Erkekler ilk cinsel anlamda beraber olduğunuz kişi sizin için önemli midir?

Ben bakire dglim fakat erkek arkadaşım bakır iki senedir birlikteyiz ve onla artık beraber olmak istiyorum.Bir erkeğin ilki olmak nasıl bişeyi dir?bunu yaparsak bana karşı davranışları ne derecede değişir?olumlu veya olumsuz yönleri ne olur?onunla ilişkimiz ciddi

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• iki sene boyunca sana nasıl sevgisini gösterdi ise aynı sevgi ve aşk devam edecek .sen onun ilki olacaksın .bu zamana kadar duygusal olarak paylaştığınız her anı daha yakın olarak paylaşacaksınız .sen sevgilinin ilki olacağın için sevgilin heyecanlı olacak .sen daha zevkli davranabilirsin .çekiciliği ve güzelliğini seks in her anında yaşamalısın göstermelisin .sevgilin acemiliiğini sana göstermemesi için sen son derece zevkli davranmalısın .ikinizde zevk alırsınız

sana daha çok bağlanacaktır .seni daha çok arzular kısa zaman içinde bire çok kez seks yaparsınız mutlaka .senin güzelliğini ve çekiciliği her an görmek ister .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Boşversene !

Aşk mı kaldı artık sevgimi kaldı dostlukmu kaldı

Herkes gördüğünü sever olmuş.

Ne olduğuna değil, ne verdiğine bakar olmuş..

1|0
    3|0
  • 2 yıldır bakire olmayan bir kızla beraber ve ilşkiye girmedi ? ya sen cazibeli değilsin ya da arkadaş gay

1|0
    0|0
  • Ben ilk hatunu yolda görsem tanımam

1|0
    0|0
  • tabiki önemlidir

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın bakire olmadığını biliyor ve senden cinsel talepler yoksa, evlilik düşünüyorsa cinsel yaklaşımların senin için olumsuz olabilir.

0|0
    0|0
    • Ilerde evlilik düşünüyorsuz daha cok var yani illa yapalim diye bir talebi yok sağolasın cok anlayışlı ben istersem yapar yapalim dersem

• Bnm için halen önemli... o değer vermese de ben değer verdim ona..

1|0
    0|0
  • ilkler unutulmaz

1|0
    0|0
  • Seviyorsa olumlu olcaktr emin ol

1|0
    0|0
  • kölen olur senin :)

0|0
    0|0
  • valla olumluda olumsuzda

0|0
    0|0
    • Nasıl yani olumlu yani olumsuz yani nedir?

• Muhtemelen sende ona bakireyim dedin yani belki o da bakirim diye yalan atmış olabilir

0|0
    0|0
  • Eğer senin bakire olmadığını bilmiyorsa açıkla böyle birşey erkekten saklanmaz bakire olmadığını biliyor ve seninle ilişkiye girmiyorsa penisi çok küçük olabilir ve çekiniyordur büyük bir ihtimal

0|0
    0|0
    • Penisi biraz ufak evet ama ben onu seviyorum bakire olmadigimi bilio zaten

• Ona bunu anlatmalısın penisinin küçük olması seni daha çok tahrik ettiğini veya onun penisi senin gözünde dünyanın en büyüğü olduğunu anlat kendine olan güveni artsın

• Yok küçük oldugunu söylemedim ona küçük my dedi normal askim dedim kirilmasin diye

Kızlar Ne Diyor 1

• Seni birakmaz senden basksyla evlilik dusunemez bir a* sende var sanar :)

2|1
    0|0
Yükleniyor...