Eşcinsel arkadaşınız size aşık olduğunu söylese ne yapardınız?

Eşcinsel arkadaşınız size aşık olduğunu söylese ne yapardınız?

Arkadaşlığınızı bitirir miydiniz?Yoksa devam mı ederdiniz?

0|0
16|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben eşcinsel bir erkeğim. Benden hoşlanan heteroseksüel kız arkadaşlarım oldu. Kibarca reddettim. Arkadaşlığımı bitirmedim. Zaten bunu anlayamıyorum. Ben kızlara ilgi duymuyorum. Ama heteroseksül bir kız arkadaşımla birlikte olduğumda "ya benden hoşlanırsa!" diye bir korku yaşamıyorum. Ne olacak ki? Böyle bir şey söylerse kibarca reddedirim olur biter. Ama ülkemizin heteroseküsel erkekleri hiç öyle değildir! Ben heteroseksüel p*rno ve gay p*rnosu seyrederim. Lezbiyen p*rnosu izlemem. Çünkü kadınlara ilgi duymuyorum. Ama burda herhangi bir başlıkta lezbiyen p*rnosunu ya da onları izleyenleri aşağılamam. Ya da p*rno izlerken karşıma yanlışıkla lezbiyen p*rnosu çıkarsa panik yapmam. Ama heteroseksüel erkeklerimiz fırsat buldukça gay p*rnosunu aşağılamaya çalışırlar. (sitededeki konularda görüyoruz) Lezbiyen p*rnosundan bahsederken mutlaka gay p*rnosuna da ele alıp iğrenç diyerek, eşcinsel erkeklerin cinsel kimliğini aşağılamaya çalışıp kendilerini tatmin ederler.

Kadınların empati kurma yeteneği daha yüksek olduğu için bu konularda daha hassas olurlar. Eşcinsel birisi türk hetero erkeğine böyle bir şey derse verecekleri cevap muhtemelen küfürdür. Hatta yakın bir arkadaşlarının eşcinsel olduğunu öğrenseler hemen arkadaşlığını bitirirler. Ama lezbiyense ağızlarının suyu aka aka 3 lü ilişki fantezisi kurarlar. Ne de olsa onlar bizim türk erkeklerimizin fantezilerini süsleyen, birbiriyle sevişen ateşli lezbiyenler!

1|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• eğer arkadaşlığımızı bitirirsem onu yadırgayıp dışladığımı düşünebilir belirli saygı çerçevesinde onu redderim ve arkadaşlığımı sürdürürüm.

0|2
    0|0
  • Uzak durmaya calısırım

0|0
    0|1
  • Arkadaşımı çok sevsem bile bitiririm herşeyi...

0|0
    0|0
  • Aşık olarak bitirmiş zaten o arkadaşlığı.

1|1
    0|0
  • kadınlarda o dostluk bitmiyor.

bir daha o niyetle yaklaşmadı. şuan sevgilisi var. uzakta zaten. hallettik biz o mevzuyu.

halleden erkek arkadaşlarım da var heteroseksüel olup böyle bir itirafla karşılaşan...

hallolabilir bir mesela pekala.

0|0
    0|0
  • kendimi tebrik ederim. bir erkeği kendime aşık edemezken hemcinsimi etmişsem büyük başarı

1|0
    0|0
  • Çok fazla incelemek iyi değil zira herkesin vect tefek sorunları kusurları olabilir.

1|0
    0|0
    • zevk bu kimi sever kimi iğrenir

• ya bi git ya dogru durust cevap yazmicaksan yazma.biktim sizden abuk subuk cevaplarinizdan.surda adam gibi bi soru sorduk.terbiyesiz

• namazamı duracan ):

• ayırt etmiyorum

1|0
    0|0
  • arkadasligimi bitiririm.

0|0
    0|0
  • Yok ya tecavüz falan eder ):

0|0
    0|0
  • fark yapmaz tabiki

0|0
    0|0
  • Fark yapmaz

0|0
    0|0
  • Kısmet bulurum ona.

0|0
    0|0
  • aynı yerde yalnız kalmayın :)

0|0
    0|0
  • doğru olanı yapmalısın

0|0
    0|0
  • benim basıma geldi , kız arkadasım bana acıldı sana asıgım dedi ben arkadaslıgımı bitirmedim hala cok samımıyız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir insanı cinsel tercihleri nedeniyle yarılamanın yanlış olduğu görüşündeyim. Sonuçta ben onunla arkadaş olurken eşcinsel olup olmadığına bakarak karar vermedim. Yani bu da demektir ki arkadaşlarımı seçerken başka değerlere önem vermişim ve o da bu değerlere sahipmiş. Eşcinsel olup benden hoşlandığını söylerse de onu ırmadan teklifini reddederim ama arkadaşlığımı bitirmem.

0|1
    0|0
  • bu hafif homofobik heteroların küstahlığı ne zaman bitecek? tabi ki de kibarca reddediceksin, eğer arkadaşın o zamana kadar durup ta dolaptan senin için çıktıysa, arkadaşlığınızı bitirirsen çok pişman olursun dolapta çıkmak yürek ister her babayiğidin harcı değil

1|0
    0|0
  • Kibarca olmayacağını söyler, çaktırmamaya çalışsam da çocuktan kaçmaya başlardım. Zaten kimseyle o kadar yakın bir arkadaşlık kurmak istemediğimden çok sorun olmazdı sanırım.

0|1
    0|0
  • aman yanına bile yaklaşmam kolama ilaç falan atar..

0|0
    0|2
    • Kadınlarda sana yaklaşmasın. Ne de olsa sen heteroseksüel bir erkeksin. Yani kadınlardan hoşlanıyorsun. Bir kadının kolasına ilaç atıp, onu bayıltıp ona tecavüz edebilirsin. En iyisi kadınlar senden uzak dursun.

• Bir kişinin dini kimliğine hakaret etmek ne kadar suçsa cinsel kimliğine hakaret etmekte o kadar suçtur.

• sıkıldım bu muhabbetten engelliyorum seni..

sende engelle.. !

• koçum diye seslenmeyi bırakır kelebek derdim.onada onun gibi birini bulur Amsterdama uçak biletlerini alırdım .Hadi kıyak gene yolculuğu bedavaya getirdi. :D

1|1
    0|2
    • eşcinsellerin hollandadan başka biyerde yaşamaya hakları yok yani? öyle mi?

• eşcinsel bir arkadaşım olsun istemezdim...hani bir söz vardır ya bana arkadaşını göster..sana kim oldugunu söyleyim...birisini tanımak için arkadaşına bakmakta yeterlidir bazen...

0|0
    1|2
  • cok eşcinsel bana asık oldugunu söyledi işim olmadı

0|1
    0|2
  • uzaklaşırım :D

0|0
    0|0
  • arkadaşlık bitirmezdim ama tatlı dille durumu izah ederdim.

0|0
    0|0
  • hahaha nikah yasak ülkemizde californa eyaletinde serbest diye duymuştum kıy nikahı gitsin :)

0|0
    0|0
  • Evet bitiririm.Koduğum arkadaşı

1|0
    0|3
  • onun tercihi beni bağlamaz diyemezdim arkadaşlığımıza nokta koyardım...

0|0
    1|0
  • arkama bakmadan kacardımm topuklarım k.cma carpa carpa

0|0
    1|1
  • bitirirdim

0|0
    0|2
  • bülent ersoyu ziyaret etmesini tavsiye ederim

0|0
    1|2
  • eşcinsel arkadaşım olamaz