Eski sevgilim yüzünden bana kızgın

Sevgilim ile bekaret hakkında konuşurken ona bakire olmadığımı açıkladım. Ondan önce birlikte olduğum sevgilimin bekaretimi bozduğunu söyledim. Aslında çok kırıldı ama belli etmemeye çalıştı. 'Artık hayatında ben varım geçmişin önemsiz benim için' dedi. Sonra bu konuşmadan sonra sevgilim ile dışarı çıktık. Tesadüf o ki karşımıza benim bekaretimi bozan eski sevgilim çıktı. Sevgilim kendisini tanımıyor tabii. Eski sevgilim beni görünce kafası ile selam verdi ve bende ona hafifçe gülümseyerek selam verdim. Yanından uzaklaşınca sevgilim onun kim olduğunu sordu bende yalan söylemek istemedim (birbirimize yemin ettik asla yalan söylemeyeceğiz diye) ve ona eski sevgilim olduğunu söyledim. Ben miyim bunu diyen, acayip sinirlendi. 'onunla mı yattın?' dedi. Bende evet dedim. Konuyu daha fazla uzatmadı ama bana soğuk davranıyor. Bu durumda ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
yahu sizi görende eski sevgilimin kollarina atladim sanicak alt tarafi insanca medenice selam verdim. Artik eski sevgilimin benim gözümde herhangi bir erkekten farki yok.

0|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim yorumlara baktım, hiçte içaçıcı şeyler kullanılmamış.

benim yorumum şu yönde: yaşanılanlar için özür dile. o zaman olan bir şeydi. pişmanım artık hayatımda sen varsın de. seni seviyorsa affeder.

2|0
    0|1
    • bunlari söyledim zaten ama hala soguk davraniyor

• düzelir zamanla. verdiği tepki gayet normal. bir süre yalnız bırakmayı dene.

Erkekler Ne Diyor 18

• Cevapların hepsini okudum ve hiç birine de şaşırmadım.

"Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış" diye atasözü olan bir milletiz biz. Ne bekliyordun ki? Öğüde bak. Aman sakın doğruyu söyleme. Yalan söyle. İki yüzlü ol.

Sonuca bak: Siyasetçisi yalan söyler, esnafı pazarcısı yalan söyler, anne babaya yalan söyler. Baba anneye yalan söyler. Çocuk ailesine yalan söyler. Yalanlar içinde gül gibi yaşar gideriz. Ama arada senin gibi açık sözlü biri çıkacak olursa hep beraber çullanırız hakaretlerle ve küfürlerle. Vurun abalıya. Onu da kendimize benzetmek isteriz. O da bizim gibi yalancı, sahtekar iki yüzlü olsun isteriz. Bu yalan çamuruna onu da sokmak isteriz. Girmek istemezse de vurun abalıya. Kovun dokuz köyden...(Şener Şen'in eğer izlemediysen Namuslu namussuz filmini izlemeni öneririm. Ne güzel anlatmış bizi bize)

Açık sözlülüğünü ve dürüstlüğünü takdir ediyorum. Benim gözümde bin bakire senin tırnağın olamaz. Hep böyle kal. Unutma elmas çamura düşse de değerinden bir şey kaybetmez. Sen çok değerli bir kişisin. Ve değerli olan her şey gibi az bulunan bir şeysin. O çoğunluğun çıkardığı çirkef şamataya da aldırma. Bırak onlar kendi çamurları içinde yalanlar dünyasında mutlu mesut yaşasınlar.

Anlattığın konuya gelince: Kabul etmek lazım ki çok hassas bir konu. Belli ki sevgilin biraz sarsılmış. Şaşırmadım. Sonuçta bu toplumun içinde doğmuş büyümüş biri olarak kimlerin neler diyeceğini az çok biliyor. ( sen de cevaplarda gördün zaten). O yüzden onu da anlaman lazım.

Ayrıca aşk varsa kıskançlık da vardır. Seni kıskanmış belli ki. Bu da gayet normal.

Peki özür dilemen gerekir mi?. Neden özür dileyesin ki? Sen bir yanlış yapmadın ki özür dileyesin. Sen ona yüreğini açmışsın. Tek bir giz, sır olmadan. Bundan daha değerli bir şey olabilir mi?

Peki ne olacak şimdi dersen: Ona sevgiyle ve anlayışla yaklaşmaya devam et. Duygularının incindiğini anladığını göster ( ama özür dilemek anlamında değil tabi ki). Dürüstlüğünü ve açık sözlülüğünü kaybetme. İnanıyorum ki sevginiz bu sarsıntıyı atlatacaktır. Ama eğer sevgilin bunu atlatamaz ve hata yapıp seni kaybederse ilerde senin gibi değerli bir varlığı kaybettiği için çok ama çok pişman olacaktır. Ve Nietzsche'nin şu lafını unutma "Beni öldürmeyen şey güçlendirir". Bunu sevginizle atlatacağınıza inanıyorum. Eğer atlatırsanız ilişkiniz eskisinden de güçlü olacaktır.

1|0
    1|0
  • gurur agır basmış bence sevglim kolumdayken eski sevglmi görüpte ona gülmsyrk hafifçe selam vermek ohh ne rahatsın kolundaki adama yazık değilmi

2|0
    1|1
  • bir erkeğin yanında eski sevgiliye selam vermek neresi normal ?

tam tersini düşün...

erkek arkadaşın eski kız arkadaşına selam verse

ne yapardın ?

sana neeee geçmiş bitmiş

daha ne selam veriyon...

saf mısın salak mısın kızım...

2|2
    0|0
    • yemin ediyorum içimi okumuş yazmışın buraya bu adama + vermeyenin erkekliğinden şüpheliyim bilader

• Selam verdiyse almayacaktın ya da adama eski sevgilin olduğunu söylemeyecektin

1|0
    1|0
  • 1|0
    1|0
  • İşin çok zor

0|0
    1|0
  • yemin ediyorum seni boğazlardım orda benim sevgilim olsa..erkek arkadaşn iyi bile sabretmiş..benimle hiç bir bağlantın yok okurken bile o çoçuğn yerine kendimi koydum ne kadar sinirlendim...Ama ilk defa yapmışsın sanırm böyle şeyi ondan uyarılmasın dikkat et bak böyle şeylere..değil türk erkeği avrupalılar bile bunu kolay kolay kaldıramaz

1|1
    0|1
  • anıden postayı koyardım sen nwe pıslıksın lan

1|0
    3|1
    • neden o eski sevgilisine selam verse ben hiç bozulmazdim

• o sensın kadın olarak dusunuon anlamassın bızı

• bozulmazdn oylemı önceden sorsan ona bırıyle oldunmu dye oldum dese senden öncekıyle felan dese sokkta senn yaptıgını yapsa bozulmıyacn oylemı ya bı ısıne bakyaa

• ben olsam*rr ederdim seni

1|1
    2|0
  • senin gözünde bir erkekten farki yok eski sevgilinin ama yeni sevgilinin gözündeee bana soracak olursan yeri cok farkli demedi deme...

1|0
    0|0
  • zoruna gitmiştir şaşırtmadı.. ama aşk sevgi herşeyin üstesinden gelebilirdi gerçekse..

0|1
    0|0
    • aşk herseyn ustesınden gelır tamm bı hata yapp bekaretını verdn tamm ıyı guzelda sokakta goruyon ayrılmıssn yanındada sewgılın varyaa o adamın zoruna gıtmeyeckde kımın gıdecek onn yerınde olsam o cocugu gebertmıstımlan

• haklısın

• beni yanlış anlama ama bu saatten snra senden hayır gelmez. bu saatten snra ne kadar yediğni hesaplarsın. ağır konstğm için ö.dilerim ama olcak olan bu.

0|0
    0|1
  • ya bukadar akıl var ıste hem yatmıssn onnla ayrılmıssn yannda sevgılın var selam verıyo guluyosn hakedıyosunuz herseyısız a*q sonra napmalıyım

0|1
    0|1
  • bekaret beyindedir deyip devam edin siz şimdikiler öyle yapıyo :)

0|1
    2|0
  • iyi seni dovmemis. ben olsaydim şuan hastanede olurdn

0|1
    0|1
  • ikinizde o an o günü hatırladınız demi

1|0
    0|0
  • ekle beni sen bana göresin nuri alço production :D

0|0
    0|0
  • berbat bir durum. onun yerınde olsam orada direk bırakır giderdim seni.

1|2
    1|1
    • sanki boynuna atladim yaa amma abarttiniz

• lan ne boyunu ? senı beceren bir erkege sen selam verir misin ? cocuk demiştir oh ne güzel becerdim bu yanındakı da manıtası diye. sevgılın demiştir ulan cocuk bızım hatunu bercerdi bizde tasıyoruz diye. bu ne genişlik olm!

• aynen kardeşim işte biz boşana bekaretine önem veren kız aramıyoruz..işte bunun gibi sebeblerden dolayı...o eskisi demiştir kesin nasıl çaktım şimdi başka birini sevgili yapmış die

Kızlar Ne Diyor 5

• abi rezilsiniz yaa basla bişi demiyorum valla su hale bak... bunla da yat ayrıl sonrakile kol kola gezerken bunada mı selam vercen? pesssss.

2|5
    1|1
  • Yokkk artik bu gençlik nereye gidiyor hic gurur utanma denen kavram yok mu sende inanmıyorum bakire olmadığını açıklıyor bise bekaretini bozana selam veriyor cok genişsin sen yaa şaşkınlık içerisindeymşu aninş ayrılırsınız erkek arkadaşına yazık . aptal !

1|2
    0|1
  • cogu erkekler icin sevgilisinin, daha dogrusu gelecek düsündügü sevgilisinin, bakire olmamasi sorundur

ama büyük sevgiler olunca kabul etmeye calisiyorlar

seninki gercekten büyük talihsizlik olmus, sevgilinle birlikte eski sevgilinle karsilasman yani

dogrusu senin ona selam vermemen olurdu

erkekler eski sevgili konusunda hassaslardir, ki bu kizlar icinde gecerli, benim sevgilimin eski sevgilisine (birde okadar özel anlar paylastigi sevgilisine) selam vermesini istemezdim

mazide olduysa mazide kalmali, eski iliskiyle selamlasmak vs bana cok ters, erkekler icinde öyledir

keske hic orali olmasaydin onu görünce diyecem ama keskelerin faydasi yok

özür dile ve artik hic bir sekilde onunla irtibatta olmayacagini vede selam bile vermeyxecegini söyle, sonrasinda sana beklemek düser, sevgilinin düsünmesi gerekir yüksek ihtimalle

1|1
    0|0
  • yanındakne ayıp etmişin oğlan seni s*kip defolmus daha ne gülüon canın yine mi cekti kızım

1|5
    0|0
  • Eski sevgilin yüzünden sana kızgın değil senin kasarlıgın yüzünden sana kızgın kolunda sevgilin var bide en hassas yerinden vurmussun selam vermek zorunda değilsin görmezden gelebilir din bu kadar basit ben erkek olsam senin gibileri yanmda asla durdurmazdım

6|6
    2|1
    • bende bunu belirtmeye çalştım haklsın gizli bayan ama hanfendi tenezğl edipte yorumlara cevap yazmıyor güncelleme yapyor daha nekadar guvenceksn buna bide diyor eski sevglmn değer erkeklrden biz farkı yok artık belli o yalanla kendini kandırabilir ancak

• Kezbanmıs asıl kezban sensin kendini kullandıran bir kezbansın hem de

• sonraa ben naptım sana oluyo erkekler öküz oluyo odun oluyo böylelerı olduktan sonra dogaldırr

senı kullanmıs sıktır olp gıtmıs senı o halle kabullenn bırını bulmussn gene sıkp bıtakana guluyon ha tabı bırı gıder bırı gelır her gelen cakar gıder

Yükleniyor...