En yakın arkadaştan sevgili olur mu?

Yakın bir kız arkadaşım var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez birbirimizde kalırken falan da aynı yatakta yatıyoruz. Ben yakın arkadaşım olarak görüyorum ama derste sürekli bacağımı falan okşuyor boynumu öpüyor. bir gün dedi seni çok seviyorum dedim ben de seviyorum ama öyle değil benimle çıksana falan dedi dedim ne saçmalıyosun sonra aradan biraz zaman geçti ben buna ters davrandım o da şakaydı zaten ya ahahahha inandın mı falan dedi. neyse bir hafta sonra bize gel dedi gittim ders çalıştık biraz sonra bir film izledik film de lezbiyen ilişkiyle alakalı. özellikle seçti herhalde. sonra bana yaklaştı filmi izlerken ay ne tatlılar dimi falan dedi kendimi geri çektim sonra yaklaşmadı daha. uyurken bana pijama verir misin dedim bir üst verdi tam dekolte giyecek bişeyim olmadığı için onu giymek zorunda kaldım. o da açık bişey giydi. beraber uyurken iyi geceler öpücüğü deyip dudağımdan öptü bu sefer geri çekilmedim sanırım hoşuma gitti. ama kafam çok karışık. sizce ne yapmalıyım açık açık ne yapmaya çalıştığını sorayım mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• cool story bro.

0|0
    0|0
    • cok yardimci oldun sagol

• yakisikli yani :D

• he pardon çift taraflı düşünebiliyordunuz doğru.

yani töreye kurban gitme gibi bir sorunun yok bence bir şans ver. :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı evde aynı odada aynı yatakda kalacak kadar samimiyiz demek saçmalık cünkü erkek sen kafasında oıluşmuşsun ona göre seni istiyo işte şakadan yapmadı gerçekten yaptıda.Bozuntuya vermedi sen reddince.

0|0
    0|0
  • Ne hissediyorsan onu yap.

0|0
    0|0
  • Ben de kızlardan hoşlanıyorum, bir zararını görmedim kızların. Bene sakıncası yok.

0|0
    0|0
  • çok uzun okumadım başlığa cevap vereyim olur neden olmasın doğrusnunu yanlışını biliyorsun en iyi ondan olur bence

0|0
    0|0
  • bu anlattıkların benim küçük devi canlandırdı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaten sevgiliymişsiniz ama adını koymamışsınız ilişkinin.

0|0
    0|0
  • cevaplayanlara gülüyorum kızın kız arkadaşı ya lez anlamadınız mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...