Bakirelik kavramı önemli midir?

Bakirelik kavramı sizin için ne kadar önemlidir? ve neden önemlidir?

Güncellemeler:
2. el mal nedir arkadaşım. Mal mıyız biz? Erkekler bu konuda ne kadar özgürse kadınlarda öyle olmalı "bence"

0|0
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• bekaret önemli değildir bekaret vicdandadır.bakire olupta diğer yolları(anal .oral sex v.s.) kullanan çok bakire var.dlayısıyla insan önce insan olsun cinselligi o kadarda abartmamak lazım sonuçta günde sadece 30-40 dakikanı ayırdıgın bi şey hayatın tümü gibi görmek bence yanlış.

8|0
    0|3
    • Bence en iyi cevap seçilmeli bekaretini koruyup her tür haltı yiyen o kadar çok kişi var ki bence Allaha dua edin helal süt emmiş temiz ahlaklı birini çıkarsın

• her bakıre olan kızda o tur seyler yapmıyor bazılarıdır genelleme yapmayın bu kelımeler cok tanıdık :D hemen bunun altına sıgınıyorlar

Erkekler Ne Diyor 30

• madem bekaret zarı bu kadar önemli neden vajinanın hemen girişine konuldu illa korunulması gerekserdi yaradan daha derinlere koyardı ... bende çok sıkıldım bu konudan evlenene kadar onlarca kızla birlikde olmak iste ama evleneceğin kızın eldeğmemiş olması gerektiğini savunan beyler nerde bu yoğurdun bolluğu... ;))))

8|0
    1|1
  • TÜRK gelenek ve göreneklerinde Orta Asya'dan bu yana önemi olan bir kavram. Biz TÜRKÜZ önemlidir kusura bakmayın ama bu aksi görüşleri kabul etmedim hiç bi zman bu konu hakkında.

2|5
    3|1
    • Ayakta alkışlıyorum seni kardeşim :) + 1000

• +1 onemli degil diyenlerde, bakalim anasi bacisi yapsin nasil katil olurlar. karsidan konusmak hos ama evlilik bir omur surer o yuzden benim icin onemli degil diyenlerde bir sure sonra ici icini yer.

• bir anahtar düşünün ki her her kilidi açsın. o anahtar çok değerlidir değil mi. ama bir kilit düşünün ki her anahtar tarafından açılsın. o kilidin ise hiç değeri yoktur değil mi? kendisine saygı duymayıp evlenmeden baskasının altına yatan kadının yarın senle evlendıkten sonra da baskalarıyla beraber olmayacagının garantısı nedır?

3|2
    8|1
  • evlenmeden cinsel munasebete gırmek gunahtır yasaktır yanlıstır aha buna göre yorumlayın sımdı bekaret önemlı mı degılmı ?

6|0
    1|0
  • Önemlidir tabi.üstelik güncelleme bölümünde ''2. el mal nedir arkadaşım. Mal mıyız biz? Erkekler bu konuda ne kadar özgürse kadınlarda öyle olmalı "bence" yazmışın . İsteyen kadın bu konuda erkekler kadar özgür olsun bakalım,adları neye çıkıyo hiç duymadın heralde.Üstelik erkeğin bu tür duyguları daha kabarıktır fıtrat böyle.Kadınlar niye bu konuda sidik yarıştırıyo anlamıyorm.İsteyen kadın öyle olsn yarın öbürgün milletin kötü gözle bakmasına dayanabilcekse bu konuda özgür olsn tabi sende haklısın

0|0
    7|0
  • tabikide hyr... erkekler istediği zaman yapıyosa kızlarda yapabilir... bakireliğin önemi yok benim için

5|0
    2|3
  • önemlidir 55000 kere soruldu bu soru. önem veriyosan kimseye verme bekaretini, önem vermiyosan da ver..

1|1
    4|0
  • benım ıcın degıldır onemlı olan ruhunun bakıre olması lasımdır

5|0
    0|2
  • kızlar genelde ilki unutamazlar. bu bekareti alan kişidir. ikinci olup ben varken ayrıca"ilk olan" ın düşünülmesini istemem.

1|1
    5|1
    • Bide eksilemisler adamin güzelim yazisini ya utanmadan +1

• benım ıcın farketmez sonucta bzıler de tertemız deılız

4|0
    1|2
  • erkekler bu olayın neticesi ,birde haticesine bakmak gerekiyor.yıllardır bakirelik önemli diyoruz ama.yıllardır herkesten bunu dinliyoruz tek suçlu biz değiliz .

2|0
    1|1
  • benim.icin onemli kardesim cocuklarimin anasi olacak kiz temiz olacak biz nasil sabrediyorsak o da sabretsin bi zahmet

2|0
    1|1
  • Bayanların kendilerini evlenecekleri erkeklere saklaması bence en dogru karardır . Ben sahsen evlenecegim kisinin bakire olmasını isterim ve bir cok erkeginde benim gibi dusundugunu zannediyorum .

0|1
    0|0
  • benim için önemli çünkü bende kendimi ona saklıyorum benim için açılmamış kutu olması lazım.

2|1
    2|0
  • Önemli Tabi Benden Sakladı ve evlendik baktımki Bakire Değil Direk Hiç beklemem tutarım saçından Atarım gecenin bir ortası yolla elalemde ...

2|1
    6|1
  • Bir kadın 2 erkekten Aynı anda Hamile kalamaz Ama bir erkek aynı anda 30 kadını hamile bırakabilir Biraz düşün derim Ha Erkeğin zina yapmaya hakkı yoktur Ama çok eşlilik olabilir Ama doğası gereği kadının böyle bir hakkı yok Herşeyi kabullenin !

0|0
    9|1
    • Bence bi şeriat ile yönetilen bi ülkede yaşa sen bu gerikafalılıkla buna layıksın

• Yav kardeşim Realist olun bir erkek Köprü altında 10 sene yatsa adı çıkmaz bir kız 1 saat köprü altında kalsa ortalık malı olur Yalanmı ?

• Puffff ben hep dermmm asıl erkeğin o...dan korkacaksın arkadaş...

• değildir

2|0
    0|1
  • Bamya muhabbeti bir bu muhabbet iki

1|0
    0|0
  • Şimdi patlamış mısır.seven var , haşlanmış mısır seven var saygı duymak lazım. Herkesin istedigi kendine ve özgürce seçimini yapar.

0|0
    2|1
  • önemlidir ben bakirim sevgilimde bakire olmalı

0|1
    1|0
  • baydı artık bu bakire muhabbeti.

0|0
    1|0
  • Güncellemeye bakinca sunu diyorum --ozaman git istedigine ver bizene--

0|0
    2|0
  • hijyen açısından önemli.hastalık olabilir her hastalık testte çıkmaz..çok sakıncalı bir durum

0|0
    4|1
    • :)) hijyen konusuna gelirsek, erkeklere ne demeli peki? :)) desene mikrobun anasi sizde :)) her delige girdiginiz de

• ( 6 ay yemeden içmeden para birirktirip normal bi laptopun 3 katı paraya (4500) tlye hayal ettiğim sony vailo pembe laptopu aldım heyecanla eve gelip klavyenin üstündeki koruma jelatinini açarken erkeklerin neden bakire kız istediğini çok iyi anladım :). )

bu bi kız arkadasımın yorumudur...

3|2
    3|0
    • eksileyenler aksini iddia ediyosanız çıkın hadi..yemezzz

• Çok önemli bence bakire olmalı evlenilecek kişi

0|0
    0|0
  • benim için önemli bekaret olmadan olmaz

1|0
    1|1
  • Ne demek bakirelik neden önemlidir.Benden öncesi ile cinsellik yaşaması onu hayatıma almamak için fazlasıyla büyük bir sebep.Erkeklere özgür diyorsun ama hiç bir erkek o işi yaparken aşık olmaz veya bu yüzden evliliğinden soğumaz.Ama bir bayan bunu yaptıktan sonra ondan ümidi kesmelisin.o evlilik bitmiş demektir.Aslında önemli olan bakirelik değilde.Bakireliğin ve sadıklığın düşünceleri nasıl etkilediğidir.

2|0
    5|1
  • Saygı ve sevgi çerçevesinde yaşanan herşeye eyvallah diyorum. Ama sırf seks olsun diye, her önüne gelene vermişse, Allaha yakın bana uzak olsun, cehennemin kapıları açık olsun.

4|0
    1|1
  • bence olmamalı neden olsun ki? kadınım demek namus demektir önüne gelenle yatıp gelen birine nasıl namusum diyebiliriz ki?

2|3
    4|1
  • kesinlikle önemlidir.!

1|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 13

• evet önemlidir bence kadın dediğin her erkekte bir parça bırakan değil bir erkekte bütün olmalıdır. he sadece bedeni değil ruhuda bakire olmalı

1|5
    3|0
  • Aklını fıkrını seksle bozanlarda son nokta..

Böyle bakireliğe anlam yükleyen bir erkek görürseniz bakire oldugunuz halde onla birlikte olmayın.

Kesin hayatınızı zindan edecektir.

5|0
    0|3
  • sacmalik ,geri kalmis insanlarin takintisi~ sanki müslüman ülkede cok takanmi var,millet anala basvuruyor zor durumda~ birakin artik su eski camasirlari, herkes kendi sorumlulugunu kaldirabilmeli kendi kararlarini verebilmeli- belli bir yastan sonra

6|0
    2|4
  • off, artik kusucam :)) yeter ya, ne bakirelikmiş arkadaş aldi başini gidiyor... bin defa sorulan soru, neden hala soruluyor. Orda verilen cevab burda da verilicek, farkli olmicak ki

1|2
    2|5
  • Kizlara tavsiye, kafayi bekaretle bozmus biriyle SAKIN evlenmeyin boyle kisiden size zerre kadar hayir gelmez. Bekaret onemli degildir demiyorum, evet kisinin dogru insanla bunu paylasmasi cok guzel birsey, ama insan bir anda yaptigi bir hata yuzunden yargilanmamali. Eger pismanlik yasiyorsa, bunu belirtiyorsa ve karsisindaki kisiye gercekten durustse o kisi zaten temiz demektir. Kadinin namusu arkasina saklanip kendi onune gelen pisligi yapan erkekten kimseye hayir gelmez.

5|0
    0|2
    • 20 kişiyle yattım grup sekse de katıldım ama çok pişmanım :( diyen bi kadını da affederiz . ne zekisin sen. kafayı bekaretle bozmuş biriyle sakın evlenmeyin diyosun da zaten bakire olmayan biriyle biz evlenmeyiz . bakireliği önemsemeyenler evlenir.

• 20 kisiyle yatmis O. statusundeki bir erkekle bende evlenmem. Benim yukarda demek istedigim o degildi. Anlama ozurluysen benim sorunum degil.

• Asıl önemli olan insanın ruhunun bakre olmasıdır... Evet benim için bekaret çok önemli peki karşıma çıkacak kişi ben kadar kenedeni temiz tutacak mı

3|3
    0|1
    • tutabilir ve tutanlar var, yeterki doğru insanı, ve doğru karktere sahip bi insan çıkar karşına :)

• bekaret sirf et parcasi degil ama ne gosterir kendisini esine saklayanlara...bu kiz ailesini dusunmus, kendisini dusunmus, kisisel saygisi yuksek, ailesine saygili cunku utandirmamis. bu bir erkege ne cagristirir? bu kizin Allah korkusu var. bu kiz madem boyle bunca sene baska erkeklerin yatagina girmemis, bu kiza ben guvenebilirim cunku ailesine sadik yasamis, kendi kisisel saygisina sadik yasamis ve bu kizin ilerdeki esine saklamasi iyi ahlak ve degerlerine sahiptir

evlilik iki gunluk is degil omur boyu surecek bir is o yuzden ilk engelde takilmamak adina benim icin onemli bekaret. cunku bu duygularim yada istegim benim mantigimin onune gecmemistir ve bu beni saygin, degerli, mantikli, guvenilir ve sadik insan yapar. bu benim gorusum, bakire olmayan bir suru arkadasim var saygi duyarim. insanlar nasil hayat yasamak isterlerse yasasinlar ve ozgurler. ama herkes hakketigi gibi yasar ve istedikleri gibi yonetilirler

1|2
    2|0
  • 0|0
    0|0
  • Sen bakireliğin önemli olduğunu bilmiyorsan..ben ne yapabilirim sana...

0|1
    4|0
  • benım ıcın cok onemlı ve degerlı ben bu gune kadar kendımı saklamısım esımle herseyı yapmak ısterım bakıre olmak sadece bır erkege aıt olmak kadar guzel bır duygu yoktur ve olamaz

0|1
    1|0
  • 2. el cevabı almak istemiyorsan bu soruyu sorma. sitenin kültür seviyesi belli zaten. ne cevap bekliyordunki. kendine uygun biri elbet çıkar karşına.

0|0
    2|0
  • Ben kendimi aşık olduğum adama saklıyorum.Mutluyum. Kızlık hazinesini ilk sevgilisine veren kızlara acıyorum.Sonunda pişman olmuyorlar mı? Oluyorlar. Ne bu olay o zaman.Sabredemiyorlar sanki evlenene kadar. Kendini tek bir insana adamak kadar güzel bir şey olamaz.Her şeyin ilkini tek bir erkekle yaşamak... Aynı şekilde sevgilimde kendini bana saklıyor.Mutluyuz.Huzurluyuz.En önemlisi de ikimiz de birbirimizin ilki olduğumuz için aşığız.

0|3
    3|1
  • bence o.ospu her zaman o.ospudur bu düşünce ve ahlakla alakalı bir durum ben nelerini gördüm evli olsa da yapıyor toplumda çok kötüleri var, akıllı olsun edepli olsun,sadık olsun,empati yapan cinsten ve terbiyeli olsun da bu öenmli bana.

0|0
    3|1
Yükleniyor...