Yeni sevgilimde bekaret sorunu..

Gunaydin arkadaslar.Mutlu sabahlar.Ben pek mutlu uyanmadim bu sabah.Sevgilimin bekaret sorunu olduğunu öğrendim.Üzüldüm açıkcası.Fakat aşk ve sevginin bacak arasından ibaret olduğunu düşünmüyorum pek fazla.Elbet önemli fakat sevdiğim bu insanı yaptığı hatadan dolayı kırmak istemiyorum.Ama biraz bu hatasına üzülüp pişman olmasını istiyorum.Sizce ne yapabilirim onun biraz üzülüp böyle birşey yaptığına pişman olması için..Yardimlarinizi bekliyorum..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Zaten pismandir daha nekadar pisman olacak ? Anlamıyorum siz gibi erkekleri ya seviyorsan acma konuyu birdaha ... gerci ben senkn bunu takacagini düşünüyorum onun icin pek fazla sürmez iliskini

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Pisman olunacak bir durum yok o donemde sen yoktun sonucta ayrica bakir degilsen sikinti olmamali.

0|0
    0|1
  • Bence bunu buraya problem edip yazman bile sacma.su Türk erkeklerinn bakire takıntısınq acıyorum sen bakirmisin ki bakire istoyosun Allahim

0|0
    0|1
  • kızın burnundan getireceğine ayrıl gitsin.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne hatasi arkadasim ? Ortada hatali olan kimse yok. Daha once sevdigi ve deger verdigi kisi ile beraber oldu die hatali mi oldu simdi o kadin ?

4|1
    1|4
  • arkadaşım erkek olarak bizlerde hatalar yapıyoruz bence bunu sevgiyle yenebilirsin ama tabi bu hatasının iyi birşey olmadığınıda bilmeli bence karşına al konuş tekrarlamaması konusunda

1|0
    0|0
  • seviyorsan fazla üzme. anlayışla karşıla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...