Bakirelik sizce önemli mi?

Soru açık ve net. Ankete katılırsanız sevinirim. Önemser misiniz böyle konuları ?

• Önemli
    50% (8)61% (11)56% (19)Oy Ver
  • Değil
    50% (8)39% (7)44% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı denilen şey bebeklikte kız çocuklarının yumurtalıklarını mikroplardan korumak içindir ve ergenlikte ihtiyaç kalmadığı için kurur ve delik deşik olur. Buna bekaret zarı diyerek olmadık anlamlar yüklemek düpedüz riyakarlıktır. İki yüzlülüktür.

3|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• H

A

Y

I

R

:)

1|2
    0|1
  • Önemli'...

0|1
    0|0
  • artik bakire olup olmamak bir erkegin size davranisinda hic bisey degistirmiyor, bu benim deneyimim bakire diye kizi birakanlar bile var, artik önemli veya degerli kilinmiyor eskisi gibi düsünüyorum. Tabiki önem verenler vardir ozaman ama o kiside bir zahmet bakir olsun ;)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Önemli değil ayrıca cevaplar süper olmuş

1|0
    0|1
  • lan bu erkekkler ne genış olmaya basladı lan

0|2
    2|1
  • Tabiki aptal olma.

0|0
    2|1
    • Hayır düşüncelerini filan paylaşmıyorsun. Tam tersi düşüncelerini paylaşan insanların dedikleri hoşuna gitmez ise küfrediyorsun sadece.

• sadece 1 kere bile bu hatayı yapmıs olsa bile cok pisman olmus olsa bile karsısındakinden bakir/e olmasını bekliyemez kanaatindeyim .. her ne kadar rahatsız edici olsa da .. cevabım onemli ... ama taraflar adil olmalı ( ha bu arada ruhu bakir muhabbetleri baydı ... :) oralara pek girmeyelim ... herkes mukemmel herkes sadık diye eşit dengelerde alıyorum tek fark bakir/e olup olmaması .. )

0|0
    0|1
  • önemli değil

1|0
    0|1
Yükleniyor...