çünkü çok cahilsin ve bu cahilliğini sınftaki arkadaşlarnla paylaşıyosn. Sana tavsiyem birlikte olduğun adamı al karşına konuş madem böyle bisi yaptnz ki umuyorum da seviyosunuz birbirinizi o zmn evlenin !

2|9
    1|0
    • seni tebrik ederim +1

• ilişkiye girdigim çocuk yakışılı a ma öyle evlencek biri deigl yani gitar falan çalan zibidi tipler oluyor öyle biraz ama o benim zibidim sanane yani diktirir sıfırlarım hatamı

• Yakısıklı sevdiğin çok şerefliymiş ya ! Ne yapıyorsun yap Allah akıl fikir versin

• Sana kizmakla baslayacaktim yorumuma da erkeklerin yorumunu gorunce vazgectim bazisina mustehak.Hala erkek s.ker kadin s.kilir gibi salak salak laflar kullaniyorlar.Seks iki kisinin karsilikli yaptigi,magdur olan tarafin olmadigi birseydir.Bunu cozemeyen insanlarla bunun arkasinda duramayacak insanlar olarak birbirinize cok yakisirsiniz.Bul bu kafada bir dangoz kekle.Bi omur kandirin birbirinizi.

2|6
    1|0
    • kültigin inş benim gibi bir kızla evlenirsin hatta dahab eteriyle sen evde yokken seni aldatanıyla falan

• ben zina yapmadım evlenmeden yapılmasınada karşıyım başkasına beddua et doğruları söylemek canını yakıyor dimi

Yükleniyor...