Sevgilimin amacı beni kullanmak mı sizce?

Daha önceden ona bakire oldğumu ima etmeye çalıştımki bana o şeklde yaklaşmasın diye. 4 ay oldu geçen öpüşürken sürtündü hissettim sonra yine sürtündü göğüslerimi açıyo elleme çalışıyo falan mesela beraber sarılıp film izlioduk uzanıyoduk bir baktım sürtünüyo bacaklarımı açmaya çalışıyo. bende en sonunda dedimki kendimi kötü hissediyorum bu tür şeyler yapma seven insan böyle şeyler yapmaz falan dedim. oda ne olur beni yanlş anlama istemiyosan seni öpmem bile ben beklerim seni yeterki yanlış düşünme. bunu gibi şeyler dedi. Sizce amacı ne normalde evlilik düşünen biri benimle ama ne bilym o şeklde yaklaşması. istemiosanda öpmem bile yeterki beni yanlş anlama diyo

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• kullanmaktan cok bence dayanamiyor sana sonucta erkek bu sürtünme gibi seyler olur bir iliskide eger cinsel birliktelik yoksa.Eger kullanmak istese sana baski yapardi veya imalarda bulunurdu, aklini celmeye calisirdi cinselik yasamak icin bence kafani fazla takma eger sevmese bukadar haz duymaz ve istemiosan öpmem bile demez.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşım merhaba,

Başbaşa kalmanızın kaçınılmaz süreçleri bunlar...

0|0
    0|0
  • her erkeğin amacı kullanmaktır

evlilikten sonra veya önce

tavsiyem evlenmeden yanaşmayın

veya evliliği erkene alın

yoksa sevgilin yıkılabilir

0|1
    0|0
  • Arkadaş sarılıyorsan eleman azar, olay yapmak değil, yaklaşmamak ! sen öp sarıl film izle, o azmasın, olmaz öyle, öyle hareketlerin olmaması garip olurdu, ya seviş , ya da sarılarak film izleme...

0|0
    0|0
  • Mali cikar tezgaha koy sonra yanlis anlama tozlanmismi diye bir baktim de yirtmaya calis.

Xhjft

0|0
    0|0
  • bence tek düşündüğü içine girmekkk

0|0
    0|0
  • seven insan ne yapar peki?

0|0
    0|0
  • Normaldir. Ama evlenmeden si.kerse seni terkedebilir..

0|0
    0|0
  • o kadar katı kurallar koyma ciddi olduğuından eminsen biraz esnek davran. değilsen uzak dur

0|0
    1|0
    • Ciddi olduğundan eminim ama işte cinselliğe çok düşkün biri. bende sevmiyorum evlenmeden yaşamak istemiyorum

• sınırını koyarak birşeyler yaşaman doğal canım

• adam acayip istiyo sen vermiyon ısrar edip seni kaybetmekten korkuyo ama fırsatlarıda değerlendirmek istiyor

0|0
    0|0
  • o zaman istemiyorum de de ugrasıp durma .. bigun sonra cok aglarsın.. en azından test etmis olursun ciddiyetini :D gorelim erkegini ne kadar ciddi

0|0
    0|0
  • benimde 2 yıldır birlikte olduğum bir sevgilim var oda aynen senin gibi ileri gitmek istemiyor ve gerçektende doğrusu bu bence.ama ona sarılınca dayanamıyorum ama napıyım evlenmeden tam ilişki olmayacak.senin sevgilinde kötü niyetli değildir sana sarılınca dayanamıyordur ama herşeye rağmen ileri gitmeyin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sacma dusunuosun hıc bısey yasamadan evlensen adamla ten uyumunuz olmasa napıcaksın ılerı gıtmeden sevıs bı bak

2|2
    1|1
Yükleniyor...