Mastürbasyon kafamı kurcalıyor..

Henüz cinsel iliski yasamadim ve bekaretimi kaybetmedim. evlenmeden öncede cinsellik yasamak istemiyorum. yalniz cok istekliyim bu yüzden arada bir hatta cogu zaman bu istegimi masturbasyon yaparak gideriyorum. yalniz kafama takilan konu acaba henüz cinsel iliski yasamadan masturbasyon yapmam ilerde cinsel ilisikimi etkilermi. ne bilim isteksizlik veya bu gibi benzeri seyler ? sonucta evlenecegim kisiyle cok güzel bir cinsel hayatim olsun isterim.

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz bir sey, sadece klitoral orgazm alısınca vajinal orgazm olman zorlasır bunun icinde seks yaparken klitorisinin uyarılması daha iyi olur.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İsteksizlik yaratmaz... Çok sık mastürbasyon yapmak orgazmını zorlaştırabilir belki...

0|0
    0|0
    • evet bu kafami karistirmisti iste. orgazm olamamaktan korkuyorum.

• :(((

• Niye surat asıyorsun ben çok sık yaparsan olabilir diyorum, yani günde bir kez iki günden bir kez yaparsan sorun olmaz...

• Mastürbasyon insanların cinsel isteklerini hafifletmek için yapmış oldukları eylemdir. Bu eylem genelde aktif cinsel yaşamı olmayan kişilerce yapılır ve çoğu zaman da insanlar bu yolla rahatlarlar.

Mastürbasyon ancak aşırıya kaçtığı zaman insan hayatını etkiler. Onun dışında düzenli yapılan mastürbasyon kişinin kendi cinsel yaşamını da dengeye sokar.

Yani için rahat olsun. Bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • ekle beni konuşalım

0|0
    0|0
  • Niye etkilesin yapmazsan , bir anda noluyoruz falan olursun.

Alışmalısın yani şimdiden.

0|0
    0|0
  • bu istekte dönem dönemdir bazen çok istekli bzn çok isteksiz olursun normal ayarda devam et

0|0
    0|0
  • bişey olmaz sadece yaşın 45 50 dediğinde teklemeye başlarsın

0|0
    0|0
  • istersen elimde şöyle bişe var gönderrim kargo ile?

link

0|0
    0|0
    • bu ne ya

• bu sen yolda yürürken kilotuna yerleştirion dayanabilirsen yolda yürürken orgazm oluyon

• hayır etkilemez tabii ki. ayrıca bu en doğal ihtiyaç. istekli olman çok normal. bu ihtiyacı gidermenin yolu da ya ilişki yaşamak ya da masturbasyon yapmak.

0|0
    0|0
  • masturbation yapma abazan olursun sonra

0|0
    0|0
    • eee napicam ya baska

• yaaa yap da fazla değil bizler de yapıyoruz ama o kadar değil haftada 3 kez maximum veya ışıklarını kapat yorganın altına gir sessiz bir ortam yarat kendine sevdiğin bir erkeği düşün patlat sonra =))

• yapmaya devam bişey olmaz yaptıkça kendini kontrol etmeyi ve geç boşalmayı ögrenirsin

0|0
    0|0
  • sorun olmaz abartmazsan..

0|0
    0|0
  • sonuçta kimseye zararın yok

ve engellenmesi zor ihtiyaç

tahminimce ilerde evliliğinde etkilemez

0|0
    0|0
  • nasıl yapıyorsun mastüebasyonu?

0|0
    0|0
  • yap güzelim tadını almaya devam et gün bu gündür

0|0
    0|0
  • masturbasyon erken bosalmaya yol acar yanı zevkini etkiler buda bıran once bırakmayı dene bana ınanmazssan arastır derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yap fazla değil ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...