Ya sabahtan beri kendimi yiyip duruyorum ya :(

Ya bilen varsa ya da tahmini bişeyler söylesin kafayı yiyecem ya.Bugün sabah otururken altımın ıslandığını hissettimm ve kalktığımda oturduğum yerde kan olduğunu gördüm.Pijamamda, iç çamaşırımda kirlenmişti. Şok oldum.Regldan çıkalı 7,8gün oldu ve ıslandğimi hissedene kadar hiçbisey hissetmedim.Kan durmuştu zaten farkettiğimde :(:( ya bakireyim ve mast yapmıyorum yapamıyorum zaten :(:( neden böyle oldu ya kızlık zarıma bişey olmamistr değil mi? ya kafayii yicemi bide daha önce sağlık kategorisinde sordumm kaldırdılar ya umarım yine kaldırmazlar çok önemli ya off :(:(:( doktora gitmeyede çekiniyorum :(:(

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Adet dışı kanamalar oldukça sık bir problem olup kadın doğum hekimine en sık başvuru nedenlerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Şunu da özellikle belirtmek isterim ki adet dışı kanama bir belirtidir yani altta yatan bir problemin yansımasıdır. Bu nedenle bu şikayetle bize başvuran kadınları adet dışı kanamaya neden olabilecek nedenleri özellikle içine girdiği yaş grubuna göre öncelikli nedenler başta olmak üzere detaylı bir şekilde araştırırız. Bu araştırmanın sonucunda saptadığımız problemler hormonal düzensizlikten kadın üreme organlarının kanserlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede değişkenlik gösterebilir.

Adet dışı kanamalar nedenlerine göre 2 ana başlıkta toplanmaktadır. Bunlar; hormonların (anovulasyon) veya pıhtılaşmayla ilgili fonksiyonların bozukluğuna (idyopatik trombositopenik purpura, von Willebrand ) bağlı kanamalar ve organik yani kadın üreme organlarından gelişen gözle ya da mikroskobik inceleme neticesinde ortaya konulabilen patolojilerin (myom, rahim iç zarının kalınlaşması ve kanserler) neden olduğu kanamalardır.

Demiş doktorlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Jinekoloğa gitmelisin.

0|0
    0|0
  • arkadaşım içine bir şey girmedi ya da zğrleyecek bir hareket yapmadınsa korkacak bişey yoktur panik yapma bence kan kırlimi yoksa kırmızımıydı

0|0
    0|0
    • Cok koyuydu ve galiba normalinden daha sıvıydi su gibi

• Denerim en azından bu dertten kurtulunca tkrar tskkur ederim

• rica ederim istediğin zaman özeldende yazabilirsin iyi geceler

• hanimefendi yorumlarin icindeki tek dogru yorum dr a git diyenler eger kanama tekrar ederse muhakkakk ltrasona girmenizi oneririm bilginize

0|0
    0|0
  • 1. Ara kanama olabilir, banyoya gitmelisin.. 2. Bir rahatsızlık olabilir, doktora gitmelisin.. 3. Bayıltarak tecavüz olabilir, polise gitmelisin...

0|0
    0|1
  • normal bir durum canını boşa sıkma göstermenede gerek yok.. kendini sıkma.. kızlardan gelir böyle şeyler.. ayrıca masturbasyonu nasıl yapamıyorsun

0|0
    0|0
    • Umarım öyledir :( mast yapamiyorum dokunamıyorum kendime ondan

• Maalesef

• ama tatmak istiyorsun kendini frenliyorsun öylemi

• kadınlarda bazı zamanlarda ara kanamalar olabilir iç kanama yaşamıyorsun merak etme, doktora her halükarda gitmelisin ama. yumurtalıklarında sorun çıkabilir küçüğüm.

0|0
    0|1
  • Sağlığından önemli değil. Git doktora. GİT!

0|0
    0|0
  • yok ya zarla alaksı olamaz regl sonrası son kanama olabilir

0|0
    0|0
    • Son kanama çıktıktan bir hafta sonrada oluyor mu ki off inş öyledir

• niye çekindiğini anlamadım<*

0|0
    0|0
  • buradan alacağın bilgi sana faydadan çok zarar getirir doktora gitmen en iyisi senin için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mast yapmiyosan zarin yirtilmamistir. O kanamadan korkma ya oluyo arada brnim de oldu bikac kez korkma ama sık sık olmaya baslarsa bir doktora gorun

0|0
    0|0
  • canını sıkma duş al vucudun gevsesin sınav stresin varsa bunun gibi byk stresler tetikler zaten adet aralıklı olara 15 gün süre bilir

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin bence

0|0
    0|0
  • Nİye doktora gitmiyorsun ? Bunun kızlık zarıyla ilgisi olmayabilir belki çok ciddi başka bir sorun var..

0|0
    0|0
  • Bence doktora gıtmelısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...