Parmakla kızlığımı bozucam ama korkuyorum yardım!

Merhaba ben bakire bir bayanım ama daha önceden bir sürü kişiyle anal ve oral seks yaptım. Fakat artık bakire kalmak istemiyorum çünkü biliyorum ki önceden yaptıklarımla zaten bakire sayılmam artık, bakireyim diye kendimi kandırmak istemiyorum kızlığjmı istemiyorum artık. Yarın da sevdiğim çocukla sevişicem, ona kızlığımı bozmasını söyledim, ben şuana kadar kimsenin kızlığını bozmadım sen kendşn psrmaklayarak boz yarın da seks yaparız ilk içine giren ben olurum dedi. Bende kabul ettim ve bu akşam kendimi parmaklamam lazım amakorkuyorum parmağımı içeri sokamıyorum bir türlü içim bir tuhaf oluyo. Biraz da parmağıma kan gelicek ya ondan korkuyorum içim ürperiyo. Lütfen bana cesaret verin bu akşam kızlığımı bozmam lazım sizce nasıl bozabilirim?

Güncellemeler:
Ya lütfen bir cevaplayın ya
Eğer ona yalan söyleyip.kendimi.bozmazsam ve ona saklarsam.çok kızar mı sizce?
Dğn gece yine denedim kızlığımı bozmayı denedim ama yapamadım ağlamaya başladım. Ve 2-3 saat sonra onunla buluşucaz halletmem lazım bu işi. Sizce kendim bozmayıp bozma işini ona bıraksam yalan söyledim diye beni bırakır mı? Çünkü dün ona bozduğumu ve kan geldiğini söyledim, yüz kere emin misin diye sordu evet dedim şimdi bozma işini.ona bırakırsam yalan söyledim diye çok kızıcak bana, ama kendim de bozamıyorum napıcam ben :(

0|0
6|59

En İyi Erkek Görüşü

• bozdum de çocuk bozsun tüm işi ona yükle ;)

1|2
    0|0
    • evet arkadaşın söylediğini yap bozdum de o yapsın

• Denedim ve bozamadım elim ayağım titredi. Bozdun mu diye sordu evet dedim kan geldi mi diye sordu evet dedim emin misin doğru mu söylüyosun dedi evet dedim. Şimdi o bozsun diyorsun ama kesin kızıcak bana yalan söylediğim için

• kan gelmişti dersin yeniden geldi napabilirim dersin

Erkekler Ne Diyor 58

• köpek varsa evde pipisiyle oyna sonra aç köpek bozsun tam sana layık bir bekaret bozma partisi olur

5|4
    2|0
  • Hayatımda duyduğum en mantıksız talep bu... Güzelim tıpkı senin gibi erkek arkadaşın da normal değil...

1|0
    0|0
    • Kızım manyak mısın sen ya... Gidip adam gibi birini bulup, adam akıllı bir ilişki yaşasana, sen nasıl ruhsal bir çöküntünün içine düştüğünün farkında mısın?

• Ben kızlığımı bozdum de ama bozma. Yarın ilişkiye girince arkadaşın bozsun. Nedenini sorarsa ben parmağımla bozdum sanıyordum kan gelmişti de. Böylece sorun ortada kalmaz. Şunu da söylemek isterim kızlığı bozmak istemeyen birisi ile de ilişki yaşamak bence doğru değil. Bence kendine güvenen bir delikanlı bul. Kusura bakma

2|0
    0|0
  • Sana bunu diyen seni haketmiyordur.

1|0
    0|0
  • hanimefendi alacaginiz bir enfeksiyon hic tahmin etmediginiz seylere sebep olur ilk iliski ilk izlenim cok onemli omur boyu seks hayatiniz etkiler bilginize

1|0
    0|0
    • Denedim ve bozamadım elim ayağım titredi. Bozdun mu diye sordu evet dedim kan geldi mi diye sordu evet dedim emin misin doğru mu söylüyosun dedi evet dedim. Şimdi o bozsun diyorsun ama kesin kızıcak bana yalan söylediğim için

• ben o bozsn demedim ilk iliskide enfeksiyon riski blincli olundugu takdirde her halukarda var bence aceleye getirmeyn

• nedir bu telaş anlamadımki yardımcı olmamı istiosun

• seni ve erkek arkadasini cinsel birliktelik icin yargilayamam ama ikinizinde mal oldugunu soyleyebilirim

0|1
    0|0
  • Senin ruhun bozulmuş kızlıgın bozulmuş çokmu..

1|1
    1|0
  • Allah sana akıl fikir versin mal

1|0
    1|0
    • Burda insanları kekliyorsun millette sazan gibi atlıyor değilmi geri zekalı

• O mal heriften hemen ayrıl, kendin boz ne demektir yahu ? nereden buluyorsunuz böyle tipleri. Gayet mantıklı ve dürüst bir insansın, düzgün bir erkek bul.

1|0
    0|0
  • Millet kafayı yemiş... Gelecekte cinsel anlamda kız arkadaşımı nasıl mutlu ederim düşüncesiyle üye oldum KS'ye...

Cinsellikten KS sayesinde...

KS'den bu kızın yazdığı sayesinde soğudum artık... hadii kalın sağlıcakla...

Arkamdan bir iyi bilirdik dersiniz artık... .mk

0|0
    0|0
  • Boz artık o kızlıgı haketmiyosun sen onu sampıyon boz artık !

1|3
    0|0
  • Malzemeler:

2 Adet Domates

1 Adet Sivri Biber

1 Adet Yumurta

1 Adet Orta Boy Soğan

1 Yemek Kaşığı Tereyağı

1/2 Çay Kaşığı Tuz

0|1
    0|0
  • Çok yalnış yoldasın 2dk zevk için ondan sonrasını biraz düşün

0|0
    0|0
  • arkadaşım artık muhtemelen bozmuşsundur ama bence sevgilinle birlikte yapman dahaiydi birde öyle parmağı sokup bozayım diye yaptımı bir tadı olurmu öncelikle zevk alarak yap bırak oluruna parmagından daha uzun bişeyle orgazm olarak boz bence

0|0
    0|1
    • Hayır bozmadım. Güncelemeyi oku

• bak kolayı var beni özelden akle ve yapabileceklerini yazayım dene sonra işini hallet ve güzel bir duştan sonra sevgilinle devam et ekle neler yapabiliriz bir deneyelim

• Evet ilişkiye girdim ve kan gelmedi, demekki kızlık zarım elastikmiş. Yalnız acayip acı çekyim hiç zevk alamadım içim parçalanıuo sandım bu normal mi sizce

• Ben boziyim bir kızo bozmuş olurum en azından bakire biriyle evlenmesemde zamanında bende bozmuştum derim yani içimden içim acımaz ilerde

0|1
    0|1
  • bedavaya yardımcı olacak 30 erkek yorum yapmış zaten. ben almiyim, 31. olmak koyar adama aadghaksd

bozdum de, ona kalsın ihale boşver.

0|0
    0|0
  • Ya git uyu bu kadar çocuksu senaryolarla gelmeyin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yaptığın yanlıştan dön. Sevişmek anormal birşey değil normal yollarla ilişkiye girmemişsin ne güzel. sakın kızlığına zarar verme ileride sorun olabilir senin için yol yakınken vazgeçmeni öneririm. bol şans

0|0
    0|0
  • Şimdi parmakla uğraşma evde orta boy salatalık varsa ve üstüne de prezervatif geçir mastürbasyon yapmaya basla zevke geldiğinde de içine sok salataligi tamam bitti gitti ;)

0|0
    0|0
  • parmak yerine başka birşey kullan daha rahat olursun bide p*rno izle gevşemen için

0|0
    0|0
  • korkma

salatalık ya da havuç al...

onlar da işini görür...

iyice yıka...sonra yavaş yavaş sok

zaten birazını soksan yeter

yapamam dersen

ben gelirdim...o işi seve seve yapardım

ama seninde zamanın yok

0|0
    0|0

• ben yapayım temiz olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Bak ben 2 tane kızın kızlığını bozdum bozmadan önce onlara dedim siz bozun diye acısından bozamadılar. Vajinana birşey sokarak bozabilirsin çunku o sırada zevk alırsın ve fazla acı hissetmezsin

0|0
    1|0
  • şizofren falan olmadığınıza eminmisiniz ikinizde özellikle sevgilin olacak mallll

0|0
    0|0
  • 1 gr akıl yok ya

0|1
    0|0
  • kendin bozma ben bozabilirim :))

0|0
    0|0
  • En yakin oto sanayiye git durumu anlat mutlaka cikar bir hayir sever sevaptir hahdd

1|0
    0|0
  • şaka mı buuu link

0|0
    0|0
  • bozdum tamam de yarın kendiliğinden bozulur zaten :D

0|0
    0|0
    • ben anlamadım arkadaş madem çoçuk bozmak istemiyor seni istiyor neden korkuyor neyin kafası susim susim dedim olmadı istemiyorsa yapmayın olsun bitsin günahını şeyini düşünmüyor 2 mm lik zarı mı düşünüyor gönlü yoksa yapmayın olsun bitsin

• Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 6

• LAN BU MİLLET SALAK MI !? Kızım sen hasta mısın? Bence hemen bir doktora git. Bu zamana kadar yaptıklarına pişman olup tövbe etsen daha iyi. Çok mu iyi olacak bu yapacakların? Daha önce hataların olmuş olabilir ama yapma bak cidden yapma. Boşver o şerefsizi de kimseyle beraber olma bozma. Tövbe et nefsine hakim ol. Sonra çok ama çook üzülürsün.

0|5
    0|0
    • Helal olsun sana evet aynen tövbe et simdi bunu yaparsan yarin daha kötü seyler olur batikca batiyorsun gel töbe et hala bakirsin sen tamam hatalar yapmisin ama rabbim insallah affeyler sen yeterki ümidini kesme inan

• kızın derdi o* olmak :)

• Kime anlatıyorum ki hala nasıl bozcam diyor yazık çok ama çook yazık.. O ş-refsizdi vicdanını rahatlatmak istiyor başına bela olmanı istemiyor.

• Hadi sen safsin akilsizdinda

Erkek arkasinda malmis.yani

Ve sende onun lafiyla yapicaksin ha yok artik diyorum

0|3
    0|0
  • sakin ol. ve yapma.

bence yapma bacım.

sen herseyden daha degerlisin.

ne yasarsan yasa.

o vicdan azabı cekmesın dıye sakın yapma.

gunaha gıreceksenız oda koysun tasın altına elini.

1|2
    0|0
    • Hayir ya kimse kimseyi bozmasin bence hic yapmasin degmez arada sevgi yok göremedim

• yapma bacım kızarsa kızsın sen kendıne bak sakın yapma

• Böyle bir hatayı sakın yapma

1|2
    0|0
  • salatalık patlıcan deodurant sişesi kullan hey allağım ya herkez nasılkorurum der sen nasıl bozarım dersin

1|3
    1|0
  • Bi bitmediniz.

2|4
    0|0
Yükleniyor...