Gay ya da lezbiyen olmak suç mu?

bugün haberlere denk geldim ben gay değilim ama adamın biri gay. dinlemişler bu adamı. ve birgün sen gaysin diye işten ihraç edilmiş. o gün bugündür adamın hayatı zindan. sizce bu adama yapılanlar ne kadar doğru? neden kendimiz gibi düşünmeyenleri yargılarız? bu özgürlük mü?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kurlulmuş bir düzen bir yaratılış esası var. bu güne dek bir çok toplum ensest ve homoseksuel ilişki nedeni ile yok oldu.

bu tip insanlar doğal yapıya karşı geliyor yaratılışın esasına uyamıyor. idirak ve irade yok. bu insanlardan sağlıklı bir düşünce sağlıklı kararlar nasıl beklenebilir. allahın en lanet ettiği işi yapıyorlar. kul lanet etmiş çok mu.

yanlış olan bir şeyin neyini savunacaksınız. allah iki cins yaratmış. üremeyi tek bir modelden sağlamayı da yaratabilirdi. bundan acizmiydi allah. böyle bi,r sistem yaratamazmıydı.

0|1
    0|0
    • aynen katılıyorum ..

• biz savunmuyoruz benim sorduğum ifşa etmek düşünsene adam ya gay olmasaydı ve gay damgası yeseydi kim temizleyecekti bunu kimse işte ben buna kızıyorum kimse kimsenin ahlak bekçiliğini yapamaz

• iftira kötü şey. allah kimse başına vermesin. en büyük günahlardan biri de iftiradır. ispatlasan da kuşku bırakır.

Kızlar Ne Diyor 2

• Saçmalık ya atılır mı işten insan böyle bir şey için. Ayıplayan insanlar çoluk çocuğunun gelecegini biliyor mu acaba? İnsan haklarına aykırı

0|0
    0|0
    • yanlış yerden yanlış beklenti. çoluğu çocuğunu toplumdan önce anne baba düşünmeli. çocuğunu düşünen anne baba şerefli yaşar. çocuklarını utandıracak işler yapmaz. iradesine nefsine sahip çıkar. eşcinsel ilişki gibi lanet bir şeyin içine girilmez. o çocukların ileriki yaşamı ne olacak. bu utanç onları etkilemeyecek mi.

• Onaylanıyor ya da onaylanmıyor sırf bu yüzden kimse işinden atılamaz. İnsan ayıpladığını yaşamadan ölmezmiş onay vermiyor olsa bile saygı duyulmalı. Laf söyleyip karanlık yollarda travestilerin peşinden koşan çok, ahlak bekçiliği yapılmamalı

• ben yanlışa en büyük yanlışa saygı duymam. allahın lanet ettiği bir şeye saygı duymam. o zaman allaha saygısızlık etmiş olurum

• Suc degil. Kucuk sehir olan şu uşakta bir lezbiyen bulsam bende yaparim ama yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Lezbiyenim, hiçte pişman değilim !

0|0
    0|0
Yükleniyor...