Sevgilim eskiden kötü bir şey yaşamış..

Ben 21 yasindayim sevgilim 20 yasinda bu mayısta tam olarak 2. Senemize giricez gecen ay bana bakire olmadığını söyledi ona kızdım neden daha önce anlatmadigini sordum seni kaybetmek istemedim dedi ve bana nasil olduğunu anlattı dayısı tarafından tecavuze ugrasmis ben tabikide inanmak istemedim şok oldum. Ama onu tanisaniz yalan soylemicek bir insan olduğunu bilirdiniz. Saatlerce agladi karşımda hatta bagirdi 'benim Günahım neydi küçücük çocuktum' dedi küçük yaşta olmus bu olay o gun agladi sarildim öptüm bütün herseyi anlatti ve bidaha acmadik konuyu onu cok seviyorum onu asla birakmam ve simdi ona nasıl davranmaliyim çünkü psikolojisi alt ust olsun istemiyorum sacinin teline zarar gelsin istemiyorum ve onunla evlenmek istiyorum ve evlenince cinsel hayatimiz kötü olur mu korkar mi ? Ve dayisini öldürmek istiyorum.

0|1
4|12

En İyi Kız Görüşü

• ADAMSIN. ADAM DEDIGIN BOYLE OLUR. GÖRÜN GÖRÜN !

HELAL OLSUN

5|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• normal davran. bu olayı bilmeden önce nasılsan öyle davran. acıyormuş gibi davranma. sevdiğini hissettir.

0|0
    0|0
  • eğer olayı atlatamadıysa psikoloğa görünsün bence.. kolay birşey değil

0|1
    0|0
  • Ben açıkçası inanmadım

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Işte adam kelimesinin karşılığı adamsın be kardeşim Allah senin yanında unutma be adamsın be adammmmmmmm helal olsun gözlerim doldu ...

1|0
    0|0
  • dostum sevgilini daha iyi tanıyan sensin tabii ki ama geçmişte bişey yaşayıp bakireliğini kaybeden kızların çoğu "tecavüze uğradım" kılıfını kullanıyor. ama 2 senedir birlikteymişsiniz, yani 18 yaşından beri seninleymiş. o yaştan önce biriyle olmadıysa dayısının tecavüz etmiş olması da muhtemel ama yine de aklında tut yani, kızarsın diye böyle bir yalan uydurmuş olabilir.

2|0
    0|0
  • dayısını öldürde kızın hayatını bir kez daha karart olmaz mı ?

yapabileceğin en iyi şey bu hiç yaşanmamış gibi davranmak

1|1
    0|0
  • bence yaklaşımın çok asilce ama öldürmek istemek gibi düşünceleri aklınızdan çıkarın...şahane bir ilişkiniz olacak..ama tek bir nokta var bu konuyu bir daha hiç açmaman ve hiç bir şekilde ima etmemen gerekiyor...ilerde bir tartışmada vs bunu yaparsan hayat ikinizede zehir olur,bunu yapabileceksen evlen yoksa hiç evlenme...şimdiden tebrik ediyorum seni...

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun kardeş bu da geçecektir merak etme

0|0
    0|0
  • dayısını öldürmek hiç bir şeyi çözmez aksine hayatınız berbat olur.sen sevgilinin elinden tut birbirinizi sevin geleceğinize bakın ve mutluluğunuza gölge düşürecek gereksiz şeylere takılmayın

0|0
    0|0
  • seviyorsan onu bırakma. Ona sahip çık, onun üzülmesine izin verme.

1|0
    0|0
  • hep de amcası ya da dayısı tarafından tecavüze uğrar

1|0
    0|0
  • Hiç inandırıcı değilde neyse.

1|0
    0|0
  • ya zaten hep akraba tarafından tecavuze ugruyo bu kızlarda*

0|0
    0|0
  • eğer yürekten seviyorsan bedensel şeylere takılmamalısın olabilir ruhunu mu seviyorsun vücudunu mu..Tabi eğer gerçekten seviyorsan.

0|0
    0|0
  • Ilk baslarda cekıngen olabılır sana karsı yasadıgı kötu anlar aklına gelır sanırım dıgerlerı ıcın yorum yapamıcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...