Kızlık zarını diktirmek isteyen zihniyet

ulen kızlardan biri nişanlım benim bakire olmadığımı bilmiyor demiş kızların verdiği cevap "diktir" olmuş nedir bu diktirme manyaklığı diye googla yazdım adamın biri blog yazmış "çinden gelen şişme bebeklerin yapay kızlık zarları çıkartılıp ayrı satılıyor diye "amac kızlar bunu ilk gece vajinaya yerleştirip kan geldi süsü verecekler bu nasıl saçmalık derken yorumlara baktım en az 300 sayfa aptal nerden alırım ya da nereye diktiririm diye sormuş acizliğin bu kadarı kimisi blog yazarına bana ulaş ne kadar istersen veririm yeterki bunlardan banada yolla yazmış hem bu kadar salak hemde bu kadar çakal olduğunuzu gördüm ya iyiki erkeğim dedim

gelelim soruma evlendiğiniz kızın bakire olduğunu düşünürken aylar sonra bu kızlık zarını diktirdiğini bir şekilde öğrendiniz size asıl koyan ne olurdu sevdiğiniz kızın ilşki yaşamış olmasımı bunu sizi aptal yerine koyarak gizlemesi mi ?

kızlar şimdi buraya "ama sizde yapıyosunuz hüüüüü "falan yazar yapıyoruz da saklamıyoruz anlamanız imkansız olduğu halde evet yaptık kara senin diyoruz sizde azcık delikanlı olun evet yaptım karar senin diyebilin

ks bunuda silersen külahları değişiriz

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• güzel soru olmuş

sanırım aptal yerine koyulmak daha fazla koyar

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir kiz olarak katiliyorum sana

evlilik öncesi iliski yasayip yasamamak herkesin kendi tercihidir, iliski yasayan kimseyide yadirgamam

ama dürüst olmali insan, özellikle evlenecegi kisiye karsi , gelip gecici bir insan olmayak cünkü bu , insan bir ömür gecirmeyi planliyor

o kisiden önce birseyler yasadiysan evet bakire degilim, senden önce cinsel hayatim vardi diyebilmeli bir kiz

ama hem birseyler yasa sonrada evlenecegin kisiyi kandir, yok diktirmekle yok yapay zarla, bu bildigin karaktersizlik , cünkü bunu yapabilen bir insanda vicdan yoktur , vicdan olsa bu yalanla bir ömrünü geciremez cünkü

her erkek kendisinden önce baskasiyla birlikte olmus bir kizi kaldiramaz ama bu durumda bence kandirilmak daha cok koyar bir erkege

1|1
    0|0
    • aynen bunu demek istedim işte belkide kabullenebilirde sırf dürüst olduğu için bile bişeyler değişebilir

• haklısın panpa

.

0|0
    0|0
  • Nedir sizdeki bu kızlık takıntısi ...Vala bu zihniyet erkekllerde devam ettiği surece buda devamm eder çünkü avrupada kimse buna önem vermiyo türkiye gibi yere yapiliyor ayrıca söylemeyi bizde isteriz amacımız aptal yerine koymak değil dislanmaktan başa vurulmasını ileri ki zamanlarda önlemek ama emin ol çoğu kişi su an zina yapmadann evlenmiyor erkeklerde öyle dul alan cook kızlarda bir kere bozuldu mu verip duruyorlar alıştıkları için artık diktirmeye yanaşmıyor keşke yine diktirseler zinadan saklamış olurlar kendilerini bide o değilde ya bu kızlık kazayla bozulduysa ne ol cak yine ameliyatla dikdirmek gerekiyor kim inanacak kaza olduğuna yine şüphe ol cak içinde o yuzden çık düşünmeyin bunu önemli olan aşk gerisi boş ...

2|2
    1|2
    • bunu bile evirip çeirip erkeği suçlu yaptın ya daha ne diyim sana

• Zara o kadar cok on vermisiz ki kizli erkekli gotu basi dagitmisiz.Iki kisi taniyorum diktiripte evlenen ne diyeyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu da silecekler, çünkü soru yok...

0|0
    0|0
  • yok babaoglu ben anlarim bakire olup olmadigini ;) Diktirmek ile normal bakire ammcuk farkli gözüküyor deligin ici. Ben bir baktimmi hemen anlarim ama iste erkeklerin 90% bise anlamaz yeterki kan ciksin diye sokarlar kan cikar ondan sonra sevinir erkek bakireymis diye halbuki ondan önce neler yapti kiz kim bilir...

0|0
    0|0
  • işte en nefret edilen kız tipi. bir de bunlar yorumlarında birbirlerine canım cicimli konuşmuyo mu; sanki çok iyi bir bok yapıyolarmş gibii:(:( topuna kibrit suyu

0|1
    0|0
Yükleniyor...