Bakire olmayan bir kızla evlenmek ....nasıl erkek tipi bunlar ?

bir kızın namusu ahlakı önemli değil mi öncelikle . bu tiplerle evleniliyor anlamıyorum .. sevgi aşk da bir yere kadar . bir kadın namusunu korumalı evlenene kadar bence . korumamışsa zaten ondan hayır gelmez . zaten kolay aldatabilir başka erkeklere alışkındır ... bunu hezmedip evlenen erkeklerede çok gülüyorum .. siz ne düşünüyorsunuz .. aa bide bu erkekler maço kıskannç trpilere giriyorlar bu daha komik .. senin hatun daha önce bacağını açmış birilerine öküz onu ghiç düşünmüyor musun ?

0|0
14|49

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kimseye öküz demeye hakkın yok..

"başka erkeklere alışkındır" düşüncesi de yanlış.. O zaman başka erkek görmeyen kadın da diğer erkekleri kocasından iyi sanır, o yüzden aldatabilir..

Bir kadın eğer ilişkiye girmişse bu onunla Allah arasındaki bir şeydir.. Onu yargılamak sana da kocasına da düşmez..

İnsanların eşini tanımadan önce yaşadığı şeylerde, eşine karşı bir sorumluluğu yoktur..

Mesela eşin bekarken çok para kazanmış ama hepsini harcamış, hesap sorabilir misin? Niye biriktirip bana saklamadın diyebilir misin?

Ayrıca insanlarda çeşit çeşit cinsel sorunlar oluyor.. Ben ömrümü geçireceğim kişide problem olmadığını bizzat görmek istiyorum.. Ben gayet sağlıklıyım ve sağlıklı birini hakediyorum..

Bu konuyu açtığına göre sanırım bakiresin.. Cinsel bir probleminin olmadığının garantisini eşine verebilecek misin? Tabi ki hayır..

Adam seni bu yüzden boşamaya kalksa kanunlar da seni korur.. O yüzden senin için hava hoş.. Olan erkeğe oluyor..

"zarını da al git" diyerek mesajımı bitiriyorum..

8|2
    2|1
    • ya bir siktr git yaa.. adam olun azcık adam. cinsel problemimim yok allaha şükür herşeyim tam. hayatımda bir kere doktor kapısı görmedim. çok şükür elhamdüllilah.

• Bakirelere talep her zaman fazladir. patlak kimse almak istemez. senin gibi yumuşaklar alabilir. adam gibi adam istemez oyle leş kizi

• He ya senin gibi terbiyesizi küfürbazı çok isterler sanki.. :D
      Şu konuşmanın başından beri ettiğin hakaretin ve küfürün sayısı belli değil.. Kendini "ev kızı" gibi göstermeye çalışma, ne mal olduğun belli.. Terbiye sıfır..

Erkekler Ne Diyor 48

• Soruna, soru ; Şu ana kadar evlenmedin zar falan da yerinde hatta kimseyle yatmadın, daha öte eline erkek eli de değmedi, seni alan adamdan da eminiz daha önce o da başka bir kadının eline elini gözüne gözüne sürmedi (imkansız gerçi ama adam peygamber çıktı ya da sen öyle sanıyorsun...) Evlendiniz hayırlısıyla ancak bir süre sonra anlaşamadınız ve ayrılık oldu. Kızlık zarı da gitti başka bir erkeğin de oldun gitti, şimdi sen aynı durumdasın, seni kim alıp ne etsin? Evlenip ayrılmış olmak namuslu olmak anlamına gelir mi? İmza ile bu mübah oluyor mu? Ya da imam nikahıyla mı oluyor? Bu arada "o erkek" dediğini de bir yerlerde okudum yani erkek yapar mı demek istedin? Böyle düşünüyorsan evlendikten sonra da seni aldatması senin için sorun olmaz, öyle mi? Kızlık zarıyla kadının namusunu değerlendirebileceğimize göre erkeğin namusunu neye göre değerlendireceğiz?

6|0
    0|0
    • Ya kess... adam ol

• sen kullanılmış tiplerle evlen bize ne. mide senin genişliği burdan belli..

• Madem bunu söyleyecektin neden soru soruyorsun ki? Senin gönlünü edecek, seni rahatlatacak cevap mı bekliyordun? Cevabına katlanamayacağın sorular sorma ve hatta sen hiç soru sorma, kendi cevaplarınla yaşa. Büyük laf edenlerin halini biliyorum, işine bak, başına geldiğinde de bana bir selam atarsın artık :D
      Az önce insanlara neler söylediğini okudum da tam senin tarzın bu işte senin beynini kemiriyor bu işler, zarımı koruycam diye kafayı yemiş, insan müsveddesi olmuşsun, hadi naşşşş.

• Her seyden önce saygili olmayi ögren.

Evlilik öncesi cinsel iliskiye giren kizlar hakkinda ne biçim konusuyorsun sen?

Cani istedigi için seks yapan kiz kötü degildir. başkalarına iftira atan MALLAR gerçek FAHİŞELERDİR

Evlendiginde bakire olan kizlarin bir kisminin daha önceden vajnal, anal ve oral iliskiye girip, evlenmeden kisa bir süre önce kizlik zarini diktirdiklerini görmüyor musun?

Iste senin gibi düsünen yaratıklar yüzünden, bu insanlar iki yüzlü davranmak zorunda kaliyor.

Bir kere bana direk öküz demissin, bu bir hakarettir. Cinsel tecrubesi olmayan kadinla ne isim olur benim ömür boyu ?

Sana mı sorucam nasıl bir kızla evleneceğimi, sen benim evleneceğim insana ve bana hangi hakla hakaret edebiliyorsun, git bir tedavi ol...

Sen bacak arandaki o işe yaramaz kızlık zarını koruyorsun ama, beyin zarın çoktan yırtılmış...

8|0
    2|1
    • Esas sizin gibiler yapıyor onu, seninle birlikte 3 kadın daha alıp, 4 kadınla takılıyor adam :)))

• Senin gibilerden artık midem bulunmaya başladı anlayışa bak zihniyete bak sen ve senin gibiler şu ülkede seksi öyle bir hale getirdiniz ki evlenenler bile doğru dürüst bir seks hayatı yaşayamıyor .sexi öyle bir hâle getirdinizki 25 yaşında bile hâlâ mastürbasyon yapmayan bir dolu kız var neden efendim mastürbasyon günah aman haaaaa ebediyyen cehennemde yanarsın.

Efendim neymiş evlenmeden seks yapan kadın ahlaksız oluyormuş vay anasını beee bak bak ...ama zarına çelik kilit vurup dedikodu , laf taşıma , iftira , yalan , fitne ve fesat yapan harika kadın oluyor hee. Ve kesintisiz şu ülkede kadınların %75 i bunları yapıyor şimdi onlar namuslu ...ama günahı yla sevabıyla sadece kendi özel yaşamını ilgilendiren bir olguyu hayat için en doğal yaşaması gereken bir kişisel zevkini yaşayın namus suz oluyor He ,Hadi ordan be git ahlâk bekçiligini kendine yap...!

9|1
    1|0
    • Kendin yaşıyamadığın için içindeki ateşle millete saldırıyorsun cesaretsizlik böyle bir şey işte.

• Üslubunuzu çok yadırgadığımı söylemek zorundayım, bir hayli can sıkıcı şeyler yaşadığınızı tahmin edebiliyorum, üzülmüş, aldatılmış olabilirsiniz, bununla baş etmenin doğru yolu, bunu yapanlarla yüzleşmekten geçer, tabi senin karşına çıkacak yüzleri varsa.. Çok uzun süre, bu ruh halini taşıyamayacaksınız zaten, fazla kırıcı olmadan da düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz, ahlak, namus kavramları da insanın beyninde olur, başka yerlerde aramak, yanıltabilir :)

5|0
    0|0
    • yoo aksine böle düşündüğüm için ne aldatıldım nede terk edildim . hayatımda olmayanlar zaten benim istemediklerimdi ... biraz seçiyiim kabul . herkese evet demiyorum .. hayatıma ayaklarımı yerden kesicek biri çıkmadı henüz ...o yüzden bu teorin maalesef gerçek değil ...gidip erkeklerle fingirdeyen sonrada evlenen kadınlarda mı ahlak var namus var bir git işine ya

• neyse ya allah verir belalarını veriyor da zaten ...

• Birazcık yol aldık gibi düşünüyordum, yine bela okudun.. ben duymamış olmayı tercih ederdim :)

• doğru söze ne denir.

bazıları şu konuyu karıştırıyor. zarın yırtılmasına bekaret bozuldu diyor. bekaret el değmemişliktir. sevişen oynaşan sürtünen ters ilişki yaşayan ama buna mukabil zarını koruyan kendini bakire sansa da değildir.

aslında eş adayında aranan zarda sağlamlık değil iradede sağlamlıktır. dul biri ile de evlenilebilir. ama iradeli biri ile. yani azrzularına isteklerine yenik düşmeyen. kendisini herkesle paylaşmayan.

senin de söylediğin gibi bu gün iradesiz davranan yarında davranacaktır. öyle ki iradesine bakire iken daha da çok hassas şekilde sahip çıkması gereken yarın evlenince hiç irade göstermez

2|0
    1|0
    • aynen öyle zaten. bunu anlamak istemiyor bazı arkadaşlar .. tabikide dul birinle evlenilebilir . sonuçta allahın izniyle evlenmiş olmamış boşanmış biri . evlenmeden ilişki yaşamıyorsa saygı duyarım .. ama onun dışında nikahı altında olmadan onla bunla aşne fişne yapıp ama erkekler bakiree arıyor yaa diye ortalarda dolananlara hadi bir şans bir saf bulup kendini kakaladıktan sonra ayy ben namusluyum şöleyim böleyim trplerine giren kadınlara lafım ..

• kız bekaretini kaybedince afedersin kaşar oluyor, erkek seks yaparsa halk kahramanı. bu zihniyet varken tabiki umrumda değil bekaret önemli olan sadakat sevgi güven. önceki sevgililerin daha buyuk daha guzel olabilir ama gerçekten sevdigin birisiyle seks herzamn farklı olcaktır ve evlendikten sonra hem ben ona hem o bana %100 sadık ve güvenliyse ben önemsemem. Ben evli değilim ve ilişkiye girdim ve kız bende evlenirken bunu aramazken benim aramam doğru değil

8|0
    0|0
  • daha önce sevdiği adama bekaretini kaybetmiş bir kıza, sağda solda erkeklerle oynaşıp düşüp kalkan, yeri geldiğinde götten veren ama lafa gelince bakire olduğunu söyleyen kızdan daha çok saygı duyarım. insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş, hadi bakalım.

5|0
    0|0
    • hehe evet .. bütün bakireler zaten arkadan veriyor .. ne fantazi dünyanız var ...

• ya bir de bakirelik asıl 2 mm lik zar değil el değmemişliktir, üsteki arkadaşın yazdığı gibi.. bakireliği zarla kıyaslayanlara kızıyorum ben sadece..

• bencede el değmemişliktir ben ne dedim .. zarda değil tabi ... ben kınadığımı yaşamadan ölmezmişim bak bak .. allah büyük benim inancım var . işe gelince dini sözleri sıralarsınız ama zinaya gelince din min edep medep unutulur ..

• şuan bende sana gülüyorum.

7|0
    0|0
  • Peki ya sen evlendikten sinra seks yaptiginda bir sure sonra sıkılıp sonra baskalariyla olmayi dusunursen? Ya kocan yetersiz gelirse sana. Olabilir ya sorunlari varsa ve cinsel hayatinizdan verim alamiyosan? Baskalarina gitmiycegni nasil garanti edebilirsin? İmsanlari tanimadan yargilama. İnsanlarin namuslari bacak aralarinda degil dusuncelerindedir..

5|1
    1|1
    • evlenene kaar bekleyen iradeli bir hanım evlendikten sonrada iradeli olur merak etme sen .. heyatta herşey seks değil . duygular vardır bir kadını bir erkeğe bağlayan ...

• Gercekci ol biraz hayallerde yasama

• Aldatma kişilik meselesidir. Aldattıktan sonra tövbe edip kurtulduğunu söyleyen bir kadın görmüştüm. Yani islama inanıyor ciddi anlamda çünkü bunun onu arındırdığını düşünmüş. Büyük ihtimal ile bakire evlenmiştir. Ama aldatmasına engel olamamış bakireliği. Onun ettiği tövbe kocasının onurunu düzeltmiş mi? Hayır. İnancının kocasına yararı olmuş mu? Hayır. Bekaretinin kocasına yararı olmuş mu? Hayır.

Yani bakire olamaması aldatacağı bakire olaması aldatmayacağı anlamına gelmez. Hatta aksine bakire olarak evlenen birisi meraktan daha fazla aldatabilir diye düşünüyorum. Diğer erkeklerden etkilenmeye daha meyilli olabilir. Çünkü her şeyin başlangıcıdır merak. Buradaki çoğu kişinin dininde eşinden başkasını dinlememiş havva değil midir yılanı dinleyip yasak meyveyi yiyen?

2|0
    0|0
    • ay yok yaa demek meraktan aldatıcak . bu şekilde avunun siz .. kız kendini korumuş senelerce seviceği birini bulmuş evlenmiş sırf meraktan aldatıck ..peh peh .. asıl evlenmeden önce onla buna düşüp kalkanlar aldatır

• bu kafada anca öyle birini alırsın geçmiş ola

• Hiç de üzülmem aldığıma. Yani benim de ondan önce ilişkim oluyorsa onun da olmuş olabilir. Sen çekemediğin ilgi yüzünden içinde oluşan boşluğu bakirelik fetişi ile doldurmaya ve milleti bakire olmayanlardan soğuttuğunu sanmaya devam et.

Hani avrupalılara ahlaksız dersiniz. Dizilerine ahlaksız dersiniz sırf erotik olduğu için. Oysa türk dizilerinde kız gider mahalle ile hatta ailesi ile tren yapar sonra o dizide orası burası görünmediği için ahlak sorunu çıkmaz. Bakirelik meselesi bunun gibi :D

• keşke gerçek aşkı bilseydin o zaman ne kadar kötü şeyler yazdığını anlardın. bir kız olsaydım beni her halimle sevmeyecek adam sevmesin daha iyi derdim. evli misin sevgilin var mı bilmiyorum ama varsa ya da olunca kendine sor acaba bakire olmasaydım da beni severmiydi diye. o kadar seviyor mu bir düşün.

5|0
    0|0
    • acaba bakire olmasaydım da beni severmiydi diye sorunca hem onun sevgisini sorgularsın hem de kendi değerlerini. acaba tek sahip olduğun değerin bekaretin mi?

• namus ve ahlak anlayışını bacak arasına sıkıştıran zihniyetten de farklı bir düşünce beklenmezdi zaten. sen kendin gibi düşünen biriyle evlenirsin olur biter.

5|1
    0|0
  • şimdi arkadaşım bu konu çok derin mevzzu tamam haklısın ama insan oğlu dünyanın en basit bir o kadar da en zor yaratığıdır bir anlık cehalet para şöhret aile ahlakı kız cocuklarımızı kötü yola sevk ettirebiliyor böyle insanlardan tövbe edip gerceğin farkına varıp doğru yola dönenlerin elinden tutmak lazım tabiki insanları tanımak anlamak cok zor herzaman kendini doğru şekilde ifade edemessin ya da seni anlayabilecek insan cıkmaz karsına ve sunuda eklemeliyim ki cok büyük konuşmayacaksın bu hayattan bu hayat yalan üzerine kurulu bir hayat sen kendini ne kadar büyük görüp o kadar büyük konusursan allah seni bu hayatta yapmam dediğin şeyle sınar sakın aman diyim sakın sen yinede saygı duy zaten bu zamanda baska kadınla birlikte olmayan erkek sayısı yok gibi birsey namus sadece kızda değil erkeğinde namusu var unutma saygılar

3|0
    0|0
    • para için namusunu satan kadın yarın senide satar

• öle kadınlar anlamaz

• Namus bacak arasında değil beyinde olur. Aldatan insan bakire evlense de aldatır

6|0
    0|0
    • o daha düşük bir ihtimel ... çünkü diğeri erkeklere alışkın olur unutamaz eskileri özleyebilir

• kavaşe diyorsun bakire kızlara . bende diyorum o nasıl oluyor .. madem kavaşe neden sevişmiyor .. beyinen mi sevişiyor .. ha birde bu çıktı beynen aldatıyor .. ruhu kirli vucudu temiz olsada . off banane ya senin gibilerde lazım bu ülkede .. kaşarları kim alıcak sonra

• kıro ben buradan açık kimliğimle yazsam sanki beni tanıyacak . off yaa neyse siizn gibi erkeklere acımıyorum siz gidin başkasının altından karı alın . sonra çocuk yapın . kutsal kadın diye ona tapın .. sonrada mmini giydi diye kızın kıskanın falan filan .. komiksiniz

• walla arkadasım toplum degısıyo. artık bekarete eskısı kadar onem verılmıyo. sebebıde temız kız pek yok erkekler ne yapsın. ama acıkcası hala temız kız aranır zaman o kadar da kotu degıl henuz. ben acıkcası mumkunse hayatında gordugu ılk erkek dahı olmak ısterım. tabı bu ütopik. ama mantıklı dusundugumuzde hıc kımse ılk cıktıgıyla evlenmıyo. zaten lısede en gec cıkıyorlar. o yasta da evlılık olmaz. opusme olmustur olur sevgılıler arasında. yanı benden oncekıler. olmasa daha ıyı tabı ama. onu kabul ederım cunku bızde yaptık. ama daha otesı asla. ama arkadasım kızlarda az cakal degıller. kadının guvu zaten zekasıdır. oyle bır noktaya getırıyorkı. bakıre degıldır ama sen suclu olursun yanı. sankı sen bozmussun gıbı. zaten edep ar namus bana guvenmıon mu vs dıye soramaz cogu zaman erkekler. veya oyle bır asık ederkı kendıne o zmn gozun kor olur her seye tamam dersın. bende sana katılıyorum acıkcası. bır bayanda bu konu onemlı. nasıptır kısmettır bu ıs. ınsallah herkes hakettıgı ıle olur

1|0
    0|0
    • ya aşık olma sende .. herşey senin elinde . ama haklısın herkes hak ettiğinni yaşar . bence hal temiz kızlar var ..

• kendı adıma demedım arkadasım. elın hatunu ıste adamın aklını alır manasında dedım. ınsallah o temızlerle bız bı karsılasabılsek :D evlenırdık ıste :D

• bakış açına hayran kaldım gerçekten senin evlenceğin adam kaç kişini bacağını açtı sen bunu düşünüyo musun nasıl hazmaediyosun sen bunları açıkla devam edelim

4|1
    0|0
  • sanane ln alan razı satan razı ? sen yapmadın diye onlarımı kıskanıyosun ? asıl ahlak milleti yadırgamamkla olur düşünceni kendie sakla insnalara say duy kafi bu zihniyetle bakre olsan ne ? olmasan ne ?

4|1
    2|0
  • bence buyuk konuşma... gun gelir , sevdiğinle bişiler yaşarsın ayrılmak zorunda kalırsın yurumez... sonra bu sorular gelir aklına...(altında ezilirsin ) bakire olmak guzel bir şeydir... en azından ileri yaşlara kdr bakire kalınmalı .

5|0
    0|1
  • İnsan olduğundan şüpheliyim. Zarda namus arayacak kadar geri kafalısın. Zarını korumuş ama her altı yemiş bir çok kadın var.. Ya da evlendikten sonra kocasını aldatanlar.. '' Erkektir yapar, kadındır yapamaz '' diyenlerdensin sanırım.. Tam köle olacak, hizmetçi olacak birisin. İlişkiye girmeden bazı haltlar yaşadıysan asıl sen bakire değilsin. Milletin namusu seni ilgilendirmez, kendi namusunla ilgilen.

1|0
    0|0
    • Ben namusumu korudum...

• asıl ben asla aldatmam.. niye aldatayım hayatımın erkeğini bulursam evlenicem zaten.. salak.

• Ben bu yorumdan sonra kaçar giderim hahaa :))) '' Hayatımın erkeğini '' bulursam.. bu neyin kafası :)

• Bende senin gibi bakireliğe önem veriyorum hatta önem vermekten ziyade bakire olmayan bir kızla asla evlenmem. ama şöyle bir durum var namus ve ahlak senin bahsettiğin gibi değil

Adamın altına yatmış her yerini elletmiş yalatmış adamın aleti Ağzına almış arkadan almış ama sadece bir tek zarını deldirmemiş olan bakirelerde var onlara ne diyeceksin

Bence sevdiği insana kendini teslim etmiş bakire olmayan bir hatun o kızlık zarından başka hiç birşeyleri kalmayan fahişelerden daha namusludur

1|1
    3|0
    • ikiside aynı bok bence

• ikisi de aynı şey değil illaki evlenmeye gerek olduğunu düşünmüyorum önüne gelene de ver demiyorum seviyorsan yapabilirsin yaşın uygunsa anal oral yapıp bakireyim diye geçineceğine hakkınla seviş daha iyidir

• bakire ya da değil başka şeyler yapmadığını nerden bilicem ki. yapsada bana yaptım mı dicek sanki. bakire olmasın ama güvenilir olsun bence çok daha önemli. bir zara o kadar takılmamak lazım soğanda da zar var mk

3|1
    0|0
  • Seviyosan gercekten aşik olduysan isterse kerhanede calissin

5|1
    1|0
  • Sonuna kadar haklısın. Bu erkek için de geçerli, eskiden şöyle bir söz vardı. Bey beyliğini verir ama kız kızlığını vermez. Eşini aldatan erkeklerde kadınlarda evlilik öncesi ilişki yaşayanlar. Evlilik öncesi ilişki yaşayanlar önceki ilişkilerdeki heyecanı aradıkları için aldatır. Eşini öncekilerle kıyaslar. Onlarda daha önce gayri meşru ilişkiyi daha yaşadıklarından tekrar yaşamaları normaldir.

0|0
    2|0
  • yeni yei tureeyen bir cins erkek var bakire olmamaliymis buna ne dersin. * dunyanin civisi hakketten cikti

0|1
    3|0
  • Sadece zarını koruyup her türlü muamelenin ustası olan kızlara kanan saf erkekler?

1|2
    0|0
    • hehe bütün bakireler kötü

• Sen de ver bence :/

• benim namusuma laf atanları allaha havale ederim ... namuslu kadına iftira atmak nasıl bir günah bilir misin bilmem iflah olmazsın sen artık

• bir kızın bakireliği kızlık zarı DEĞİLDİR. Bir kızın bakireliğin olup olmadığı zor anlaşılamaz

2|1
    0|0
  • peki kız herşeyi yapmış ama kız. diğeri de birine güvenmiş bir kez olmuş kız değil şimdi kişm daha namuslu.ya da kız olup aklı başka erkeklerdeyse

1|0
    0|0
    • nerden bilebilirsin ki herşeyi yaptığını ..

• çok mantıklı konuşmuşsun ama işte bir çarpılırsan birine bigün mantık önceki sonraki bir anlamı kalmıyor hiçbişeyin hayat bugündür diyip çıkyorsun işin içinden hesap kitap yapamıyorsun yinede yaşaman lazım tabi

1|0
    0|0
    • beni seven alır evlenir zaten bu durumlara düşürmez ...

• vay besen bakire olsan ne olmasan ne kırk yıllık fahişelere taş çıkartırsın senle baş edilmez bu şartlarda

• sana küfür etmicem gerçi seni erkeklere pazarladığımıda hatırlamıyorum ama hem godoş hem köpek olduk neyse sen devam et

• bakire olmazsa, olmaz.

0|0
    1|0
  • nakire olmayan bir kiz evlenmek yirtik parasutle ucaktan atlamak gibidir:)))

1|1
    2|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 14

• Sana ne be, alan memnun satan memnun. Senden mi izin alacak s..işirken. Sen kimsin ki milletin namusuna ahlak bekçiliği yapıyorsun. Herkes kendi namusundan sorumludur. Sen dön de kendi g*tüne bak önce gizli, milletin g*tüne laf edeceğine. İşte sizin gibiler, herkesin aynı olduğunu ve aynı şekilde davranmasını sanan gerici kişilersiniz. Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. Ben senin g*tüne namusuna laf ediyo muyum. Bana ne ulan senin namusundan der geçerim. Anladığım kadarıyla da bizim g*tümüzün derdi, seni çok germiş. Düşüncenin sığ denizinde boğulanlarsınız.

6|1
    2|0
  • Hayırdır bacım eski sevgilin seni bırakıp bakire olmayan bir kızla mı evlendi ?

Sana ne oluyor anlamıyorum ki. Kendi düşünceni belirtin ama sen resmen iftira atıyorsun. Yok zaten aldatırlar, başka erkeklere alışkınlardır falan.

Namustan falan bahsediyorsun da başkalarını bu kadar acımasızca eleştirmek, dedikodusunu yapar gibi konuşmak emin ol sen onlardan daha fazla günaha giriyorsun!

Bir insanın ruhu temiz olsun, karakteri düzgün olsun yeter ki. Sizin gibi aklı zar da yaşayan insanlar olduğu sürece bu ülkeye ileriye gitmez bacım.

Ne bakireler var, ön tarafını korumuş ama anal, oral yemediği halt kalmamış. Her önüne gelenle yatanları savunmuyorum sana ama insanlar aşık olur, birbirlerini severler ve bunu yaşamak isterler. Bir kadın sırf sevdiği için, güvendiği için bu özel şeyi yaşıyor diye namussuz olmaz.

Namussuz demek, başkalarını eleştirmek, namusuna laf atmaktır! Yaşadığını bilip bilmeden arkasından atıp tutmak diğer erkekleri kışkırtmaktır.!

Şu açtığın soruyla o bahsettiğin hatunlardan bir farkın kalmadı ahlaki olarak!

6|2
    0|3
    • hayırdır asıl seninki mi bakire kızla evlendi ne bu öfken ?hahaha . kızım git namusunu koru korumadaysan da buradan bana laf yetişrime . sizin ibileri kullanır atarlar sadece erkekler . sen kendi günahlarına bak . allahın emirlerine karşı geliyorsun sonra namustan bahsediyorsun . zilli seni hadi

• bütün kızlar yatan namuslu olmuş ahaha . bare namus demeyin bee gidin istediğinizi yaşayın ama namuslu demeyin

• Tekrar diyorum bacım, insanlara iftira atarak, eleştirerek en büyük günaha giren sensin.

Allah ıslah etsin seni.

• Cahil cahil konuşmayın yahu.Kadın sevişiyor diye neden ahlaksız olsun?

11|4
    3|1
    • anlatamazsıııın, anlamazlaaaar

• valla ben taş gibi kızım .. kızıl saçlı beyaz .. ben çirkinsem yani bu ülkede bilemiyorum. neyse konuçirkinlik güzellik değil zaten ..

• Bakire olmak da olmamak da bir tercih meselesi oncelikle. Sen bakire ol, bakire kal, lafim yok. Ama bu sekilde hakaret ederek, nefret sucu islemis oluyorsun. O kadar temiz, masumdun ya hani, SUC isledin. Al iste. Demek ki tertemiz olunca da hepsi bir paket halinde temiz temiz gelmiyormus. Oncelikle saygili konusmayi ogrenmelisin. Saygisizlik da, hakaret de SUCTUR mesela biliyor musun, benim harika, tertemiz bakire arkadasim.

3|0
    0|0
  • ne bakireler var her yola gidiyolar.

ruhu *r*spu olmasın insanın.

ahlak bakıre olmak degıldır.

bır kadının bakırelıgı gıtmıs olabılır ama ahlak kurallarına gore yasar hayatını.

cok ınce ısler bunlar.

herkes kendınden sorumlu.

5|1
    1|3
  • bu nasıl bir mantık böyle? erkek istediği kadar kadınla yatmalı kalkmalı ama değil mi? namus kızlık zarı çünkü. devam et böyle ikinci sınıf insan olmayı seviyorsunuz.

5|1
    1|2
  • İsteyen istediğini seçmekte özgür bakire olmayan kızları seçen erkek tipinden haz etmediğine göre onlarla da bir ortamda bulunmak seni kasıcak, sıkacaktır. Bence herkes hak ettiğine

1|1
    0|1
    • e öyle tabi benim namusuma sahip çıkmayacak herifi ben ne yapayım

• E sen kendi namusuna sahip çıkamıyosan, erkek senin namusuna sahip çıksa nolur, çıkmasa nolur. Namusu iki bacak arasında arayan örümcek kafalılar.

• söz var kese savaşı söz var kestire başı...

senin cümlelerin bana bunu hatırlattı...

uslübunu düzelt öncelikle...

haklı iken haksız oluyorsun...

dip not:kimse bir başkasını yargılayacak kadar kusursuz değildir ama kendinde bu hakkı görebilecek kadar hadsizdir...

2|1
    0|2
    • ben yarglayım ayıplarım da sanane . bu benim fikrim .

• evet haklısın cicim .

• tarafsız olabilse en iyi cevap olarak seçilmesi gereken cevap bu ama tabi ki olmayacak

• ben bu soruların amacını anlamıyorum yaa :)

acaba nedir nedir ?

3|0
    0|2
  • "zarını da al git" pampa

3|0
    1|3
  • cinsel dürtüler yüzünden millete yanacağını söyleyip de küçücük çocuklara tecavüz eden sapıklardaki ruh haline sahipsin. Nasış asosyal çirkin gudubetsen artık hıncını milletten çıkarmışsın. çok güzelim demişsin. Ulan senin yüzün güzel olsa nolur. o kapkara çirkin kalbinle seni alacak adamın aklına sıçayım! senin gibiler kimseyi sevmez etrafına hep negatif gözlerle bakar. Sevilmezsin de...

0|0
    0|0
  • Hemcinsim olarak seni kınıyorum. Sen de bir kadınsın. Şu namus denen olay yüzünden ne kadar kanı bozuk bir toplumuz hala anlamadın dimi? Bekaret kadının kadınlığından insanlığından, gururundan daha önemli olduğunu biliyor musun? "Öyle bakire değil ııyyykk" diyorsun ama doğuda bir kız erkekle telefonlaştı diye töre cinayetine kurban gidiyor. Onun insan olması, kadın olması hiç önemi yok. Tak vuruluyor. Namus var ya hani? İşte bu namus denen saçmalık yüzünden tüm bu olaylar. Bir olay daha var, Çocuk yaşta başlık parası için veriliyor kız. 13 yaşında kendinden yaşça büyük bir amcayla cinsel ilişkiye girmek zorunda kalıyor istemeyerek hayatı boyunca. Buna tecavüz derler, biliyor muydun? Ha bir de tecavüz yüzünden bekaretini kaybetmiş kızlar var. Onlar bile suçlu sayılıyor. İnsanlığı ve kadınlığı hiçe sayılıyor. Bir de dul kadınlar var. Onlar da bakire değil diye, dışlanıyor toplumdan.

1|0
    0|1
    • Daha devam ediyorum. Bu namus belası yüzünden aileler kızlarını üniversiteye yollamıyor. Neymiş efendim, kim bilir başına neler gelirmiş. Bazı aileler kızlarına ehliyet yapmayı yasaklıyor, fazla özgür olur diye. Neymiş efendim, laf gelirmiş. Bizim toplumda erkekler başı çekiyor, bunu biliyorsun. Neden erkekler istediklerin yapabiliyor? Çünkü kadınlar fazla yumuşak başlı, kadınlar erkeklere özgürlükler tanıyor. Kadınlar daha toleranslı. Ortam bu yüzden erkeklerin. Bir de Kadınlarımız, küçük kızlarımız, üniversite okuyamayıp, işsiz kaldıkları için erkeklere muhtaç kalıyor. Bu sefer ne yapıyorlar? Koca bekliyorlar. Toplumumuz erkeğe yapılan cariyeliği kabul ediyor. Evlenince cariyelik meşrulaşıyor. Sanki köle pazarındayız ve köle satın alıyorlar. Kızları da pazar da en iyi sunabilmek için bekaret yöntemi kullanıyorlar. Hani köle önceden kimseye hizmet etmedi falan gibi. Köle alınıyor cariyelik başlıyor. Evde otur, erkeğe hizmet et, cinsel açıdan. Yemek pişir.

• Ben okudum mesleğimde var.. niye cariyelik olsun namusuyla oturmak..

• Peki evlenmeden önce her haltı yiyip sonra da başörtülü dindar bir kadınla evlenen erkek için ne düşünüyorsun ?bu erkekten hayır gelir mi dersin?

0|0
    1|1
    • Yahu neden herseyde olayı basortuye cekiyorsunuz namus diyince aklınıza basortunu geliyor... namuslunun veya namussuzun basırtulusu ve acıgı yok bunu cıkarın artık kafanızda orumcek kafalı zihniyet yeter yok olun bu gezegenden... bir kızın yaptıgını bası acık veya kapalı butun kızlara maal etmeyin... igrencsiniz...

• "o erkek" diye cevap vermişti birine

• sana ne oluyor. kesin baskıdan dolayı böylesin sen. ayrıca üslubun hiç doğru değil. büyük konuşma derim yarn öbürgün ne olacağı belli değil. sonra başına gelmesin ;)

5|0
    1|0
    • başıma gelmez korkma:)ben kendimi erkeklere sunmam . beni seven alır evlenir zaten ...

aile baskısı falanda yok . gayet medeni güzel bir ailem var . babam avukat .. annemse eski hemşire .

• büyük konuşuyorsun ama kızma bana sakın hersey bizim için ewlenip bir ömür boyu ewli kalacağın ne malum ya bosanırsan aynı konumda olacaksın genc yasta dul kalıp ömür boyu ewlenmeden durabilcen mi bence yinede hersey allahtandır de şükrt haline gerisi takdiri ilahi sen yinede...

• hıhı tabi canım tabi kesin öyledir

Yükleniyor...