Bakire değilim, ayrılamıyorum..

Uzun süreli bir ilişkim var ve bakire değilim.ilk onla yaşadığım için ayrılmak istemiyordum ama artık iş çığırından çıktı arada saygı yok anlaşamıyoruz.Ayrılmak istiyorum ama yeni ilişkilerimde sorun olur diye ayrılamıyorum.bu arada ben tövbe etmek istiyorum ona da dedim kaç kez yapmayalım artk diye hiçbir laftan anlamıyorum ona günahından bahsediyorum artık yapmayalım tövbe edelim diyorum yok kesinlikle kulak asmıyor sinirleiyor agresif oluyor.Öyle çekilmez oluyor ki yine yaşıyorz sonra ben yine pişman oluyorum.Ayrılsam ve yeni ilişkimde bunları dürüstçe anlatsam kim kabul eder ki!? Off akıl verin lütfen ne yapmam gerekiyor

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ahh be ablacigim allah tövbeni kabul eder insallah sen yeterki ümidini yitirme olurmu bunu sakin unutma en önemlisi inanmak rabbimizden ümidini kesme sakin sen ondan ayril en iyisi korkma ilersi icin insallah kismetin cikar yalnizlik sadece allaha mahsustur kabul eden elbete olur sen merak etme önemli olan sevgiyi ve saygiyi bulman ben inaniyorum üstesinden gelirsin sen neden dersen aklina koymusun bikere yaptiklarin günah oldunu biliyorsun bu isin yarisi demektir yani anlican icinde daha iman var her yaptiktan sonra kendini kötü hissediyorsun kesinlikle dimi ? Negüzel allahin sevdigi kuluymusun allah istedini karanliga sokar istedini aydinlatir senide icinden bir ses uyariyor iste

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• 2014 yılındayız, aşın artık şu bekaret sorununu. Seks son derece zevkli , vucuda ve psikolojiye faydalı bir şeydir. Hiç bir zararı olmayan bir şeyin günah olduğuna nasıl inanıyorsunuz anlayamıyorum.

Sevmiyorsan ayrıl gitsin, başka ilişkin olsa da olmasa da seks hayatına devam et.

Ve 2014 yılında hala daha bekarete bakan RECEP İVEDİK lerden uzak dur...

Dünya kadınlar gününde böyle kadınları aşağılayıcı bir şeyler sormayın bari...

1|0
    4|3
    • İsterse 2500 yılında olalım islam kuralları değişmez.

• gerçekten bunun günah olmadığını düşünüyormusun. eğer ki öyleyse gerçekten kusura bakam ailen seni yeterince yetiştirememiş dinden çok zayıfsın. ölümlü dünya yol yakınken bişiyler öğren kalbin boş gitme.

• Yaşları küçük olmak üzere, 4 tane kadınla beraber yaşayan hacı hoca takımının yaptığı sevap mıdır?

Ayrıca ölümlü dünyada vakit kısıtlı bütün zevkleri tatmak lazım

Bu gidişler Arap ülkelerine baktıkça, 2500 yılında dinlerin kalacağını sanmıyorum.

• aranızda sevgi namına bir şey kalmadıysa ayrılmanız en doğrusu. bakire olup olmamam ilerde sorun yaratır mı dersen eğer bunu takacak olan birçok erkek vardır keşke bekaretini evlenecek olduğun adama saklasaydın. ama pişman olup tövbe edersen karşına anlayışlı bir insan mutlaka çıkacaktır ve eğer dürüst olup doğruları söylersen seni bu halinle kabul edecektir.

1|1
    1|0
  • Bacı sen ayrıl o pis heriften.. Rabbim büyüktür.. Tövbeni et.. Hatta bu konuda sana yardımcı olabilirim.. Zina büyük günahtır kesinlikle.. vVe bu işten nasıl kurtulabileceğini anlatayım sana ama burada değil özel mesaj at öyle anlatayım sakın yanlış anlama beni ben sadece yardımcı olmak istiyorum sapık falan değilim..

1|0
    1|0
  • Ayrıldığında, yeni bi' ilişkiye başlayacağın birine bunları anlatman demek " uuu açık kapı, nese iyi oldu söylediği, cinselliği benimlede hemen yaşar" diye düşünmesine sebep olur..

2|0
    0|0
    • İlerde söyleyince de neden başta söylemedn oluyor ama

• Kesinlikle haklısın, bunu söyleyeceğin kişi ile uzun bi' süre flört etmen gerek bana kalırsa.

Yada milletle yatmaktan korkmuyorsan "denemekten bi' zarar çıkmaz" derim..

• Yaşadığın bölgeye göre değişir ümitsiz olma kardeş allah karşına seni olduğu gibi kabul edecek birini çıkarır inşallah

Şuanki eraber olduğu insana gelince bence o insan samimiyetsiz seninle bir gelecek düşünmüyor ve sadece cinsellik anlamında seninle beraber ondan kurtul tövbe et ve evlenebileceğin biriyle beraber ol unutma evl2nmeden cinsellik yaşayacağın biriyle daha beraber olursan oda kabuö etmez seni

0|0
    0|0
  • o heriften ayrıl ayrılmadığın sürece daha çok günaha gireceksin ve acı çekeceksin hatanı anlamışsın ve bundan dönmek istiyorsun ne güzel

0|0
    0|0
  • Yaaa siz nasıl insanlarsınız yaaa bir de üniversiteli olacaksın artık bakire hatun mu kaldı herkes yaşıyor cinselliği sırf bu sebepten öyle bir şerefsize katlanılır mı yaa

2|0
    5|3
  • Ben şahsen bunlara takılmıyorum.

Karşımdaki insan baştan dürüst olursa nasıl olursa olsun onu öyle kabul ederim.

Olması gereken bu yani.

1|1
    1|1
  • Vallahi benim gibi 3 sene yalnız birisi , ortada sevgi varsa herşeyi kabullenir.

Bence saygı yoksa ayrıl , ilkin diye sonunda olmasına gerek yok. :)

0|0
    1|0
  • bu kullanıyo seni belli işte ayrıl gitsin bundan. arada saygı sevgi olmadıktan sonra boş yere devam etmek yersiz.

1|0
    0|0
  • seni gerçekten seven kız olmadığın için senden vazgeçmez... ondan dolayı kız olmamayı kafana takma...

mutsuzsan çocuktan ayrıl...

0|0
    0|0
  • seninle aynı durumda bir arkadaşım vardı.ayrıldı.bekareti sorun ediyordu.hiçte sorun olmadı.buldu uygun birini evlendiler.baskası olmaz diye takılıp kalma.

2|0
    3|0
  • bence sen doğruyu bulduysan doğrunla yola devam et günah işleme artık ayrıca şöyle bir şey var ilişkinin sonunda evlilik kesin olacak mı? bence olmayacak maalesef acı ama gerçek bu... seni gerçekten sevse senin isteklerine saygı duyar...

0|0
    1|0
  • karşındaki insana bağlı belki gerçekten anlayan birisi çıkar belkide hiç istemiyen birisi

2|0
    1|0
  • zararın neresinden dönersen kardır ayrıl yeni ilişki bulursun yeter ki dürüst ol

0|1
    0|0
  • Millet seksin günahını ağzına sakız yapar göklere çıkartır ama başka her türlü b.k yer .

Nasıl bir meziyetsiniz bee .sexin günahı kişiye özel abartmadan başka bir şey bulamıyorsunuz dimi beynini tabular la doldurmuş zihniyetler. ...

0|0
    0|0
  • eder ya neden etmesin ki. uzun süreli ilişki olduğu için her şeyi yaşamış olman çok normal bence. hem bir erkek karşısındaki kişiyi gerçekten seviyosa bakire olup olmamasına göre yargılamaz.

0|0
    0|0
  • Hem ayrılmak istiyorum diyon hemde her zaman ilişkiye giriyoruz diyon senide anlamak zor...

1|0
    0|0
  • Ondan ayrıl tövbe et . günah açısından yeni doğmuş gibi olursun bidaha yapmama düşüncesiyle . Senin fikir

0|0
    1|0
  • Evlenmiş ayrılmış kişiler kabul eder seni

0|0
    0|0
  • kim ederse eder bugünden yarını ne düşünüyorsun sen yapman gerekeni yap önce

0|0
    1|0
  • Zamana birak bence

0|0
    0|0
  • Önemli olan insan olabilmek. Bence bas götüne tekmeyi gitsin.

0|0
    1|0
  • ilişkin kaç yıllık kaç yıldır yapıyorsunuz

0|0
    1|0
    • 7 aydır ayda birkaç kez

• Hayır

• yaptığın yanlış olmakla herşey de bakirelik değildir. ayrıldıktan sonra dilerim nasılsa bekire değilim moduna girmezsin. olmuyorsa hayatını zindan etme

• sen de seks yapmak için mi devam ediyorsun o ilişkiye ?

0|0
    0|0
  • evlilikten bahset

tabiki yanaşmayacak

ve ayrıl

yeni ilişkinde evlenmeden ilişkiye girme

eğer sana bekaretini sorarsan geçmişte hata yaptığını söylersin

seni olduğun gibi kabul eden biri çıkanakadar sabret

1|0
    0|0
  • İşin zor kardeş..

0|0
    0|0
  • ben kabul etmem mesela. ortalık malı gibi görürüm . hem zaten zeki kızları beğenirim ben sonunu düşünmeyen aptal kızları değil.

1|0
    4|0
  • dürüstçe anlatırsan kabul edilebilme ihtimalin her zaman olur en azından biri bana dürüstçe anlatsa yani kandırmaya çalışmaktansa dürüstçe anlatsa seviyorsam neden kabul etmeyeyim ki

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bebegim hemen ayrıl ondan böyle bir adamla düsünsene degl bir ömür 1 gün bile gecmez ben bile anladım bunu senin anlattıklarından tövbe et kızlıgını dktir bir daha evlenmeden ilişkiye girme hersey düzelicek öptüm

1|0
    1|3
  • Şimdiiii dini açıdan yanlış bir şeyler yaptığının farkındasın...Belli ki bu kişi seninle evlenmek falan istemiyor, o halde evlenmeyeceğini bildiğin bir insanla devam edemezsin,çünkü eninde sonunda bitecek bu.

Ayrıl sen, tövbe et ve her zaman istediğin hayatı yaşamaya başla. Bir sonraki ilişkinde ya ben böyle böyle yaptım beni kabul eder misin diye zavallıymış gibi davranma.Sen insan katletmedin, sadece kendine bir günah işledin, başkasına değil. Allah affedecek seni öncelikle.Gerisi seni kabul etse ne olur etmese ne olur? Ya kuldan neden çekinesin ki arkadaşım?! Allah'ın kuluyuz biz,kulun değil. Eğer sen edebinle hayatını yaşarsan, Allah buna uygun birini çıkaracaktır zaten.Yeter ki, ben napçam şimdi triplerine girme. Yaptığının farkında ol ve bir daha yapma,ama ezdirme kendini.Sonuçta aşk meşk yalan.

4|1
    0|2
  • Tatlim kimsenin seni yargilamasina izin verme. Kimseye de anlatma. Once tövbe et, sonra diktir kizligini. Bizi iki kurusluk zar parcasi olarak gören erkeklere mustehak. Onlar da yapiyor kim bilir kimleri uzuyorlar. Ustune bakire kiz istiyorlar. Kimsenin bunu sorgulamaya hakkı yok. Söylemek zorunda değilsin. Dar kafalilar icin not: ben bakireyim.

4|0
    0|3
  • Zor bir durum.evlenmek istemiyormu ?

0|0
    1|1
  • ibretlik bir soru yine... Lütfen genç kızlar okusun.

2|1
    1|2
  • medeni olan herkes kabul eder. okuyo musun ?

0|1
    4|1
    • Evet ünv 3

• medeniyet üniversite okumakla mı oluyor önemli olan islam terbiyesi almış ve öğrendiklerini uygulayan insan kalitelidir...

• hayır üniversiteyle değil o ayrı bir soruydu merak ettiğim için

Yükleniyor...