Geç boşalma problemi nasıl çözülür?

Sevgilimle 8 aylik bir iliskimiz var 2 aydir birlikte oluyoruz. Birbirimizi seviyoruz ama ben bosalmakta cok sıkıntı çekiyorum bazen 50 dk yi bulduğu oluyor sevgilimde bu durumdan rahatsiz canim yaniyor artik diyor bosal diyor. Bu canımı cok sıkıyor. Bu süreyi azaltmak icin ne yapabiliriz ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• erken boşalma nasıl sa bır problemse gec boşalmada bır sıkıntııdr.50 dakıka oldukca fazla bır süre normal degerlendırılemez .partnerınızde kuruluga ve ezıyete döner .kadınlarda kolay boşalamaz ama erkektekı psıkolojık etklenler olabılır .bence kadınn boşaldıktan sonra erkek boşalmalıdır .bence profesyonel bır yardım almalısınız .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Esim alkol aldigi zaman gec bosaliyor sertligini kaybediyor bazen sinir bozucu bir durum o bana kiziyorben ona.

0|0
    0|0
  • Birleşmedn önce oral yapip bosalmaya yakn olaya geçsnz

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bende ortalama 45 50 dksürüyor aslında bu olması gereken ama toplumumuz malesef horoz tavuk gibi hemen olsun bitsin diyor erken boşalmak için konsantre ol ve eger yapabiliyorsanız ön sevişmeyi ve oral olarak uzun sürdür sonra içine gir birlikte gelirsiniz mümkünse finali anal yapın dar olduğu için hızlı gelirsin

0|0
    1|0
  • Ters mühendislik uygulayalım, Yakalanma korkusu yaşayacağın yerlerde mastürbasyon yap sık sık, beyin erken boşalmaya şartlanacaktır

0|0
    0|0
  • Seninki 50dk benim 4-5 saat :D

0|0
    1|1
  • Bosalacagin zamani zihninle kontrol edebilirsin. Ben de istedigim zaman 1 saate cikarabiliyorum, ama esim uzun sevmedigi icin 10-15 dakikada bosaliyorum. Ozellikle ilk cinsellige basladigim yillarda zihinsel kontrolum daha zayifti. Hizli bosalmak icin aklina hosuna giden fantazileri getirebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...