Anal ilişkiyi sevmiyor mu kadınlar ?

Ben şimdiye kadar cinsellik adına bir şey yaşamadım . Ama anal sanki vajinal birleşmeden daha acısız gibi geliyor daha az korkutuyor. Bakire olduğum için popoma parmağımı sokuyorum meraktan zevk vermiyor ama açıda olmaz gibi.

bu sitede kızlar baya tepkili anala bendemi tuhaflık var ben isterdim.

sevgilim e söyledim oda garipsedi sanki .

bilmediğim denmi böyleyim sizce ?

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• esas anal acı verir. en fazla ilk ilişkinde acı olur. ondan sonra yok. ama analda her ilişkide ağrı var. vajinada ağrı olmaz. erkek öküz olursa ağrı olur. işi bilen adamsa ağrı sızı olmaz.

0|0
    0|0
    • Off vajinusmuyum neyim vajina daha cok korkutuyor

• Hmm anladım ne kadar hizli olursa okadar iyi gibi geldi de tesekkurlet :)

• hızlı olmaz. yavaş yavaş. vajinaya açılma süresi vererek.

Erkekler Ne Diyor 24

• :) Merhaba arkadaşım,

Bir parmağın kalınlığı ve uzunluğuyla parmağın aynı baskıyı yaratmaz anüsünde... Dolayısıyla penis girince biraz ağzı veya acı olabilir... Doğru yapılırsa aslında hiç acı olmadan zevk bile alabilirsin ama maalesef henüz "benim sevgilim anüse nasıl girileceğini çok iyi biliyor" diyen bir kadına denk gelmedim :)

0|0
    0|0
    • Hmm :) vajinadan daha mi acili

• Vajinal sekste de anal sekste de acı kadının organ yapısına ve erkeğin yaklaşım tarzına göre değişir... Öküz gibi saldırırsa öperken de acır canın :D

• Vajinismus muyum falan demissinde vajinismusu iliskiye girmeden anlayamazsin ki. 10 sene sonra anlayanlar bile var. Partnerin anal konusunda deneyimli ise analda da aci duymazsin. Yalniz ilk analindan sonra eger kendin yirtmayi basaramadiysan anus sfinkterinin zedelenmesine neden olacak. Kanama olunca korkma diye yaziyorum :) Anus kadinlarin g noktalarindan biri olmadigi icin zevk almazsin. Genelde haz duygusu icin anal yapilir. Ha insanlar neden tercih ediyor dersen cinsel cesitlilik. Herkesin tercihi ayri. Kimisi demis illa vajinal yoldan iliskiye gir diye. Bu tercih meselesidir. Kim ne istiyorsa yapar. Ikisinde de is partnerinde bitiyor.

1|0
    0|0
    • Ya cok korkuyorum da ondan vajinusmusyum diye suphelendim

• Korkulacak bir sey yok. Bence bu konu hakkinda arastirma yap. Ne oldugunu tam bilmediginden kaynaklaniyor :)

• Okadar çok yaptimki hahah

• girecek olan alet senin parmağının katlarcası ve ayrıca sen bunu alışkanlık haline getirmişsen elbette acımaz alışkanlık neticede. ilerde vajinal seks zevk verse de sen analdan vaz geçemeyeceksin ruhsal hastalık gibi bir şey olacak... iyisi mi sen şimdiden bırak bu şeyleri...

0|0
    0|0
  • O parmağından 10 tane yan yana getir yuvarlak biçimde . Anlarsın o zaman hangisi zevk hangisi acı verir .

1|1
    0|0
  • sana şunu garanti ederim erkeğin anal seks konusunda deneyimli ve işi biliyorsa alacağın zevkin yanında acının lafı bile olmaz ayrıca anal seksin A sından anlamayıp tuvaletini tutamazsın diyenlerin laflarına itibar etme..

0|0
    0|0
    • Zevkte alcagimi sanmiyorum bisey hissetmedim yani

• Çünkü kadınların zevk oluşumu farklıdır kurur kuruya sokarsan hiç bir zevk alamazsın önce tahrik olman lazım ki beyin anal bölgeyle zevk arasında ilişki kursun şimdi anlatmaya kalksam sayfalarca yazmam lazım ...

• Parmak kadar ince bulursan devam edebilirsin ama o kadar ince olmaz kimsede

Ayrıca anal kötü acılı ve korkulu demek değildir ki

1|0
    0|0
  • hak dlg varken bk dlginin ne gereği var.bi kere orası temiz bir yer değil.erkek açısından ilişkiden sonra neye bulanır orası ve ne kokar.p.filmler gerçek değiller onlar para kazanmak için insanları şaşırtmak için yapıyorlar filmleri.ama denemek istiyorsan dene sevgilinle ama acısıda olacaktır,özel bişeyler yapmazsan.

0|0
    0|0
  • Senin amacın içine penis almanın bir yolunu bulmak.Kızlığın bozulmayacakya analı kafanda normal bişey gibi görüyosun.Eğer buysa niyetin zevk alırsın sen okşatırsında vajinanı anal yaparken..

1|0
    0|0
    • Yokya o riske girmem ben evlenmeden

• ama istiyosun anal yoldan ilişki değilmi? eminim masturbasyon yaparken bunları hayal ediyosundur

• devamlı söylüyorum ve yine söylüyorum anüs üreme organı degildir üreme organları yanlızca cinsel ilişkide zevk verir

1|0
    0|0
  • ama onu parmakla mukayese yapamasın eğer ilk defa olursa acı duyarsın . fazla canıyın yamaması için o da öok deneyimli bir erkek olması lazım

1|0
    0|0
    • Sevgilim bakir yapamaz o zaman

• yapmak isdersede . çok dikkat etmesi gerek hemen olsun bitsin gibi aceleye getrmesin

• ben istiyorum anal ama karşı taraf istemiyr bizde ön çalışıyoruz

bendekide parmak gibi olsa keşke

1|0
    0|0
  • giren parmak olduğu için öyle oluyor.. penis girse acısı çok olur

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının acısını fazla büyütmüşün gözünde.

Vaginada hiç acı olmaz. Anal çok acır, alışman için çok zevk ve 10-15 dak. acıya katlanman gerek.

Küçük parmakla anlaşılmaz o :)

0|0
    0|0
  • İlerleyen zamanlarda büyük tuvaletini tutmayabilirsin yalnız.

1|0
    0|0
  • Eğitim Şart ...

1|0
    0|0
  • Cabuk yıka parmağını ıyy

1|0
    0|0
  • senın gıbı sevgılım olsun $$$ borcum olsun^^

1|0
    0|0
  • tatlım anal seven var sevmeyen var

ayrıca parmak dediğin ne kii..

penis gibi olmaz

0|0
    0|0
  • tovbe tovbe estağfurullah...

0|0
    0|0
  • daha çok acılı ama daha çok veriyomuş kızlara yani parmak ufak olduğu için acımıyordur

0|0
    0|0
  • ilişkiye girdiğinde oraya parmak girmeyecek, uyandırayım da :)

0|0
    0|0
  • parmağını ne kadar sokabildin?

0|0
    0|0
    • Cok degik

• Orta parmagin yarısı dir

• peki bunu yaparken vajinanı da okşuyor musun?

• Yakinda yaparsin yaniliyormuyum? Ozeli acsam eklermisin merak ettiklerimi soracam

1|0
    0|0
  • anal ıyıdır sevılır penıs cok buyuk olmazsa zevk verır daha ıyı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Oldukça acılı.

1|2
    0|0
    • Yaaa bunu hep söylüyorum bir kadın anal sekste acı çekiyorsa suç kesinlikle erkeğindir anal seks zevk için yapılır kadına acı çektirmek için değil..

• tecrübe konuşmuş :)

Yükleniyor...