Hamile kalmalıyım..

Hamile kalmak istiyorum ne yapmam gerekir iliskiden baska

Güncellemeler:
Hayir test yaptirdim gebelik oranim yuksek cikti esim dahil herkes hamileyim diye biliyor iliskiye tekrar girdik adet gunume daha varken kanamam oldu hamile kalabilirmiyimki

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• şimdi ilşkiden baska bildiğim suni döllenme var napcam bu bebeği ablacım neye lazım?

0|0
    0|0
    • Ya gebelik oranim sinirda cikti herkes hamileyim diye biliyor bu haftada nikahim var ve cocugum olmasini cok istiyorum riske atmamak icin tekrar iliskiye grdim fakat adet olmama daha cok varken 2 gun gecmeden iliskiden kanamam oldu ama az geliyor hamile kalirmiyim bu durumda olabilirmi yani :(

• netten baktım şimdi bende zenfecil muz havuç incir domates(hormonsuz ama ) keçi boynuzu sende çay kahve kola gibi kafeini yüksek olan içeçeklerden UZAK DUR HAMİLELİĞİ AZALTIYOMUS BAYANLARDA.

• Anladim tesekkurlerde sizi arkadas olarak ekleyemiyorum siz ekleyebilirmisiniz

Erkekler Ne Diyor 10

• Dilekçe yaz hey allahım ya akla bak lazmısın sen :D

1|1
    0|0
  • Sen dünyaya çocuk getirme lütfen git birinden evlat edin

0|1
    0|0
  • www.hamilelersoruyor.com buraya bir bak... istersen

0|0
    0|0
  • Yangından mal mı kaçırıyorsun..

0|0
    0|0
  • kalmana gerek yok bende fazladan var verebılırım ıstersen

0|0
    0|0
  • sürtünme yolunu dene

0|0
    0|0
  • tanrı bilir .) kafasına göre istediğine istediğini veriyor .=)

0|0
    0|0
  • Gel bize ben hallederim korkma

0|0
    0|0
  • niye laa ondan sonra pişman ol çöp konteynırına at hee

0|0
    0|0
  • amaç ne ilişki olmadan nasıl olcak? sperm mi vereceğiz?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir bebeği çiğnemeden yut

1|2
    1|0
  • yumurtlama dönemi vardır. ve o dönem tam olarak iki adet arasıdır. sadece o aralıkta yaklaşık 48 saat'lik süre içinde hamile kalma ihtimalin var bunun haricinde yok gibi biişiy ;)

1|1
    0|0
  • Sperm bankasından hallet işini.

0|1
    0|0
  • ilişkiden başka nasl hamile kalınıt ya :/

0|1
    0|0
    • Hayir yani iliskiye girmekden baska hamile kalmami kolaylastiricak etkenlerden kasdediyorum

Yükleniyor...