Gerdek gecesi bakire kızın korkusunu nasıl hafifletirsiniz?

gerdek gecesinde bakire kızın kızlık giderken ki can acıması korkusunu nasıl hafifletirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• üniversitede bi arkadaşım anlattı uşaklı kendisi uşakta penise küçük papyon takıp boyuyorlarmış korkmaması için :))) bide bu sıralar tarkanın şarkısı söyleniyormuş gel gel güzelim hiç acımıyacakkkkkk :)) ben öpünce geçer derdim. :))

Erkekler Ne Diyor 19

• baayan mısın sen.. ?

• sen gerçekten bağyan mısın?:D

• ben inanmadığımı söylüyorum...
      neden böyle bir yola başvurdu anlamıyorum:-))

• Öncekileri Göster
    • hemde bayan..

• lnanmayanlar yazmak zorunda degıl zorla degıl ya

• Bilardo oynarız.

• biran önce işi bitireceksin uzadıkça panik yapar

• o da dogru ya

• Kollarımda olacak ne korkusu :S

• guzelce konusurak

• alkol al kafayı bulmucak oranda

• alkollü gerdek şaytana hizmettir. neden şükür namazı kıldırmayı tavsiye ediyorsunda alkolü tavsiye ediyorsun.baban tohumu serhoşkenmi ektide böyle düşünüyorsun.? yoksa genetikmidir.?

• sen bilirsin gir vajinusmusa yada tırs kork ne yapayım bana hayat dersi veriyor

• 3 gün boyunca masaj, oral yaparak, sürtünerek, oral yaptırarak, öperek sarılarak koklayarak yalayarak, yalatarak, öptürerek, heryerine penisimi sürterek vb.. yalnız bunu merak eden erkek arkadaşın olmalı sen değil.. orası biraz garip olmuş tabi..

• Poker oynarız :!..de.. bence boşuna..muhim olan tenlerin sıcakligi hissetmesi heyecan oyle diner.. gerisi tiriska.

• Öyle bir ön sevişmeee öyle bir oral sex yaparımki bana tevacüz eder :D:D

• destek olup yavaş hareketler olayların nasıl gelişceğini anlatmak bilgilendirmek istemiyorsa o an için daha sonra ya atabilmek filan basit şeyler

• erkek kızı rahatlamasını sağlaması lazım onun için oturun sohbet edin birlikte duş alın çay için kız ne kadar rahat olursa o kadar acısız geçer ve ön sevişmeyi uzun tutun ki vajina kasları daha da rahatlasın...

• hafiflemez , sadece gir önsevişmeyi uzatmaya bak ama onu fazla dinleme ...senden fazla isteklidir o an...

• en kötü bakire degilmiş gibi davranıp yapması daha ii kızlar için erkeler için sorun yok zaten

• ön sevişme neladar uzun olursa acı o kadar azalır :)

• onu çokta zor değil hemen başlamıcaksın kendi kendine sevişirken arada o korku biter

• önce konuşurum uzun uzun sonra çok ağırdan alırım ve hep sarılmaya özen gösteririm dur dediği an da dururum

• korkma acımayacak derim :)

• ayna tutar ne kadar girdiğini onada gösterirdim..sen bayan olduğundan eminmisin?

• evet bayanım ne oldu

• Öncekileri Göster
    • sen nıye bu kadar merak edıyosun benı

• merak ettiğim için değil. bunu yapmakla ne amaçlıyorsun onu merak ettiğim için

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...