Bekaret konusunda fikirleri değişen var mı?

Daha önceden önemli olduğunu düşündüğünüz halde daha sonradan önem vermeyen tam tersini savunan ya da daha önce bekaret önemsiz dediği halde sonradan fikrini değiştiren var mı ?

Düşüncenizin değişmesinde neler etkili oldu yaşadıklarınız mı yoksa ortamdan etkilenmeniz mi ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• benim bır tanıdıgım bekar degıldı evlendıgınde ama doktor tarafından dugunden 1 gun once kız gıbı oldu anca kendını kandırdı tabı... sonra 2 ay gectı kocası kımlerle bırlıkte oldugunu duyunca ona soyleyenı dovdu.cunku karısının kız oldugunu sanıyodu ılk onunla ılıskı yasadıgını sanıyodu ama adamın ıcını kurt yedı bıtırdı en sonunda dayanamadılar boşandılar.bu operasyonu yapan doktorda evt oyle bısey oldu demıs yanı herkezın yüzü ortaya cıktı. şimdi kız duyduguma göre para kasılıgı ılıskıye gırıyomus yazık olmus yanı ::S yani bu soru yada verıcek cevabım bır kızın en değerli çeyizidir öpülmemiş dudakları...

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç değişmedi fikrim ama ilişki konusunda değişti önceden daha tutucuydum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben karşıydım bakire olmayan biriyle evlenmem diyordum. Ama şimdi düşüncelerim değişti sebep olarak da anladım ki kadınlar da bizim gibi bir insan en başta. Ben de hayatımı devam ettireceğim insandan bir zar yüzünden vazgeçmem.

0|0
    0|1
    • olabilir ama genelde bir şeyler yaşadığını bilmek insana koyuyor bir de yetişme tarzı bunu düşünecek şekilde büyümüşse.

Yükleniyor...