Bursalı olanlar var mı? Nedense hep fuckbuddy, gay, lez tro tarzı ilişkileri burada görüyorum ben...

unıversıte okuyorum merkezdede oturdum ve bu tarz ılıskılere en cok bu sehırde karsılastım burada okuyan veya bılenler var mı neden acaba

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumu niye Bursaya bağlıyorsun şimdi? Bursalı birsürü arkadaşım var hepsi de iyi insanlar. Elbet her şehirden yamuk insan çıkabilir ama o dediğin yer Osmanlının manevi başkenti... Genelleme yapma derim

0|0
    0|0
    • nereye baglamalıyım.bana oyle denk geldı dıyorum ve soruyorum boyle dıkkatını ceken var mı dıye

• fucbuddy olmak yamukluk mudur ? kafaya bak yaaaaaaa

• yamukluk baglamında demedım.ılıskılerı nasıl anladıgımıza baglı bu durum.normalde degıl bana gore

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• bursada yerli bulmak zor elini sallasan balkan göçmeni karadeniz ya da doğudan göç edene çarparsın o yüzden her tarz insan bulabilirsin gay hakkaten çok

0|0
    0|0
  • Bursaya gelmeye dusunuyorum ama gaylerden korkuyorum cıddı anlamda cokmu harbıden ?

0|0
    0|0
    • tahmın edemezsın

• Ben ıstanbuldayım burada 2defa teklıf ettıler onları şey etmem ıcın para falan teklıf etmıslerdı ondan tırsıyorum benden kalıplıydılar bıde

• sen kendi dötüne güvenmiyorsan hiç biyere kımıldama bence.

Yükleniyor...