Cinsellik neden erkekler için bu kadar önemli?

3 senedir beraberiz.onun için ailemi göze aldım tartıştım aylarca konuşmadım ailemle.çünki ikimizde yetişkiniz ailem bu ilişkinin evliliğe gitmesi taraftarıydı.o da kabul etmiyordu.ama her defasında cinsellik,evde görüşme,arabada görüşme,telefonlaşma,ama işine gelmediğinde bir bahane bulur yüzüme vuruyordu.son zamanlarda konuşmuyoruz 1 hafta oldu.ara ara arayıp hakaret ediyor.(son tartışmamız cinsellik istedi uzak durdum) bu yüzden başka bahane bulup benimle tartışıyor.kusura bakma benim sonum böyle seninle olmaz diyor.ne yapmalıyım.1 haftadır ben aramıyorum çünki beni oyalayacak.tamamen irtibatı kesmeli miyim?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bilinmesi gereken bisey varsa seviyorsun ve çok yıpranmışsin.

Bu kişi seninle evlilikten kaçıyor artık nasıl nedenler buluyorsa. Ve üstüne gelen tartışmalarla bir de cinsellik istiyor. Ve sen bu kadar yıpranmış iken bunu düşünmüyor tek yöne adapte olmuş ve geçersiz veya geçerli nedenler ile evliliği de reddediyor.

Bak hiçbiri tesadüf değil..Bunca şeyin bu kadar bağlantısız ilerlemesi onun artık seninle beraber ortak bir hedefi olmadığına ve kendini düşündüğüne işaret eder. Saygı bitmiş.

Her erkek için geçerli kural değildir. Cinsellik olmazsa olmaz diyen erkekler de mevcuttur.

O bunu kesin dille istiyor ve evlilik konusuna girmiyor. Şu an için boşuna ailen ile kötü oluyorsun. Eğer tüm çaban sonuç vermiyorsa canın yansada vermen gereken kararı vermekten çekinme. Düşün bu cinsellik olayının olması sizi bir adım ileri taşımayacak ilişkiyi de kurtarmayacak.

cut.

4|0
    0|0
    • işte bende bunu diyorum ölsem de artık içimde bitirmeliyim..ama seni bitireceğim derken..defol git bu da sevmediğinin göstergersi diyor.sen ile anladın yıprandığımı o anlamadı :(

• rica ederim sende kendine eziyet etmeyi bırak sırf ondan ibaret değil senin geleceğin ve kaderin

• öldüm yeterince :( haklısın

Erkekler Ne Diyor 14

• İnsanlık olmuş 7 milyar. Hala neden önemli diyorsunuz yahu. Memeli sınıfına ait hayvanız , zeki yaşam formu olmamızdan bağımsız. Erkek genel olarak her türde olduğu gibi, spermlerini mümkün olduğu kadar dişilere ulaştırıp genetik olarak alt nesile baskın özelliklerini geçirmek ister. Doğanıza karşı çıkabilirsiniz, hayır öyle olmayacak diyebilirsiniz, zekisiniz, hakkınız. Ama inkar edip yokmuş gibi davranmayın. En azından bu gerçeği anlayın.

0|0
    0|0
  • Nefis meselesi

0|0
    0|0
  • Sirf seks icin seni isteseydi seni silerdi merak etme . Yazdigina gore seni ara ara aramasi bile sana birsekilde ilgisi var.

Erkegin seksi sevdiginde aramasi tutkulu bir seks kadini da isterse anlamlidir.

Aseksuellik kadinda kotudur.

Yasin 18 alti filan da degil ?

Kizlik zari cok mu degerli nedir ?

Karsindaki bir erkek ve seks tek tarafli bir rahatlama ve zevk degildir .

Son cumlesinden de anlasilacagi uzere son zamanlardaki bir tavir koyacak haliyle sende bu durumu blof mu diye merak ediyorsun .

Bence seni bir baska kadinla aldatmasi yerine bitirin daha iyi .

Sen de kendine aseksuel bir erkek bulursun rahat edersin.

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyeyim.doğuda yaşıyorum.özgür değilim.yasadığım yer çok kınayıcı.erkek arkadaşım ciddi değil.ailem biliyor.bekaret önemlii.çocuk değiliz..bunalrı anlaması lazım.yanlış anlama.peşimden çok gelen var çok beğenen isteyen var.fiziğim yüzüm dikkat çekiyor.rezil etmek istemiyorum kendmi harapta :(

• bitecek zaten ne arıyorum nede soruyorum

• Made bitecek niye actin soruyu ?

Erkek gozuyle anlamak ta istemiyorsun zaten o da belli . Bitir .

• Her şeyi anlatmışsın, gerçek tektir ayrılmak istediğini ima etmissin bencede en mantiklisi bu

0|0
    0|0
  • oluruna bakacan

0|0
    0|0
  • Konuyu tam okumadım açıkçası, başlıığı okudum, yorumlayıp çıkacağım. Üreme içgüdüsü erkeklerde çok daha baskın olduğu için erkekler cinselliğe bu kadar düşkün. Aslında bunu abazalık olarak tanımlıyor olmaları yanlış çünkü cinsel yoksunluk başka birşey, abazalık başka..

0|0
    0|0
  • kesmelisin evlilik istiyorsa beklesin

0|0
    0|0
    • istemiyor.seninle sonumuz olmaz bu şekilde diyor.bende arayan soran biriydim irtibatı ekstim..birde öyle çirkin kötü huysuz biri de değilim :( kendmi harap ediyrm rezile dyrm diye de üzülüyrm

• yok güzelim sen doğru yolsaın böyle devam et gönlüne göre biri elbet çıkar üzme artık kendini

• kes tabiki onun niyeti belli zaten tamamen cinselliğe bağlı bir ilişki peşinde.

0|0
    0|0
    • birde dayısı vefat etmiş.dayısının taziyesi yerde.bu bana gel kimse yok yarın evde görüşelim diyor.taziye olan ortamda nasıl olacagım ben bu sekilde ://

• maalesef :(

• eklermisn mesajla bişy sormak istyorm arkadaşım

• kes irtibatı. seninle ilişkiye girdikten sonra tekmeyi basacak çünkü

0|0
    0|0
    • o ileriye gitmez istemiyor ilişkiye girmeyi yüzeysel anlamda

• he. yüzeysel olarak olabilir ama utangaç davranma bu durumlarda. o zaman zevk alamaz arkadaşın

• ama işte her görüşmemizde cinsellik ben bunu diyrm ve cinsellik yüzünden tartısması dogru değil :/ cinsellikten sogudum ya

• sırf seks için seni istiyorsa hemen bitir o işi ayrıl

0|0
    0|0
    • ya nasıld esem sırf seks değil.yani kıskançlık yaptıgı beni sakındıgı seyelrde var.ama her gorusmemız cinsellik..

• tamam işte seni cinsel obje olarak görüyo sen vermeyincede sinirleniyo sana alıştırmışsın zamanında bırakmıyo şimdi seni

• Kendini neden kullandırdığını anlamadım. En azından buradan öyle gözüküyor..

0|0
    0|0
    • off ne bileyim :( en azından bir söz kes bişey yap dedim.bana dediği kbakma seninle sonumuz olamaz peki dedim yapacak bişey yok

• Ve sen hala onla olmak için uğraşıyorsun? Hemen ayrılmalısın. Kendini neden alçaltıyorsun.

• öyle yapacağım eğer değerimi ciddi anlamda anlarsa gelsin kapıma :(

• bayagi zor durumda olmali cocukcagiz hjghjfgdsf

0|0
    0|0
  • Enayi misin seks üzerine bir beraberlik olmus işte kısacası seni fuck buddy olarak görmus

0|0
    0|0
    • mesela tartışıyoruz.bana diyorki gel insan gibi konuşacağız.görüşüyoruz.cinsellik oluyor ortada daha sonra eve geliyorum .hiçbişey konusmuyoruz.ama arayan da biri hani aramıyor sormuyor desem yalan.sadece cinsellik olunca benimle tartısması ve aramaması ksbakma peşinden koşmam.kaçan kovalan olmaz dedi.kendisi bilir..

• zaten bir ara boşta kaldı diye affetim 1,5 aramadı.kalkıp yine cevap verdim aptal gibi

• Sana erkek mi yok ya

not: klişe

• bir erkek hep söylüyorum iki taraf içinde evlenmeden olmaz bunu isteyen insan değildir

0|0
    0|0
    • tartışmamız cinsellik üzerine bahane arıyor başka şekilde yüzüme vuruyor

• işe yaramaz bırak işte daha anlayamadınmı ?

Kızlar Ne Diyor 2

• irtibatı kesmelisin ararsa cevap dahi verme. o amacını belli etmiş.aklını kullan sonra çok pişman olursun! evlenmeden cinsellik istemek ne ya! o kadar istiyor seviyorsa seni, evlenir karısı olduğunda ister herşeyi. kusura bakmasında şimdi sadece sevgiliyken senden bu tür istekler istemek hakkı değil!

0|0
    0|0
    • evet birde taziyeleri var.kimse evde yok gel görüşelim diyor.aklım almıyor.birde çirkin bir kız değilim :S kendimi harap etmek istemyrm ://

• evet işte ehrşey cinsellik değil..yarın ne olacagımız belli değil.korkuyorum ya çok korkuyorum.insan bunalrı yaparsa hayatı alt üstte olur.. Allah hepimizin karşısına doğru dürüst insanlar çıkarsınn

• aminn canım

• Ayrıl bir cacık olmaz bundan yaptığında bırakıp gitcek boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...