Sitedeki her pembe olan şeyi arkadaş ekleyen erkekler

düşündüm, epeydir KS ve bunca zamandır aldıgım arkadaşlık isteklerinin arasında bir tane pembe yok. Tamamı erkek. Ve ne bir yanıtta nede soruda görüp eklemiş deyiller. Ortak nokta sıfıra yakın. Teorim şu; Canlı Yayına tıklayıp allah ne verdiyse diyerek gördügü tüm pembe şeylere istek yolluyorlar. Yapıyorsunuz deyil mi ? Bildim demi ?

Adamın profiline bakıyorum, aktiviteler; mehmet007 … ayşe ile, Fatma ile, Esma ile, Suzan ile, Canan ile, Betül ile, İrem ile ….. arkadaş oldu. Arada bir soruya yanıt vermişligi yok. Hepsi son 60 dakkada eklenmiş. Nicknameler isimler deyil, ona takılmayın ama tamamı pembe. Abi sen niye hiç mavi bir Mahmut eklemişsin ?

Yok bizim amacımız sadece sohbet, arkadaşlık diyorsanız niye hep karşı cins ? Mavi Mahmut adam deyil mi ?

Fotografımı yükledigimde yok, ve bir şey yazdıgımda her defasında ''kafamın iyi oldugunu'' iddia ediyorsunuz yok psikopatışım sosyopatmışım. La bide sevimli kurdeleli, fotograflı bir kız olsam tecaüze ugarırım. Hayır ekledigin pembelilerden biri belki 52 belki 14 yaşındayaşında. Dogru 14 dedim; kardeşimin boyu sizce daha ne kadar uzar sorularından bahsediyorum. belki transseksüel belki şizofren ? Hiç düşündünüzmü ya da nefes alsın yeter mi ?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Biz maviyizde ne oluyor kadın resmi görmesinler gözü dönmüş bunların :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Baştan Sona Kadar Yazdıklarınıza KATILMAKTAYIM HAKLISINIZ Böyle Cahil Ve Uçkuruna Sahip Olamayan Bir Devlet İçinde Yaşıyoruz Ne Yazık ki

1|0
    1|0
  • Nefes alsın yeter mantığı ile hareket eden aslında mantığının işlevini önündekine bırakmış kimselerdir.

0|0
    1|0
  • Kimsede çıkıp diyemez ki " Rem beni ekledi" diye..

1|0
    0|2
  • s lm çok hklsınz :) tnşsak mı

1|1
    1|2
  • hayatta okumam

1|0
    1|0
  • ahahahaha arayış içindeler :D

0|0
    1|0
  • bendekilerin tamamıda pembe. Mavi olmaz mı hiç diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Genellemeyelim bence aksine çok insanla kaynaşmayanlar da var

0|0
    1|0
  • nefes alsın yeter gibi bir saçmalık daha yok dünyada

0|0
    0|0
  • yeniyim ama hic ark yollamadim ne pembeye nede maviye

0|0
    0|0
  • bence en iyisi arkadaslık ısteklerınızı kapatın

0|0
    0|0
  • aşk olsun ben çok seçiciyimdir :P seni seçmemişim kusura bakma :)

0|0
    3|0
  • birazdan sana arkaşlık için istek gönderiyorum kabul ediyosun

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...