Bekaret nasıl anlaşılır?

Beni bazen korku sarıyor, acaba kızlık zarım yırtılmış mıdır diye. Bunun olmasını hiç istemiyorum ve çok korkuyorum durduk yere. Az önce araştırıyordum, derinde değilmiş. Vajina girişindeymiş ve sadece sürtünme yolu ile bile yırtılabilirmiş. Ben hiç bir şekilde bu tarz deneyimler yaşamadım. Ama klitoral mastürbasyon yaparken zarar vermiş miyimdir acaba diye düşünüyorum. Baksam görebilir miyim acaba? Baylar bayanlar nasıl anlayabilirim yardım edin lütfen. Bu benim için gerçekten çok değerli..

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• anlattıkların doğru ise hiç bişey olmamıştır :)

2|0
    0|0
    • Neden doğru olmasın ki :(

• Bilemem. An itibari ile dert ettiğim bir durumdur o nedenle sormak istedim. Gerçi her zaman düşünürüm de, bugün epey paniğe kapıldım

• Bir sorun yoktur rahat ol kardesim ;)

Erkekler Ne Diyor 21

• içine parmaklarını sokmadıysan birşey olmaz. aynada kendini kontrol et

1|0
    0|0
  • Hay sizin zarınıza yaa ne zarmış be .olsa nolacak olmasa nolcakki yani zarlan yatıp zarlan kalkıyorsunuz .her şeyi kendi kendinize tabulaştırıyorsunuz sonrada yok toplum hatalı yok gelenekler öyle böyle . Bırakın bu zar takıntılarım zar namus değildir demekten bıktık yaa.

2|0
    1|0
    • Benim değer yargılarımı eleştirmek sana düşmez. Sen becermeye devam et.

• Değer yargısı bumu dur yani aman allahım ya .o zaman sağda solda değer yargının sergileme git doktora öğren ya.

• Bir kadının kendi hem cinslerine karşı kullandığı ifadeye bak ( becermek ) diyor bu nasıl bir anlayış .

• Merak etme hiç bişey yoktur. İlk günkü kadar sağlamdır

1|0
    0|0
  • hyr korkmana gerek yok yerinde sahibini bekliyor

1|0
    0|0
  • Surtunme ile birsey olmaz. Mast. ile de birsey olmaz. Klitoris ile vajina girisi arasindaa daglar kadar mesafe var arkadas :) bedeninizi tanimiyorsunuz. Kizlik zari yirtilmasi icin nerden baksan vajina dudaklarindan itibaren 5cm mesafe var. Ha sen parmaginla zorlarsan ya da tahris edersen bir iki damla kan gelir. Bekaret kaybetmede bir iki damla kan ile kurturulmuyor ki. Hangi doktor demis surtunmeyle kizlik zari bozulur diye? Ha surtunme esnasinda partnerin icine girmeye seni zorlar ki aci duyarsin v.s. anlarsin. Oyle mast. yapmakla kizlik zari bozulmaz. Bozulsaydi bunca insan evlenemezdi :) Biraz akil yurutun su mevzularda. Gerekirse ailenize danisin. Gerci internet var ama bir cok yorumdan goruyorum ki cahillik hala hakim. Son olarak kizlik zari esnektir. Sadece mast. ile bozulmus olsaydi bu toplumda cinayetlerin %90i kadin cinayetleri olurdu. Sukur ki boyle bir sey yok.

0|0
    0|0
  • :)bırseyın yok merak etme olsaydı cıddı sekılde hısserdın bunu zaten .zarın bozulması okadar kolay ve bsaıt degıl sürtünmeyle bısıklete bınmeyle agactan dusmeyle araba carpamsınla bısı olmaz

0|0
    0|0
  • bunu sen anlayamazsın doktorlar anlar da bozulmamıştır mast.la bozulmaz

0|0
    0|0
  • senın için çok degerliyse sürtüşmeycktin bayan degerli olan bişey hazine gibi korunmalı başa gelmide cefasıda sefasıda çekilmeli

0|0
    0|0
  • sürtünme ile bozulmaz ben sürtündüm kız arkadaşıma bişey olmadı hata benikini tutup deligine bastırdı gir diye ben orda tutum kendimi girmedim bozulmaz kolay kolay

0|0
    0|0
  • içine girince anlar :)

0|0
    0|0
  • bedavaya kontrol edebilirim arkadaşlar :D

0|0
    0|0
  • Bekareti kızlık zarıyla anlayamazsın. Bekareti bozulup bozulmadığı zor anlaşılır.

0|0
    0|0
  • hayatta daha önemli şeyler var bunlara kafanı takma

0|0
    0|0
  • sabah sabah ne azgınsınız lan öyle sizin ben taaa...

0|0
    0|0
  • korkma sağlam o ama parmak sokma

0|0
    0|0
  • toprak gireceğine y..r.ak girin daha iyi

0|0
    0|0
  • Bir parnak at bakayım kan geliyorsa kızsındır :D bişey olmamıştır ya korkma o kadar ama temiz kızsın tebrik ettim

0|0
    0|0
  • Çok değerliyse fotoğrafını çek, salona as :)

Bu ne yaa... Bu işleri kafanızda bu kadar sorun ettiğiniz için ileride vaginismus, orgazm olamama gibi sorunlar yaşıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • yazıkla bu kızlar zardan ibaret olduğunu sanıyor artık

0|0
    1|0
  • Klitoral mastürbasyonla kızlık zarına zarar veremezsin korkma. Evet kendin bakarak anlayabilirsin uygun pozisyon ve çok iyi bir ışık olmalı.

Kızlık zarı derinde değildir,hemen vajinanın girişindedir,3-4cm yi geçmez derinliği

1|1
    0|0
  • bebeğim geç aynanın karşısına otur aşarı çok değil acık dudaklarını aç bak göreceksin ortası büyük delikli olanlardan değilse net görürsün

1|0
    0|0
    • Ortası büyük delikli ise tehlikeli midir.

• hayır tehlikesi tabiki yok sadece net göremeyebilirsin bide evlendiğin kişininki ince olursa zarında esnekde olursa kolay yırtılmaz

Kızlar Ne Diyor 4

• Küçücük bir zar parçasını ne büyütüyorsunuz lan o kadar.Mezara götüreceksiniz sanki.

0|0
    0|0
  • Aynen bnde cinsel ilişkiye hiç girmedim ama yinede şüphe ediyorum bozulmuş olabileceginden

0|0
    0|0
  • tabiki görebilirsin ama gördüğün şeyi yorumlamayı bilmen lazım yani netten falan bulup bak kızlık zarının nasıl göründüğüne ve gördüğün o görüntüyle kıyasla kendininkini

bu arada klitorisini okşamayla kızlık zarına birşey olmaz ama sürtünme tehlikeli bunu unutma,

çünkü bırak sürtünmeyi,bisiklet kullanırken bile kızlık zarını kaybedenler oluyor

1|2
    0|0
  • görebilirsin ya da elini sokmadan tam oraya baskı uygula acıma hissedersen duruyordur ama nete takılma ya sürtünme ile hayatta bir şey olmaz abartmışlar

1|0
    0|0
    • Diyen doktordu ya o yüzden endişelendim zaten

Yükleniyor...