Bakirelik önemli mi ?

özellikle erkeklere soruyorum sizin için bakirelik önemli mi yoksa severseniz kabul eder misiniz ?

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• dünyada ne kadar insan varsa, o kadar cevabının ve fikrinin olacağı konudur. Tartışmanın zaman kaybı olduğu çok net olan bir zardır.

4|0
    0|0
  • şöyle bir cevap vereyim:

sence bir adam bir kıza deli gibi aşıksa sence geçmişi onu ilgilendirir mi?

2|1
    0|0
  • Ben çevremde çok beğenilen biriyim çok yakışıklı olmasam da sempatik ve güzel gülümseyen biriyim ama hiç ilişki yaşamamıştım ve tabiki evleneceğim kişide bakirelik arardım şuan ki kız arkadaşımla bekaretimizi birbirimize verdik 3 senemiz bitti bu şekilde ki erkeklerin bakire kız istemesi çok doğal bence

1|0
    0|0
  • Arkadaşım merhaba,

Bekaret çok kutsallaştırılmış bu ülkede... Halbuki, kutsallaştrılması gereken sekstir bana göre...

Sevgilimin veya eşimin bakire olmasını istemem, hatta ne kadar deneyimliyse o kadar taktirimi kazanır...

0|1
    0|0
  • Ben ne bakireler gordum ruhu tam bir orosbuysu.ne bakire olmayanlar gordum en kral erkekten delikanliydi.takilmayin bunlara

1|1
    0|0
  • bence ruhu bakıre olmalı bır kızın yoksa en az 5 erkekle en az 100 ıle 250ye yakın ılıskıye gırmesı onemlı dııldır...bekaretın ruhu sad olsun

2|0
    0|0
  • evlenmeden bekaretini yitirmiş birini asla kabul etmem. ama dul ya da boşanmış biri ile evlenebilirim.

0|0
    0|0
  • önemli benim için tabi sadece bacak arasındaki et parçası değil götünü başını verip bakireyim dememeli ben nasıl kendimi evliliğe sakladıysam oda öyle olmalı

3|0
    0|0
  • bence değil aşk bu..

1|0
    0|0
  • çok sevmişsem eğer o da geçmişteki hatasına pişman olmuşsa neden olmasın ki...

1|0
    0|0
  • dürüstlük bakirelikten önemli

2|0
    0|0
  • Evleneceği kızda bekaret zarı arayan erkekler öz güven fukarası kişilerdir. Aslında aklından geçen şu: " Benden önce başka erkekler ile olduysa beni onlarla kıyaslar. O yüzden ben gözü açılmamış bir kız alayım ki benim ne boktan bir herif olduğumu anlamasın". Ama nafile çaba. Artık internet çağındayız ve herkes her şeyi biliyor. Bilecek.

0|0
    0|0
  • bakirelik önemli ama herşey değildir. aman kızlığım zarar görmesin deyip her haltı yiyenden bakire olmayıp ama yaptığından pişman olan bin kat iyidir

1|0
    0|0
  • önemli olmazmı önemli tabi

1|0
    0|1
  • Kalbini ruhunu bedenini seveceksin ve bozuk para kadar bir yer buna engel olacak öyle mi ? Erkek neresini koruyor kadını için ?

0|1
    0|0
  • Kesinlikle onemsiz ask engel tanimaz ve ben her iliskimde bunu dedim bunu savundum benden oncesi degil sonrasi onemlidir

0|1
    0|0
  • evlenilecek kişiyse önemli eğlenilecek kşyse önemsiz :D

1|0
    0|1
    • senin gibilere kısaca şerefsz deniyor bilirmisin ?

• senin gibilere ise kaşar denilir burada espri yaptık mal sen kimsinki bana yorum yapyorsun s git

• aslında bakirelekle alakasi yok erkeklerde ilişkiye girmemiş bayanlar aralar ama niye?

diyelem evlendiniZ ve bakire değilsin eskiden yaptigin ilişkiyle au an kovanla yasadigin ilişkiyi karsilastiracaksin iste o daha iyi yapiyor gibisinden, o yüzden erkekler bakire isterler

0|0
    0|0
  • evleneceksem önemli geri kalanı için master card

1|0
    0|1
  • Sevdigin insanla evleniyorsun bakire önemli

0|0
    0|1
  • tatlım

bakirelik bir yerde önemli

haaa gençlik hatası ya da aşkı dersen

olabilir

ama bana gelene kadar 10-20 kişiyle yattıysa

kabul edebilecek bir durum yok

resmen kezban olmuş

0|0
    0|0
  • wallla onemsız dıyemem arkadasım. seversem bılmem zor yanı. olması ıhtımalı benı korkutuyor

0|0
    0|1
  • ben evlenırım dıyenler gıtsın evlensınler evlenırlerse hhep sozde bn evlenmem kım soyduysa o gıyındırsın bn bakır degılım cunku gercekten ona aıt oldugumu hıssettırecek kımse olmadı erkek yapınca bısey olmuyo ama kadın ypınca o* olur

0|0
    0|1
  • önmlı bnce :) tbı kısıden ksıye degısr :D

0|0
    0|0
  • Allah o zarı yarattıysa benim için önemlidir . Yorumlara açığım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...