Kendini bakire olarak kakalayan anal yapmış kadınlarımız...

Evlenmeden önce her türlü boku yiyip anal ilişkiye giren bazı hemcinslerim evleneceği zaman göğsünü gere gere ''ben bakireyim'' diye kendilerini avutuyorlar. burada karşı tarafı değil kendilerini kandırıyorlar. olay sadece bacak arasında olan o zarla mı bitiyor ?

Güncellemeler:
sorumu cevapladıktan sonra bana o cvba yorum yapma hakkı vermeyip beni engelleyen çılgın bakire, fazla dokundu sanırım bu soru sana :)
sorumu gtünden anlayanlara; çok merak ediyorsanız evet ben bakire değilim bu konuda da çok rahatım ve hiç evlenmedim de. bekarete önem vermiyorum.

benim tasdiklemediğim olay, soruda da belirttiğim gibi, her boku yiyip sonrada kendini bakire olarak kakalayan ve bu yalana kendini inandırmış olan kişilerdir. bu yalana o kadar çok inanmışlar ki, onlar bile olayın sadece zar da bittiğini düşünyor ve her boku yiyip evlenmeden bekaretini vermiş olanları eleştiriyorlar. böyle değil mi ?

0|0
11|24

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef öyle... Tamam cinsellikte herkes dilediğini yaşar ama dinimizin kesinlikle "yasak" dediği, sağlığa zararlı şeylerden de uzak durmak gerekir. Onlar namusu sadece göstermelik bir amaç olarakkullanıyorlar ve evlendikten sonra "al ben bakireyim zarım duruyor" diyorlar. Ancak namus denen şey kafada, fikirlerde ve insanın karakterinde bitiyor. Eğer ruhunda varsa o zaman dediğin gibi her haltı yiyor... Yazık.. Acıyorum öylelerine...

2|5
    2|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu zaten her türlü kişiyi kandırmaktir.

-Bakirelik hiç ilişkiye girmemiş olmayı ifade eder. Kızlık zari ile ilgisi yoktur.

Kızlık zari sadece eğer bozulduysa biseyleri daha gözle görülür şekilde ortaya çıkarır.

Evet böyle yapan kızlar var maalesef. Bizi kandırıyorlar. Aptal yerine konuluyoruz. Ve bir ömrü o kişi ile geçiriyoruz.

Sonucu ne olursa olsun dürüst olmak gerekir. Bir ilişki ve evlilikte yalan varsa geleceği her daim sıkıntılı olur.

Bunun dışında herkes kendi seçimini yapar.

Cut.

1|0
    0|0
  • Aslında kimse kimseyi kandırmıyor. Her insan günahı veya sevabı ile ne yaşıyorsa kendisi yaşıyor ve karşı tarafa dokunulmamış ten götürmek gibi bir zorunluğu kimsenin yok.

Bu konuları düşüklük olarak görmek ya da göstermek de , ilk taşı kimin atması gerektiğine götürür meseleyi. Bu detayların önemi , ülkeden ülkeye toplumdan topluma kültürden kültüre değiştiği gibi içkültürlerde de değişkendir. Yani birilerine göre önem derecesi maksimum olabilir ve bunu savunabilirsin ,zira değer yüklediğin böyle şeylerdir ve armağan olarak tenini götürmek isteyebilir ama bunların da o teni yaşatmak için de lüks dayanmış ev araba hizmetliler vs vs gibi maksimum limit ve önşartları olabilir. Bu limitler düşerse huzursuzluk bozgun ve boşanma kapıda olur Diğer birilerine göre bunların değeri , götüreceği yürekten daha önemsizdir ve karşısındaki insana önşartsız kanını veya hayatını verecek karakterde olabilir.

Hiç düşünülmeyen bir açıyı da çok şey duymuş olan bir psikolog olarak ben söyleyeyim ; bayanlara zaaaar zar diye inleyen erkeklerin "BAZILARININ" dibinin de dokunulmamış olmadığını nasıl bilebilirsiniz ? Açık tarzlı olan yürekliler zaten kendini belirtiyor da bir de açıktarzlı olmayan ve en azından prostat mast'ı veya ortasından aktif travesti en çoğundan pasif ilişki deneyen ve bunu da heyecan denemesi veya hatası diye nitelendirdiği dip işleri yapanları siz nasıl ayırd edebileceksiniz ?

Sorunu da tekrar edelim : olay sadece bacak arasında olan o zarla mı bitiyor ?

1|0
    0|0
  • bakirelik zarı sağlam olan değil el değmemiş olandır. oynaşmak sevişmek üstten sürtünmek hepsi de aynı. bir ekekle sevişme ortamına girmeyen bakiredir. bu işi bilen birine denk gelirlerse o zaman sıçarlar işte

1|0
    0|0
  • Bundan 2 sene önce evlenme kararı aldım ve istemeler yüzükler falan takıldı derken bir gün sözlüm bana dedi ki sana karşı dürüst olmak istiyorum, ben bakireyim ama daha önce sevgilimle birşeyler yaşadım.. Ama o güne kadar da bir kere bile sorgulamadım.. Geri zekalı o güne kadar sorgulamamışım niye çıkıpta saçmalıyorsun değil mi..? Yani sana gerçekten katılıyorum, her boku ye, yat kalk sonra bakireyim.. Ben olsam kendimden utanırım yaa.. Ayrıca bu bakirelik olayını soran cinslerimde bir o kadar iğrenç.. Onlarda her boku yiyo sonra evlenceğim kişi bakire olmalı.. Allah ıslah etsin..

1|1
    1|0
    • çok güzel yazmışsın. beni bir kaç kişi yanlış anladı. bekarete aslaa önem veren bir insan değilim. benim kızdığım tasdiklemediğim soruda da belirttiğim gibi her boku yiyip kendini bakire olarak kakalayanlara. bunlar kendilerini rahibe olarak görenler bekaretini evlilik dışı verenleri eleştirenler.

• yadırgamamak lazım aslında.. Sende bakire olarak kalsaydın belki sende eleştirirdin.. Aslında önemli olan yaşayan da yaşamayan da birbirine saygı duymak zorunda.. Herkesin hür iradesi, herkesin kendince doğruları var..

• tamamen haklısın. benim bikaç kız arkadaşım bakireydi ama geri kalan her şeyi yaşamıştık mesela birlikteyken. onlar şimdi ileride evlencekleri adamı bakire diye kandırmış olcaklar. bu kızlara da kızamıyorum aslında çünkü hala bekaret kavramı önemli toplumda. herkes senin kadar cesur olamayabiliyor işte.

1|1
    0|0
  • evet belkide haklısın belki böyle yapan çok ama sen napıyosun peki her önüne gelene bakire diilimmi diyosun her önünne gelenle yatıyomusun ?

1|0
    1|0
  • çogu kız öyle. ben o yuzden bakire istegimi kaybettim. istemiyorum aga. yapmışsada yapmıştır .

1|0
    0|1
  • Bence btmior hcbsey farketmiyor evinden ckarken babasinn gozune baktgnda ben tertemzm dyeblmeli ya hic yapmcak ya da yapip ben bakiteym dye gurulanmcak

1|1
    0|0
  • bakirelik iki damla kan ve 1 ml gözükmeyen hissedilmeyen bir zarla olacaksa herkes bakiredir ama bakirelik onlarla ölçülmezzzzzzzzzzzzzzzzzz

1|0
    0|0
  • en azından o bakire ya evlenmeye yakın kızlığını diktiren ya da sunı kızlık zarı takanlardan daha masum onlar emin ollll

1|0
    0|0
  • Hay ağzına sağlık

1|0
    1|1
    • Boş ver kim ne derse desin. Önemli olan senin kendini nasıl hissettiğin. En azından sen bakire olmadığını açık yüreklilikle söyleyebilecek kadar gururlu bir kadınsın.

• evlenmeden önce ilişkiye girmiş her insan bence karaktersizdir genede insanların kendi tercihi kimseyi yargılamam

0|0
    1|0
  • soruyu soran arkadaşım . soruyorum sana , eleştiri yapan kişiye direk '' analcılardansın sanırım '' demek ne demek ya . bana bunun açıklamasını yapar mısın ? bu ne zavallı bir cevap ya

0|0
    3|0
  • haklısın bacım gercek bakırelerın hakkını yıyorlar bence asmalıyız onları dırı dırı yakmalı derılerını yuzmelıyız 2 hatta 3 delıgede sahip cıkması gerek zor zor :D

0|0
    0|0
  • Maalesef erkekler sadece görebildikleri kadarını anlayabiliyor, o kızlarında bu işine geliyor.

0|0
    1|1
  • bazı kızlar öyle düşünüyor.

0|0
    0|0
  • Bakirelik tüm bedenen el değmemiş olmalı.eğer bakireyim diyorsa birisi.

0|1
    0|0
  • bence herşey bacak arasında bitmiyor..

0|0
    0|0
  • bakir olarak yapmis birini isterim. sadece sartlarimi kabul etsin, bende onu kabul edecegim :)
    her insanin tevbe hakki var

0|0
    0|0
  • Sen kusura bakmada patlattirmissin herkezin patlak olmasini istiyorsun . Verdin mi arkasinda durucan millete bok atma

0|1
    2|2
  • birincisi , göğsünü gere gere ben bakireyim demez hiçbi kız, bunlar mahrem şeyler, kızlar siz aranızda konuşuyosunuz heralde bunları, ikincisi artık kısır konuları bırakın, sorduğun sorunun milyon tane muadili var bıkmadınız mı aynı konuları tartışmaktan ? ayrıca bu soruyu soruyosan kesin zamanında çok sevip seviştin ve bekaretini kaybettin, şimdi de bakire kızlarla uğraşıyosun, bir konuda haklısın evet benim için oral yapmış kız artık bakire değildir

0|1
    1|0
  • Anal yapmıssada anlarız bosuna heveslenmesinler onları domaltıp kalcalarınin ayirip döt deliği eğer huni şeklindeyse anal yaptigini anlariz elinden tuttugumuz gibi babasinin evine ;)

0|1
    1|0
  • senın canın sagolsun o dedıgın bakirelerden daha bakiresin sen :D kızın tavırlarından zaten anlasılır ne yaptıgı acamiyle seks ustasını ayırt edersın heralde :D ama acamı davranacak kadar zeki olursa artık bilemicem onuda... bence zar olmasaydı daha rahat olurdu kızlar ıcınde erkekler ıcınde

1|0
    0|0
  • Bacaklarını kapat beynin üşümesin.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bir yerde hakılısın " bakirelik zarda değilir " buna katılıyorum , kız zaten herşeyi yapıyor sonra gidip diktiriyor al sana ben bakireyim diyor , eee insanın kendisine saygısı bu mu ?

Kişinin önce kendisine saygısı olmalı , karşı taraf seni bakire istiyor diye " ben yapmadım etmedim , kendimi eşime sakladım " lafının arkasında durabilmeli insan , her haltı yiyip ben bakireyim demek hoş değil ve karşıdakini kandırmak olur..

1|0
    0|0
    • Karşındakini kandırıyorsun ama kendisi kanmıyormu sonradan pişman oluyor soylesemmi söylemesemmi diye düşünüyor gecen gün buna benzer bir soru sorulmuştu

• En büyük zararı kendisine veriyor zaten , birilerinin ihityacını karşılamak ya da elimden gitmesin benden ayrılmasın diye yapmak en büyük salaklıktır !

Ve sitede ki kızlarımızın bazı sorularında görüdüğümüz gibi çoğu pişman oluyor psikolojik sorunlar yaşıyor.

• Birisiyle yatınca zaten bakirelik falan kalmaz illa vajinal ilişkiye gerek yok, sadece kanıt olarak o zarı bazalmamız çok saçma ve desteksiz, dediğin gibi zar duruyor ama yemediği bok kalmamış çok insan var.

1|0
    0|0
  • Yerden goge kadar katiliyorum. Bekaretin sozkuk anlami ; saflik, temizlik, masumluk degil mi? Yapilan yanlisi yalanla kapatmak bakirelik mi? Bu insanlar ruhunun bekaretini kaybetmisler...

1|0
    0|0
  • Vay* ya, zarina beynini iliştiren yüce Rabbim, neler kesfettirmis sana, ne güzel de aydinlattin bizi.

1|2
    2|1
  • Deme öyle.Erkeklere ve kızlara göre o zar orda duruyorsa namuslunun dibisin!

1|1
    0|0
  • sizin beynilerinizi yaparken tutkalı biraz fazla kaçırmışlar.

3|1
    7|8
    • analcılardansın sanırım :)

• soruyu soran arkadaşım . soruyorum sana , eleştiri yapan kişiye direk '' analcılardansın sanırım '' demek ne demek ya . bana bunun açıklamasını yapar mısın ? bu ne zavallı bir cevap ya

• anal ilişki yaşayanlar dinimizce nekadar günaha girdiklerini biliyorlarmı anüs cinsel birleşmeye uygun değil ak yol varken neden bok yolunu tercih ediyorsunuzki

1|0
    0|0
  • kesinlikle her boku yapıpta sadece zarı duran bakire olmuyo , size sesleniyorum "Analcı" bakire kızlar/kızlarımız. Zarınız duruyo diye bakire olmuyosunuz sizin ruhunuz OR*SPU olmuş.

1|0
    0|0
  • haklısın ama herkes kendinden sorumludur. bana göre de hoş değil ama onca halti yiyip ahlak bekciligi yapmıyorsa bak x veriyor y kaşar muhabbetine girmiyorsa açıkçası umrumda da değil herkes istediği yerini verebilir-alabilir.

1|0
    0|0
  • sen hangi gruptansın her yol roma mı :)

helali mi bekliyorum mu :)

yapasım var ama ahlaklıyım mı :))

söz evlenince denicem mi :)))

yapma be güzelim açık nickle böyle sorularla tribüne oynama ;)) böyle numaraları yemez erkekler bir bakışta kimin ne mal olduğunu anlıcak zeka da çok erkek var çoğu yemez bu numarayıı :))))

2|3
    6|2
    • işte buuuuuu

• erkekleri arkana dizdiğin için bu soru gücüne gitti bence :) analcı gizlicim :)

• senin bu soruyu açık kimlikle sormaktaki amacın ne ;)

kimin ne yaptığı neden bu kadar zoruna gitti :)) biri kendini sana bakireyim diye mi kakaladı :)))

Yükleniyor...