Kapat

Sahte kızlık zarı ya da diktiren var mı?

Sahte kızlık zarını deneyen varmı? Yeni çıkmış ilişkiden önce vaginaya koyuluyormuş sürtüşmeden ve ıslaklıktan kanın rengi gibi oluyormuş deneyen varmı?

Kızlık zarını diktiren varmı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• var güzelim alıp deneyebilirsin sevgilinle

0|0
    0|0
    • Sende denedinmi

• yooo herkese değil bana canım .)

• netten satılan ilişkiden 10-15 dk önce yerlestıreceksın vesaıreler sahte işe yaramıyor haberınız olsn :) sonra ortada kalmayın o ürünün orjınalı o sekılde kullanılmıyor ben doktorum kullanan hastalardan bılıyorum orjınalını bulmuslardı bır yerden

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• gel vatandaş gel kızlık zarına gel !

0|0
    0|0
  • kızlar uyumuş gec kaldın :D

0|0
    0|0
  • çinden getirtiyorum çok ucuz

0|0
    0|0
  • Bozmadan önce düşünecektin

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Kanın rengi koyu oluyor ayrıca ilişki öncesi sıcak bir banyo yapayım dersen kanama gene başlıyor dikkat etmen lazım

0|0
    0|0
  • ben doktorum ve kızlık zarı diktirmiş sonuc alamamıs cok hasta tanıyorum son zamanlarda hastalar yapay zar dıye bır sey kullanmaya basladı ülkemızde nette satılan yapay zarlar sahte işe yaramıyormus bu ürünün orjınalını bulursanız cok işe yarıyor dikim gerekmıyor bazı hastalarım orjınal satan bır yer bulmuslar ve oradan alıyorlardı şimdi cogu kişi nerden alınyıor dıye özelden mesaj atacak emınım bu sebepten sız sormadan ben maıl adresını yazayım :) beyazkardelen122@outlook. com hastalar buradan orjınal yapay kızlık zarı alıyor bılgınıze

0|0
    0|0
Yükleniyor...