Böyle düşünen bayanlar, neyin kafasını yaşıyor?

kıza bakıyorsun yorumda yazıyorlar kendimi evleneceğim erkeğe sakladım ama tabi erkek dediğin tecrübeli olur vs..

Bu kızlar gercekten her anlamda bakire mi yoksa sadece önden mi arkadaş? :D sevdiğim adamın geçmişini umursamam diyorlar? nası mideleri kabul ediyor? nasıl bu toplum altında ezilmeyi göze aliyorlar anlamadım.

madem tecrübe istiyon git kendin kazan la. neyse hakkatten amacınız ne ? bunu soracaktım? :D

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye ve diğer geri kalmış ülkelerde ki insanların yaşam şekillerini hiç bir zaman anlayamadım zaten.

Arkadan, ağızdan her haltı yiyip, önden bakire kalmış kızların ve bu kızların hiç kimseyle birlikte olmadığını düşündükleri için onunla evlenmeye kalkışan RECEP İVEDİK lerin ülkesi burası...

Yalan dolan çeviren kız ile evleneceğime, bakire olmayan, istediği adamla istediği her şeyi sonuna kadar yaşamış, benimle de aşık olduğu için birlikte olan kadınla evlenirdim...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkeklerin "her kızla yatayım ama evleneceğim kız bakire olsun" mallığı devam ettiği sürece o mal erkekleri hazırda bekleyen kezbanlar da senin belirttiğin argümanları öne süreceklerdir. algıda mallıkta sınır yok.

1|0
    0|0
  • erkek yaparsa bırsey olmaz ama kadın yaparsa o* olur bılmem anlata bıldımmı tecrub meselesıne katılmıyorum ama kızlar baskalarıyla her haltı yıycek bana gelınce ben senı sıvıyorum la bı sk tır senı kım soyduysa o gıyındırsın bn kmseyle bısey yasamamıs bırı arıyorum buldumda ilk deneyımınde hep aklında bn olucam cınsellık aklına gelınce bır ben olucam. anlamıyorum sevmedıklerı adama zevk ıcın verırler sevdıklerı adama gostermezler bıle sonra fatmagulun sucu ne akıllı olsanız gerckten guvenebıldıgınız adama gel bırlıkte olalım derdınız

0|0
    0|0
  • he la herşeyi erkekten beklemeyin a m k :)

0|1
    0|0
  • pekı sen ne dusunuyorsun bu konuyla ılgılı bakırmı olmalı tecrubelımı sen kendını sakladınmı yoksa saklamayıp tecrubemı kazandın

0|0
    0|0
  • bakireymişim gibi çek pnp

1|0
    0|0
  • genelde sadece önden...

0|0
    0|0
  • bekaret erkek içinde kadın içinde çok saçma ve insanlık onurunu aşşağılayıcı bir konu bence

0|0
    0|0
  • gayet mantıklı düşünüyolar, erkektir bekarsa yapabilir, hiçbir toplumda erkek kadınla seviştiği için insanlar tarafından kötü karşılanmaz aksine gurur duyulur, gençken kızlarla beraber olan erkek popülerdir ki zaten popüler olmasa kızlarla beraber olmazdı. beraber olmayanları görüyoruz gayet pasif ve sönük tipler. bekarken gezen tozan evlenince durulan ve eşine sadık kalan erkek makbuldür. bunu sen yadırgıyosan sende bir tuhaflık var, ya da başka bir gezegende yaşıyosun

0|0
    1|0
  • soru tamamen benim düşüncelerimin tercimesi olmuş 5 yıldız

1|0
    0|0
  • Bak oyle erkekler oyle kadinlari hal eder bakire kadin hak etmez ama gel gelelimki kizin bu isi yapmasiyla erkegin bu isi yapmasi ayni sey degil kadin yaparsa butun sulalesini erkk yaparsa sadece kendini rezil eder bana gore cok fark vr dahada

1|0
    1|0
  • 2 alttaki gizli erkek bence. alınmasına ve ettiği laflara baksana :D

çok güzel bir noktaya barnak basmışsın, kızlardan cevap yok :D 5* soruya

0|0
    0|0
    • *2 alttaki gizli erkek üye gerçekte kadın bence

Kızlar Ne Diyor 1

• Iste bende buna sasıyorum kendilerini köle yapan kadınlar erkeklerinde isine geliyor. Böyle kadınlar kadinligi kotuluyor

3|0
    0|0
Yükleniyor...