Kizllik zari diktiren var mi aranizda bir gelin

kızlık zarını diktiren bayanlar nasil bozuldu ve nicin diktirdiniz acidi mi naasil oluyor bu tecrubeyi benimle paylasabilir misiniz bende dusunuyorum kucukken bozulmus naptigimi bilmiyorum bisiklettwn cok duserdim kontrole gittigimde ogrendim bu durumu ama kesinlikle bunu kimseye anlatamassin inanmAz sizde belki oyle ama ben diktirmeyi dusunuyom cok korkuyom nasil oluyo o anki piskoloji ve anlasiliyo mu bu operosyonu gecirenler lutfen yardimci olun bana

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• artik diktirmek tarih oldu adamlar onunda sahtesini buldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bisikletten düşme ile olmaz. başka bir durum yaşamışsın. cinsel konuda bilgili tecrübeli birine denk gelirsen daha kötü olur

0|0
    0|0
  • eminim bisikletten düşüp öyle yırtılmıştır, yazık sana yazık kandırma kocanı !

1|1
    1|0
  • basit bir operasyon oturarak bile yapılabiliyor kızlık zarının yırtılan kısımları dikiliyor o kadar cok basit ve eskisi ile aynı sağlamlıkta hiç anlamaz için rahat olsun sağlıkçıyım

0|0
    0|0
  • şu zamanda millet bu kadar yoldan çıkmışken söylediklerin doğru olsa bile pek kimse inanmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evlenecegin kisi zaten seni cok seven biri vede sana güvenen bir kisi olur, ona bu durumu anlatman gerekir oda anlayis gösterir sana

önemli olan o zarin durup durmamasi degil sonucta, senin birsey yasamamis olman

zaten zamanla yakinlasmalar baslayinca tecrübesiz oldugunu anlar süpheside kalmaz

0|0
    0|0
    • Haklisin ama simdi anlayisla karsilar ilerde farkli ithamlar yapar diye korkuyorum bana ailelerin duymasi hic hos olmaz

• iliskide önemli olan güvendir, güven varsa süphe etmez vede dedigim gibi yakinlasinca tecrübeli erkek anlar herhalde bir kizin acemi oldugunu

• Bosver diktirmeyi kardesim guzel huyluysan zaten evlenecegin kisi sana ne desen inanir

0|0
    0|0
  • sevdiğini kandirsan bile Allah i nazil kandiracaksin

2|4
    0|0
  • Kontrole gittiğin doktora sorsaydın ya.

0|0
    0|0
    • Utandim nutkum tutuldu o an konusamadim cok kotu bir durum

Yükleniyor...