Bir yardımcı olur musunuz?

sevgilimle birlikte olduğumuzda oral elleme felan yapıyoruz kesnlikle ilişki yapmadk ve bakire ben onu ellerken ya da yalarken bi süre sonra dayanamıyo ve acı çektiğıi söylüyo öneden sonra az bise dokünsam bile acıdığını söylüyo ne bastırıyorum nede zorluyorum neden olabilir ? benden başka kimsenn başına geldimibu ? bu normalmı nedn oluyoo ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• önceden bastırarak yaptıysan tahriş olmuş olabilir bikaç gün yapmayıp sonra nazikçe yapmayı dene

0|1
    0|0
    • YA BASTIRMA FELEN HICBISE YOK + HERGUNDE YAPMIYOZ ZATEN BAZN OLUYO HAFTADA BIR BAZEN AYDA BIR OLAN BISE SIKSIK OLSA TAMM

• anlattığın olay benim başıma da gelmişti o yüzden dedim. bende farkında olmadan bastırmışım biraz tahriş etmiştim. ama sık sık yapmıyosanız bilemicem kardeş nedenini

• ÇOK ENTERESAN BI OLAY=) AMA ARTIK OLMIYACAGI ICN SIKINTIM YOKSAOL SADECE MERK EDIYOM NEDENDI DIYE

Kızlar Ne Diyor 2

• Bastırıyorsun da farkında değilsin belki? Kız daha önce bunları yaşamadıysa hassas davranıyor olabilir ya da.

0|1
    0|0
    • NE DILIMLEMI BASTIRIYOM ? + HIC BASTIRMA FELAN YOK VE 2 SENEDIR YAPIYOZ 2 SENE ONCE BASLADI YANI DAHA ONCESI YOK VE 2 SENEDIR DEVAM EDIYO

• kız arkadaşının uzun süre klistorisini okşarsan ve sonra boşalırsa bir süreden sonra acımaya başlar o yüzden acıyor diyodur artık söyle yap klistorisini okşarken ara da dur sonra tekrar devam et durarak yap o işi :D

0|0
    0|0
    • saol ama bıkarr aldm daha dokunmıyacm ona bazı nednlerden dolayı opsme falan opme felan hıcbıse olmıyacak

• Klisyrol ne demek nicin olur bide ne yapmaliyz o olmasn die

• alsana kılıtorıs link

ve arkadasın dedıgıne göre sureklı ellememek veya yalamamak artık napıyosan onu sureklı degılde arada durup dewam e

Erkekler Ne Diyor 4

• olumb bütün özelini dökmüşün lan ilişki 2 arasında yaşanan bir şey değilmiydi?ha bu arada kız istemiyo belli bu gün çok acır yarın başı ağrır sonra sular kesilir

1|0
    0|1
  • psikolojik olabilir. ama birşey yapıyor gibisin diyorum :))))))

0|0
    0|1
    • nasıl bırsey ?

• ben de anladım ya kız kardeşin gözü ile görüyordun ama ne oldu ise oluş işte

• kısıra bakmada ne kız kardesı neden bahsedıyonn ?

• burdaki kızlar niye erkekleri siklemiyo la

0|1
    0|0
  • hee çoktan boşalmış bile olabilir 2 dakka bekle sonra devam et kardişşşşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...